Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün iğnemin 15.günü henüz gelen giden yok saat 2 gibi test yapmayı düşünüyorum evde testim olmadığı için ilk idrar ile yapadım. Bana dua edinn lütfen
hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz

İyiyim canım adetin ikinci letuya başladım bu sefer bugün bitiyor carşamba tekrar gidicem yumurta kontrolü sen nasılsın canım döngü kaçıncı gündesin calısmalar devammı
hadi hayırlısı olsun
ben 23. gündeyim bu ay pek çalışma yapmadık hem ramazan bide geçen aydan kimyasal olunca dinlenmek istedim hem bedenen hemde ruhen bu ay pas geçtim yani 3 4 ilişkiyle denk gelirse düşer bayılırım orasıda ayrı

İnsallah canım ya vallahi MaviMujdem sen başından beri o kadar uğraştık ki ins bu ay kavusuruz diğer tüm burda olan diğer arkdaslarıma da bizle birlikte nasip eder inşallah

İnsallah canım ya vallahi MaviMujdem sen başından beri o kadar uğraştık ki ins bu ay kavusuruz diğer tüm burda olan diğer arkdaslarıma da bizle birlikte nasip eder inşallah
Kuzu cuma günü hsg çekimi için teee İstanbula gideceğim, ilki net değildi c kollu cihaz olan ve arkadaşımın çok memnun kaldığı merkeze gideceğim.Telde konuştuk tıkanıklık vs varsa açarım dedi, hayırlısı bakalım

Bende c kollu cihaz ile çekilmiştim canım hiç bir şey hissetmemiştim çok rahat geçmişti

Bende c kollu cihaz ile çekilmiştim canım hiç bir şey hissetmemiştim çok rahat geçmişti
Ben hopadayım şuan, rizede normal devlet hastanesinde çekim olmuştu çok dayanılmayacak bişey değildi ama görüntü hiç iyi değildi, her gittiğim doktor başka bişey dedi.Yeniden çektirmemi önerdiler.Trabzon medicalpark 2500 tl fiyat verdi.Git gel 3000 tl, üstüne biraz daha koyar herkesin memnun olduğu biryerde çektiririm aklımda soru işareti kalmaz dedim hayırlısı bakalım

Ben hiç çektirmedim canım acılımı nasıl istanbulda nereye geliyorsun

Ben hiç çektirmedim canım acılımı nasıl istanbulda nereye geliyorsun
Yani bende çikolata kisti olduğu için biraz ağrı yaptı ama dayanılmayacak gibi değildi, kendimi çok kastım popomu masaya koyamadım, adet sancısı gibi bir ağrı girdi ben daha çok acıyacak nasıl dayanıcam diye bayılmak üzereyken bitti kalkabilirsin dediler:))
İstanbulda colormed görüntüleme merkezine gideceğim bakalım.

İns güzel cıkar canım ya iyi gelir ne zaman gidiceksin

Arkadaşlar merhaba
28 günde bir düzenli adet görüyorum.1.5 senedir evliyim 3 aydırda bebek düşünüyorum. 3 ay önce doktora folikasit başlamak için gittiğimde hiç bir problem olmadıgını 3 ay içinde çocuk olmazsa gelmem gerektiğini söyledi. Pazartesi gittim baktı kaliteli yumurtamın oldugunu söyledi çarşamba günü gel iğneni vuralım dedi. Yarın iğne için gidicem. Anlamadıgım şu bu iğne yumurtlaması düzensiz olanlar için değil mi? Şimdi boşa vurunup umutlanmak istemiyorum

Daha çok yeni ve bir sorunun yokmuş. Eğer düzenli yumurtlaman varsa ve bir sorun yoksa iğneye gerek yok ki kendi de çatlıyor. Doktorun dediğine göre zaten boyutuna ulaşmış ve kaliteliyse yakındır bu hafta içinde çatlaması. Ama düzensizlik varsa direk iğne zaten devamlı. İstiyorsan vurdur iğneyi canım ama Hastane işleri iğneler bekleyişler çok zor. Benim düzensizlik var o yüzden iğne oluyorum. Keşke olmasa da hiç gitmesem. İnsallah saglikli bebisine kavuşursun

Bende sizin gibi düşünüyorum biliyorum evet 3 ay çok çok erken bir süre. Ama çevremde benimle beraber evlenen akrabalarımın hepsi hamile. Ve sürekli bana ilk denenememizde oldu yanlışlıkla oldu gibi laf çarpıyorlar. 1.5 senedir evliyim ama 3 aydır deniyorum sadece. Açıkcası o yüzden biraz sabırsızlanıyorum hemen olsun istiyorum korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…