Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde 16 mart bat tarihim 5 test siparişim bgn gelicek yarından itibaren başlayayım diyorum bende bir de bilmiyorum meme uçlarım olduğundan daha belirgin daha koyular sende de ole mi oda erken gebelik belirtisiymiş
bendede öyle iğneden beri dik ve hassaslar genelde iğne etkisi diyorlar diye gebeliğe yormadım pek

bendede öyle iğneden beri dik ve hassaslar genelde iğne etkisi diyorlar diye gebeliğe yormadım pek
Hassasiyet yok bende progestan kullandığım için o hassasiyeti alıyormus ole okumustum ama ddigim gibi daha dolgun ve daha koyular ay bilmiyorum ara ara regl agrısı da giriyor karısığım

Hassasiyet yok bende progestan kullandığım için o hassasiyeti alıyormus ole okumustum ama ddigim gibi daha dolgun ve daha koyular ay bilmiyorum ara ara regl agrısı da giriyor karısığım
niyetin varsa yarın bir test yap istersen

23 Şubatta iğne olmuştum 10. Gün idrar testi yaptım önce tek çizgi gördüm sonra çöpe atmak için gittiğimde silik bir çizgi daha vardı. Hemen hastaneye gittim kan tahlili verdi 2.7 gibi bir değer vardı ama negatifti ve bugün üstelik iki gün erken regl oldum.

Tmm kızlar yarın yapcam söz yarın 13. Gün oluyor aslında ben 16. Günğ bekliyordum ama hergün yapayım yarından sonra resim atarım sabah

23 Şubatta iğne olmuştum 10. Gün idrar testi yaptım önce tek çizgi gördüm sonra çöpe atmak için gittiğimde silik bir çizgi daha vardı. Hemen hastaneye gittim kan tahlili verdi 2.7 gibi bir değer vardı ama negatifti ve bugün üstelik iki gün erken regl oldum.
Hayırlısı olsun canım üzülme sakın bu ay tekrar dene pes etmek yok olana kadar devammm

Kızlar ben elencem galiba belimde şiddetli agrı var suan hiç bu kadar belim agrımamıstı kasıklarıma da vuruyo regl olcakmısım gibi :KK43:

X