27 01 2009 bugun uye olan arkadaslar hosgeldiniz

G

gunesim07

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gunesim07
:1hug:a.s.hosgeldiniz arkadaslar guzel paylasimlar

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum.dertleşmek benle aynı sorunu yaşayanlarla paylaşmak istiyorum...güzel dostluklara...

• Konu Sahibi gunesim07
hoşgeldin canım....a.s.

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba
forumu yeni gördüm ilgimi çekti.onun için üye oldum

• Konu Sahibi gunesim07
hoş geldin canım ..güzel paylaşımlar ve güzel vakit geçirmeler...

• Konu Sahibi gunesim07
teşekkür ederim my world,umarım tanışıp,paylaşım yapabileceğim dostluklar olur.

• Konu Sahibi gunesim07
Kendimi kısaca tanıtmak isterim. Öncelikle iki çocuğu olan bir anneyim.Sonra da kendisini tamamen mesleğine adamış bir sanatçıyım. Çocuklarım artık büyüdü. Ama daha bir sürü çocuğum var. Ve her zaman da daha çok çocuğum olsun istiyorum. Onlar bana hep ŞAHİN görünüyorlar. Hepsi çok temiz ruhlu, güzel ve akıllılar. Yoksa bana mı öyle geliyor bilmiyorum.Ama hakikaten öyleler. En yetenekli ve akıllı çocuklar beni buluyorlar diyorum hep. Siteniz şimdiye kadar izlediğim en güzel sitelerden biri. Beğenerek izliyorum ama üye olmak şimdiye kadar aklıma gelmemişti. Nihayet akıl ettim de başardım. Çalışma öz geçmişimi de kısaca eklemek isterim.
1958 Ankara'da doğdu
1976 Ankara Devlet Konservatuvarı Bale Bölümünü bitirdi
1976-1981 Ankara Devlet Balesi
1981-2002 İstanbul Devlet Balesi'nde dansçı olarak çalıştı
1989-2002 İstanbul Devlet Balesi Çocuk Balesi biriminde çocuklara bale dersleri vermeye başladı
1991-2002 Çocuk Müzikalleri Koreografi asistanlığı görevine atandı
1992-1998 Çatalca Belediyesi Çocuk Balesi kurucu öğretmenliği
1994-2002 Müzikaller koreografi asistanlığı
1996-2002 Opera Baleleri koreografi asistanlığı
1996-1997 Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda Bale öğretmenliği yaptı
2001-2008 Beylikdüzü'nde şehir merkezinden uzakta yaşayan çocuklar için "Bale Stüdyosu"kurdu
2003-2007 Yıldız Teknik Üniversitesi Modern Dans bölümü öğretim görevlisi olarak çalıştı
2004-2007 Eminönü Halk Eğitim Merkezi Sahne Sanatları kursunda Bale Dinamik Denge dersleri verdi.
Yetiştirdiği öğrenciler Konservatuvarların bale bölümlerinde eğitim almakta ve Devlet balelerinde dansçı olarak çalışmaktadır.
Halen Beylikdüzü ve Beyoğlu'nda konservatuvarların bale bölümlerine öğrenci yetiştirmekte. Çorlu da kurulan Vivaldi sanat merkezinde yetenekli çocuklarla çalışmalar yapmakta
Çocuklar ve yetişkinlerle, Beyoğlu'nda bale ve dans çalışmaları yapmakta.
Saygılarımla Ayhanım Sun Bale Sanatçısı-Eğitmenia.s.

• Konu Sahibi gunesim07
mrblar bende yeniyim aslinda dun uye oldum ama bugun yazmak nasip oldu

• Konu Sahibi gunesim07
Gerçekten aranızda bulunmaktan çok mutlu olacağımı hissediyorum şimdiden. Teşekkürler ve sevgiler...a.s.

• Konu Sahibi gunesim07
uzun zamandır bu siteyi takip ediyordum ama artık aranıza katılma zamanıdır dedim .bende sizlerle paylaşımlarda bulunmak istiyorum.tüm arkadaşlara selamlar olsun.

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba arkadaşlar bende dün üye oldum burada güzel vakit geçiririz inş. şimdidien hepinize teşekkür ederim :dance:

• Konu Sahibi gunesim07
Hepiniz hoş geldiniz arkadaşlar a.s.

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba,aranıza yeni katıldım.1 aylık hamileyim.Herkese selamlar.

• Konu Sahibi gunesim07
selam hanımlar bende bugün geldimm artık sizinleyim kabul edersenizz:lepi: işte burdayımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…