Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Yok canım ya,bilenler için sıkıntı yok tabi biz bilmiyoruz sadece:))

Ezanın namaza davet olduğunu biliyorum,ben diyorum ki şu anda kaç kişi acaba arapça biliyor ezanı anlıyor..

Niye susuyorsun güzel kardeşim ben kendimce ezanın türkçe okunmasını anlamak adına okunsun diyorum
Yoksa kızdığımı filan mı anladın..

Gerçekten öyle amaübirde hocanın sesi okuyuşu duygu seli yaptı bende..

Gördüm demin gözden kaçmışta yazdım buraya..[/QUOTE]

Yok apla kızmazsın sen ❤
Ben arapça okunmasından yanayım çünkü o zaman daha hissediyorum kalbimde tabi herkeşte aynı hissiyat olamayabilir

Bisey diyecem konuşmayı yarın yapacağım mesajına kirilmadiniz umarım neye kırıldınız ....onun içinde kolay degil ne yalan söyleyim üzüldüm onun adına

Şöyle ki Anadolu Ajansı'nın verilerine göre kendisine oy veren 15 milyon seçmen var. Biz bu seçmenler olarak kendisinden uzun süre boyunca açıklama bekledik. Sonuçta cumhurbaşkanı adayı, kameralar karşısına çıkmasını bekledi herkes ama kendisi Fox Tv'deki İsmail Küçükkaya'ya sms atarak kaybettik şeklinde bir açıklama yaptı. Biraz tuhaf bulduk doğrusu. Basın açıklaması yapıp kazananı tebrik etseydi en azından.

Kraldan cok kralcı gıbı birsey mı oluyor ki

Herhalde öyle..

Yok apla kızmazsın sen ❤
Ben arapça okunmasından yanayım çünkü o zaman daha hissediyorum kalbimde tabi herkeşte aynı hissiyat olamayabilir [/QUOTE]

İşte bak gördünmü sen öyle düşünüyorsun ben böyle düşünüyorum..

Bide şunu öğrenmişler
"takım tutar gibi parti tutuyolar"

He

Komiksinz ne dicenizi şaşırdınız

Kuranın Türkçe olarak okumak zaten gerekli bilmeyenler için..
Peki Türkçe olarak okudun mu hiç?
Çoğumuz Arapça olarak hatim ediyoruz ama Türkçe olarak baştan sona okuyan kişi %2 imiş.Ramazanda Arapça hatim ettim,Türkçe de baştan sona okuyayım dedim bayram temizliğine daldım.O %2 lik dilime ben de gireceğim inşallah.

Hanımlar,
din konusuna girmeyelim sonu kötü oluyor, seçim gecesini diğer seçimlere nazaran az bir banlamayla atlatıyorken dini yorumlardan gitmeyin.

Birde birşey rica edebilir miyim? İyisiyle kötüsüyle belki zaman zaman gerilen sinirlerle 24 Haziran seçimlerini de atlattık, sonuç vatana millete hayırlı olsun ama gelin burada demokratik bir şekilde seçimlere katılan Cumhurbaşkanı adaylarının hepsini tebrik edelim, biz ilk defa bir sürü adayın yer aldığı bir cumhurbaşkanlığı seçimi yaşadık, bir cumhurbaşkanı olacaktı, o da oldu ama diğerleri de tebrik edilmeyi hak ediyor, bileklerinin hakkıyla oy aldılar, koşturdular, çabaladılar.

Belki biz böyle yaparsak, bir yerlerden başlar ve bu bir yerler KK olursa siyasiler de kaybetseler de rakip olarak seçim çalışması yürüttüğü için birbirini tebrik eder.

Tüm adayları tebrik ediyorum, sağolsunlar, sayelerinde çok renkli bir seçim gündemimiz oldu.

Ben Muharrem beyi ayrıca tebrik ediyorum, partisini ileriye götürmeyi, partisine olan güveni tazelemeyi başardı bence, dilerim ileri de kendisini partinin başında görürüz.

Aynen hep aynı şeyler, Anadolu haber ajansının verilerine göre konuşuyorum .TV izlemiyorsunuz sanırım fox TV de bu sorduklarınızı kendi seçim araştırmacı konuklarına Fatih Portakal sordu cevap aynıydı. Sonuçlar Erdoğan lehine gelince en az iki saat bu konuyu tartışılar. Kaynak aynı, ha YSK açıklamış ha haber ajansları farklı bi sonuç açıklamıycak dendi oradaki araştırmacılar tarafından da. Siz neden böyle şöyle dediniz bende açıkladım. Bu arada rahat değilsiniz mi dedim Hepimiz rahatız sorun yok.

Hayırlısı olsun ama kimbilir neler dönüyor içerde. Kılıçdaroğluna kanip hdp ile gizli oybirliği yapmasaydı emin olun şu an cok daha iyi bir yüzdeyle sahib olurdu diye düşünüyorum .Ama hepimiz için hayırlısı olsun.Artik sen _ben, siz _biz yok hepimiz varız .

Herhalde öyle..

Yok apla kızmazsın sen ❤
Ben arapça okunmasından yanayım çünkü o zaman daha hissediyorum kalbimde tabi herkeşte aynı hissiyat olamayabilir

İşte bak gördünmü sen öyle düşünüyorsun ben böyle düşünüyorum..[/QUOTE]

Abla bunu senin için bırakıyorum buraya türkçe mealli bakalım bendeki hissiyatı verecek mi sana ❤❤

Sen arapça biliyorsan okursun tabiki,bilmeyen ne yapsın..

Allah kabul etsin abla. Elmalılı Hamdi Hazır okuyunuz. Hem diyanet onaylıdır. Hem de en anlaşılır metindir. Bir de Atatürk'ün bizzat kendisinden yazmasını istediği mealdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…