Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım ya çok daha fazla bekleyemedim yaptım hemen testi bugün🙈
Benim de elimde bir kaset test bir de erken gebelik testi var(aylardır bekliyorum hiç kullanmak nasip olmadı😅) ben de hep zor tutuyorum kendimi çok iyi anlıyorum seni inşallah Rabbim hatırla sonuçlandırır🤲🏻

Benim de elimde bir kaset test bir de erken gebelik testi var(aylardır bekliyorum hiç kullanmak nasip olmadı😅) ben de hep zor tutuyorum kendimi çok iyi anlıyorum seni inşallah Rabbim hatırla sonuçlandırır🤲🏻
İnşallah canım Rabbim hepimizin kucağını doldursun sen de mi iğne yaptırdın bekliyorsun

Evet ilk iğnem, 9 ay oldu çocuk niyetine girdik. İnşallah bu iğneler şifa olmuştur bakalım😊 senin kaçıncı iğne
9 aydır korunmuyorsunuz ama olmadı mı hala
benim 4 ekimde kalbi durdu bir düşük yapmak zorunda kaldık korunmuyorum o günden beri olmuyor hala
geçen ay sadece klomen denedim bu ay femara+çatlatma yaptık beklemedeyim

9 aydır korunmuyorsunuz ama olmadı mı hala
benim 4 ekimde kalbi durdu bir düşük yapmak zorunda kaldık korunmuyorum o günden beri olmuyor hala
geçen ay sadece klomen denedim bu ay femara+çatlatma yaptık beklemedeyim
Evet aslında 10 ay oldu başlayalı ama arada 1 ay alerjim çok ilerlemişti ilaç kullandım o ayı es geçtik, 9 aydır olmuyor. Hamile kalabiliyor olmak da nimet bence o açıdan karamsar olmazsın en azından, inşallah en hayırlı ve kısa zamanda nasip olur hepimize, Rabbim aratmasın🤲🏻

Evet aslında 10 ay oldu başlayalı ama arada 1 ay alerjim çok ilerlemişti ilaç kullandım o ayı es geçtik, 9 aydır olmuyor. Hamile kalabiliyor olmak da nimet bence o açıdan karamsar olmazsın en azından, inşallah en hayırlı ve kısa zamanda nasip olur hepimize, Rabbim aratmasın🤲🏻
Bizimde 8 aydır olmadı 😥 ilk çatlatma iğnem

Benim iğnenin 6.günü şu an hiçbir belirtim yok 4.gün ağrım ve şişkinliğim fazlaydı hepsi kesildi 😂 bu zamana kadar 3 kere çatlatma iğnesi oldum hiçbirinde iğnenin etkilerini yaşamadım yarın iğnenin 7.günü iğne etkisinin geçip geçmediğini anlamak için sabah ilk idrar ile test yapmayı düşünüyorum
Benim de vurulduğum gün hariç 5.gun hiç belirti kalmadı

Bugün çatlatma iğnesi hariç 5.gunu az önce test yaptım ikinci çizgi hafif çıktı sanırım etkisi azalıyor

Buraya bakınca kimse kolayca hamile kalamıyormuş gibi (bizde 8 aydır deniyoruz famera ictim 5 gun 28 şubatta çatlatma iğnesi oldum 11.gunum) dışarı bakiyorum herkes hamile herkes bebekli sanki cok kolaymış gibi beynim yandı valla 😂

X