27 mm yumurta + Femara + Aşılama

CloudCloud

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2022
575
153
32
Merhaba adetimin 5. günü femara kullanmaya başladm 5 gün de ara verdim normalde yarın kontrole çağırmışlardı ama bgn aşırı ağrı yaşayınca ovulasyon testi yaptım ve pozitifti hastaneye gittim hemen saolda 3 yumurta ama istenilen boyuta ulaşamamış sağdaki de 27mm olmuş hemen çatlatma iğnesi yaptırdılar yarında aşılama yapılcak
27mm yumurta duymamıştm hiç bi kaç arkadaş bu büyüklükte olan yumurtaların sağlıksız olduğunu ve aşılamada tutmayacağını söylemiş bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı

Canım çok bilgim yok ama bildiğim kadarıyla 24 ten sonraki kist oluyor belkide diğer yumurtan için vermiştir iğne kaç mm idi diğeri

Canım çok bilgim yok ama bildiğim kadarıyla 24 ten sonraki kist oluyor belkide diğer yumurtan için vermiştir iğne kaç mm idi diğeri
Diğerleri çok küçüktü aşılamayı yaptılar hatta 30mm olarak sölediler o gün ama beni de mahvettiler öldüm ağrıdan sancıdan vee tabi ki de tutmadı

Diğer yumurtaların kaç mm
Ben klomen kullandım iki yumurtam 24 ve 25 ml olduğu için doktor kist olmuş dedi çatlatma iğnesi vermemişti
Canım peki neden öncesinden çatlatmadı da 24 ü bekledi ki

Geç çağırdı beni 10.gun çağırması gerekiyordu beni te 16. Gün çağırdı
Bence sen doktorunu değiştir benim doktorum iğneye başlar başlamaz haftaya gene gel dedi sonra 2 gün sonra gel dedi şimdide 6 gün sonra gel dedi sürekli takip ediyor normal olanda bu olmalı

Bence sen doktorunu değiştir benim doktorum iğneye başlar başlamaz haftaya gene gel dedi sonra 2 gün sonra gel dedi şimdide 6 gün sonra gel dedi sürekli takip ediyor normal olanda bu olmalı
Biraz geç oldu ama degistirdim benim amh çok düşük çıktı yumurtalıkların zayifmis kaç beni oyaladi birde o oluşan kisktler için 3 ay doğum kontrol hapı kullandirdi

Biraz geç oldu ama degistirdim benim amh çok düşük çıktı yumurtalıkların zayifmis kaç beni oyaladi birde o oluşan kisktler için 3 ay doğum kontrol hapı kullandirdi
Neyse sağlık olsun hiç bir şey için geç değil canım inşallah sağlıkla kucağına bir bebiş alırsın

Diğerleri çok küçüktü aşılamayı yaptılar hatta 30mm olarak sölediler o gün ama beni de mahvettiler öldüm ağrıdan sancıdan vee tabi ki de tutmadı
Kuzum çok geçmiş olsun. Doktorunu değiştirebiliyorsan değiştir. 27-30 bunlar kaliteli yumurta değil. Tabi kesin olmaz diyemeyiz ama şansı düşük yumurtalar diyebiliriz. Benim doktorum 27yi beğenmemişti. Çatlatma iğnesi vermemişti bile. Aşılamayı ertelemişti. İdeal olan 18-22 arası. İlk kez ilaç kullanıyorsan ilk ay alışıyor vücut. Sonraki aylarda daha iyi yumurta üretiyor. Benim de ilki 10-16-27iydi üç yumurta.. ikinci ilaç içmemde çok güzel 20-21 mm iki yumurtam oldu. Aşılama tutmadı o ayrı. Allah nasip etsin inşallah bebişlerimize kavuşalım

Aynen canım canım negatifle sonuçlandı zaten hastaneye falan da gitmedm bi süre gitmeyi de düşünmüyorum şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…