25 kg fazlalik nasil zayiflayacagim?

turkuaz86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
2.068
533
Merhaba arkadaslar 30 yasindayim. 155 boyundayim ve suanda tam 73 kiloyum. antidepresan haplari kullaniyorum. gittikce sisiyorum. daha fazla almaktan korkuyorum. lütfen bana yardimci olun. kiyafetlerimin hicbiri olmuyor artik. kendimden igrenir oldum.

Birkac ayda en azindan tekrar 57 kilo olsam bile bana yeter simdilik. yaza kadar verirmiyim bu kilolari?

Napayim kafam allak bullak napcagimi bilmiyorum. beynim durdu sanki.
Bana lütfen yardimci olun.
Tsk ederim simdiden.

Nette birkac arastirma yaptim. o kadar cok ses cikiyor ki zaIflamak adina. insan ne yapacagini sasiriyor. karatay mantikli gözüküyor anacak suanda icin cok zorlanirim gibi geliyor.

Antidepresan karaciger enzimlerini mi durduruyor acaba. Ben de sistim epey ilac kullanirken diyet ise yarar mi acaba

Seninki hiçbir bence benim 35 kilo fazlam var hatta 60 kilo olmak istesem kafadan 40 kilo fazlam var canm ben karar karar düşünüyorum aynalara küstüm yaş 24 boy 1.60 ve 3 çocuk annesiyim

Birgününüzü anlatabilirmisiniz? bpyunuz kilonuz kacti ve spor yaptiniz mi?
boyum 1.60 kilom 90.500'dü, 4 ayda 66.800'e kadar düştüm.
her gün 3-4 fincan bitki çayı içtim. yeşil çay,adaçayı,rezene vs
3.5 lt su içtim
her gün 45 dk ile 1.5 saat arası yürüdüm
akşam 6'dan sonra hiç yemedim
ekmek hiç yemedim
şişe yağ kullanmadım
yemekleri doyana kadar yedim,kısmadım. atıyorum; 3 tabak kabak yemeği,2 tabak salata
zeytini ve kuru yemişi bol yedim çünkü şişe yağ kullanmadım
bu şekilde:)

Tsk ederim cevabin icin.
Benim gercekten en büyük sorunum su icememwk. bazi günlee hic icmedigim bile oluyor. günde bir bardak icsem yeriyor. limonlu suyuda denedim meyveliyide icemiyorum. migdem bulaniyor. ondan mi veremiyorum acaba kilo?

canım su çok önemli ya. ben su içmeye 2 litre ile başladım. sonra alıştım bazen 4 lt bile içiyorum. içine meyve falan koysan,elma falan dilimle.

T turkuaz86 canım bir gelişme var mı şuana kadar ?

Bende vermek istiyorum şuan 63 kilo gibi bisyim sanırım.

Gel beraber verelim mi?

Ben zaten çay ve kahveden şeker kullanmiyordum.ama yediğim tatlıyi çikolatayi şerbetli tatlıyı gorsen intihar gibi aynı anda abartmiuirum gün içinde uç künefe yeşil baklava bitter sütlü be varsa çikolata deli.gibi yiyorum belki günde 15.20tane.kendime inanamiyorum ben nasıl kadınım ya

Dünden beri ekmeği kestim sadece kahvaltıda yedim iki dilim kepek tamam bitti .hiç tatlı namına suni bisey demedim sadece kuru üzüm ve kayısı

Bi ton şey yazıyor bir ton diyet ama en önemlisi ekmek ve şekerli gıdalar bence

Burdan başlasak tamamdır.hic su icmiyorum gün içinde .bir de ona başlasam tamam kendimi diyet diye baskıya almak istemiyorum osekilde yapamıyorum çünkü

Gel niyet edip başlayalım ne dersin

Herkese merhabalar; bende 1.76 boyunda 76 kiloyum. 73 e kaadar inmiştim fakat tekrar düzensiz beslenme ile 76 ya çıktım. ilk olarak 70 daha sonra 65 e kadar inmek istiyorum. düzenli olarak yaptığım tekşey günde iki fincan yeşilçay içmek. su içme adına sıkıntım yok 2 buçuk 3 litre içebiliyorum. fakat yediklerime dikkat etmedigimde içesimde hiç gelmiyor açıkçası. dilerim motivemizi bi an önce yakalar kilolarımızdan kurtuluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…