27 01 2009 bugun uye olan arkadaslar hosgeldiniz

• Konu Sahibi gunesim07
herkeze selamlar..arkadaslar oncelikle boyle bir sitede herkezin samimi bir uslupla duygularini dusuncelerini paylastiini gordum ve hosuma gitti.iste bu yuzden ben de katilmak istedim araniza.umarim beni de bir arkadas gibi araniza alirsiniz hepinize sevgiler ve simdiden tesekkurler....................hihoyyytyerimsenibena.s:1hug:

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba arkadaşlar uzunzamandır yazılarınızı okumakta ve takıp etmekteyım benımde sacımla ilgili bi sorum olacak cvplarınızı sabırsızlıkla bekleyecem saclarım boyamak istıyorum tip boyam baya uzadı uclarındada akmış bı halde röflelerım var tek renge bomak istıyorum evde boyamak istiyorum ne renk önerirsiniz acık tenlıyım tşk

• Konu Sahibi gunesim07
Herkese merhaba.Gebeliği düşündüğüm bir zamanda bu konuda yararlı biligiler ve paylaşımları gördüğüm bu siteye ben de artık üyeyim.hihoyyyt

• Konu Sahibi gunesim07
a.s.herkese tekrar meraba uzun bi aradan sonra tekrar aranıza gelmeye çalışıcam tanıyanlara slmlar

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba bende aranıza yeni katıldım. Uzun zamandır takip ediyordum ama üye olmak bugune kısmetmiş...

• Konu Sahibi gunesim07
Selamlar ...Bende üyeyim artık.......a.s

• Konu Sahibi gunesim07
herkese merhabalar ;
herşey gönlünüzce olsunn

• Konu Sahibi gunesim07
Ben Melek....
Herkese sLmLar bnde yeni üye oLdm umarım hoş vakitler geçiririz..
İyi günLer
:asigim:

• Konu Sahibi gunesim07
Herkese Merhabaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa =)))
ßen Merve ..
ßende yeni üye oLdum güzeL vakit geçiririm umarım..
Tekrar meRhabaa .. =)

• Konu Sahibi gunesim07
selam arkidişlerrr,
ben damla umarım güzel zamanlar geçiririz.

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba ablalarım:)
bende dün katıldım ama üyeliğim bugün aktifleştirildi
güzel paylaşımlar dileğiyle

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba arkadaslar;
Aslinda pazar gunu uye oldum ben ama ancak birseyler yazmaya vaktim oluyor. Bu site bir harika, aradigim her konu var, yoksa da sorabilecegim bir suru insan var hihoyyyt

• Konu Sahibi gunesim07
Uzun bir süredir sıkça ziyaret ettiğim bu güzel sitede daha aktif bir rol oynamak en güzeli olacak sanirim.Hoş buldum güzel insanlar...

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba bende yeni üyeyim nerden ne yazacağım şaşırdım kaldım.Merhabaaaaaaa.

• Konu Sahibi gunesim07
herkese merhaba....
bende yeni üye oldum bi bebiş istiyorum burada yazılanlar paylaşımlar çok hoşuma gitti
umarım hepimiz güzel vakitler geçiririz...lepi

• Konu Sahibi gunesim07
slm arkadaşlar
ben 2 yıldır ev hanımı olmaya çalışan, 5 yıldır bebek yapmaya çalışan son 5 aydır iş arayan evli ve mutlu bir kadınım. sitenizi uzun süredir takip ediyorum (özellikle tüp bebek ile ilgili bölümünüzü) üye olmak bugüne kısmetmiş. hayırlısı bakalım. aranıza katılmaktan çok mutluyum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…