26. Haftada Değişen Cinsiyet :)

Msspinkie

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
10.271
25.720
Nasil anlatsam bilemiyorum ama hafif sinir, hafif komedi dalinda bir hikaye bu :)

Simdi benim yavruma ayni hastahanenin 3 doktoru renkli renkli ultrasonlarla bakıp bakip erkek dedi bazen bi tereddut etti doktorum ama sonra yo yo bal gibi erkek dedi ...Bu gitmemizde ise bal gibi kız çıktı... Simdi ben bu doktoru ne yapayim bu aya kadar en azindan 20sine kadar nasıl anlamadı bu bebegi demek hic kaale almamis bizi demi?

Kizlar ben artik bu doktora sogudum guven vermiyor bir kilo olayimizda vardi iyice sogudum, yarin baska doktora gidicez sizce degisiyim mi 6 aya geldik bu saatten sonra sizce olur mu? Olan var mı ?

İyiki değiştirmişim doğru bi karar verdim
Ama sırf cinsiyet bilemedi diye değiştirmezdim heralde
Benimki sağlık problemiydi ve ciddi bir sorundu
Ya ama 6 ay bu kadin nasil doktor da erkek erkek diyor sonra kiz diyor?
Gecen ay da onden gidiyor demisti bebek sonra geri geldi dedi bize onden gidiyor demistiniz dedim hayir dedi aspirin verdi tam nedenimi söylemedi.... b3n gecen aydan da zaten cizmistim üstünü. Ama artik bu tuz biber oldu.

Ya ama 6 ay bu kadin nasil doktor da erkek erkek diyor sonra kiz diyor?
Gecen ay da onden gidiyor demisti bebek sonra geri geldi dedi bize onden gidiyor demistiniz dedim hayir dedi aspirin verdi tam nedenimi söylemedi.... b3n gecen aydan da zaten cizmistim üstünü. Ama artik bu tuz biber oldu.
En doğru kararı sen verirsin tabi huzursuz ettiyse araştırıp iyi bir doktor bulabilirsin ben bayağı araştırmıştım çünkü endişelerimden dolayı
Güven çok önemli gerçekten hele ki bu canından bir can ise çok daha önemli

En doğru kararı sen verirsin tabi huzursuz ettiyse araştırıp iyi bir doktor bulabilirsin ben bayağı araştırmıştım çünkü endişelerimden dolayı
Güven çok önemli gerçekten hele ki bu canından bir can ise çok daha önemli
Boyle ne biliyim icim bi ısınmadı iki aydir bi elektrik yok aramizda gibi...

X