Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Mesela Erdoğan edilen hakaretler Trumpa edilse ne olur ahh ahhh hemde neler olur, ama işte insanoğlu nankör
Burasi Amerika.. Hic birsey olmaz.. Adamlar ciplak heykellerini koydu en buyuk sehirlerin merkezlerine bir ara..:olamaz: Ufacik bamyali ustelik..:-)

081816-wabc-ap-trump-statue-union-square-PG-01-img.jpg

Ben kendimide gonderdim En Büyük TÜRKİYEama ordan biri yarın yapacak konuşmayı dedi inanmadim ama internetten baktım ilk haber hürriyet oda yarın yazmış geri döndüm. Bir kez inandım ondada ha bu evde oturuyem:olamaz:
Zaten ilk öyleydi. 6 yaşındaki bir çocuğun bacağı kopmuş platformlara sıkışmış ameliyata gitti ambulansın peşinden.
İlk ameliyat uzayacak diye yarına ertelendi hastanede kalacaktı başında. Sonra ameliyat iyiye gidiyor diyince geliyorum balkonu hazırlayın dedi.

Babamın oğlu gibi anlattım ama neyse :KK70:

O da dogru ne bilim ya arapca ezan filan deyince aklimi karstrdin? Merakimdan soruyorum namaz kiliyo musun?? Yoksa ezsni turkce hobi olsun diye mi dinlemek istiyosun:) aklimi karistirdin

Namazda kılmam oruçta tutmam,çok dinle aram yoktur benim bu kadar yeterli herhalde demi..
Ezanın türkçe okunması hobi olutmu hiç yahu..

Zaten ilk öyleydi. 6 yaşındaki bir çocuğun bacağı kopmuş platformlara sıkışmış ameliyata gitti ambulansın peşinden.
İlk ameliyat uzayacak diye yarına ertelendi hastanede kalacaktı başında. Sonra ameliyat iyiye gidiyor diyince geliyorum balkonu hazırlayın dedi.

Babamın oğlu gibi anlattım ama neyse :KK70:
Yaaa kiyamam o kazayı duydum ama bu kadar ciddi olduğunu bilmiyodum:KK43: kiyamam nasıl oldu acaba

Gene mi sen:) durup durup bana sariyon:)

yaw millet arapca istiyor ve orjinalide budur. Illaki Tutkce okunsun diye baski yapmak ozgurluk kisitlamasi olmuyo mu:) Allah kelimesi tanri kelimesiyle esdeger degildir bu arada..

Sorun şu ki mesela ben kimsenin ibadetini Arapça olarak yapmasına kafayi takmıyorum tercihtir diyerek saygi duyuyorum.
Ama ben Türkçe ibadet edersem Atayiiiiz püüü ezan Türkçe olur muymuş, münafıklık yapmayın,müslüman mahallesinde salyangoz satmayın hülooooğğğ şeklinde tepki alıyorum.
Neden ?
Ayrica Allah ve Tanrı aynı anlama geliyor.

Burasi Amerika.. Hic birsey olmaz.. Adamlar ciplak heykellerini koydu en buyuk sehirlerin merkezlerine bir ara..:olamaz: Ufacik bamyali ustelik..:-)

081816-wabc-ap-trump-statue-union-square-PG-01-img.jpg

Yaaa adamlar nasıl vuruyor,trumpun sesi çıkmıyor demekki..

Senin yatağı bile kaldırtmadım, kabartılar gardiyanlar, nevresimlerini de yıkayıp ütülediler bekliyorlar :-)

Kaç gün geleyim ona göre valiz hazırlamam lazım :KK53::KK60:

Ok anladim o zaman:) iyi geceler sana:))

Ahh bir gidebilsem kaldım burada

Tanrı uludur ile Allahû ekber arasında hiçbir fark yok.
Bir de İslamiyet sadece Araplar için gönderilmiş bir din olmadığı için haliyle Arapça tekelinde de ilerlememeli. Her dilde ibadet edilebilmeli ki evrensellik düşüncesine zeval gelmesin.
Kuran ve Ezan kısacası İslam ın dili indirildiği şeklidir Bakın Arapça dır demiyorum nasıl indirildiyse o şekildedir asla değiştirilemez. Siz ezanı Arapça aynı anlama gelen farklı kelimelerle de okuyamazsınız. Kuran ı, yine Arapça dilinde aynı anlama gelen cümlelerle de ifade edemezsiniz. Nasıl indiyse o şekildedir çünkü her kullanılan kelime özellikle seçilmiştir. Ayrıca halkın konuştuğu Arapça ve Kuran Arapçası da farklıdır. Kısacası Kuran dili özellikle seçilmiştir bir ırka hitap etmez, zaten evrenseldir.

Yaaa adamlar nasıl vuruyor,trumpun sesi çıkmıyor demekki..

Kaç gün geleyim ona göre valiz hazırlamam lazım :KK53::KK60:

Ahh bir gidebilsem kaldım burada

Şimdilik gelmiyorsun :))) gelme gelme otur oturduğun yerde daha Doğuma gideceksin :)
Din konusunu kapatırsanız sorun kalmaz :-)

Dini konuları derinlestirmeyin daha fazla. Herkes istediği inanç doğrultusunda yaşar. Boş yere gerilmeyin.

Yaaa kiyamam o kazayı duydum ama bu kadar ciddi olduğunu bilmiyodum:KK43: kiyamam nasıl oldu acaba
Evet bende sadece sıkışmış diye biliyordum:KK43:
Ama hamdolsun iyi geçmiş yavrum eminim en güvenilir doktorların elindedir inşallah..
Allah şifasını versin kuzuya, kalıcı bir hasar kalmaz umarım..

O zaman buyrun alanda kac kisi varmis
MUHARREM İNCE MALTEPE MİTİNGİNE KATILAN KİŞİ SAYISI
İSTANBUL EMNİYETİNİN YAPTIĞI AÇIKLAMAYA GÖRE
MİTİNG ALANI VE XRAYDAN GEÇEN İNSAN SAYISI
6,762,416 KİŞİ.
(YAZIYLA= ALTI MİLYON, YEDİYÜZALTMIŞİKİBİN, DÖRTYÜZONALTI )

MİTİNG KATILIM REKORU KIRMIŞ
Yazdigin direk gereksiz seylere cevap verme geregi bile duymuyorum
hahahahhahahahahahahahhhh
Nerdesin efendi??? Nerdesin!!!!
İnce'nin İstanbul'da aldığı toplam oy an itibari ile 3.377.686!
Peki sen mitingde kaç kişi olduğunu iddia ediyordun? 6,762,416!
Ne oldu şimdi?
Hani ben kıt akıllıydım?
Hani emniyet verileri vardı?
Ne oldu???
Sana demedimmi insanları boşa ümitlendirme diye....
İncede kabul etti, Erdoğan kazandı dedi. Aç fox tv sunucusu ismail küçükkayanın twitter hesabını oku. Bizzat ince kabul etti.
Hani ben kıt akıllıydım? :KK66:
O bahsettiğin emniyet verilerinin Zaytung haberi çıkmasına girmiyorum bile hahahaha :)))

Birşey söyleyecegim arkadaşlarım kuranı kerim arapca ama bir çok dilde meali var dileyen öğreniyor, dileyen soruyor, ezanda arapça o kadar. Neyi savunuyor niye yoruyorsunuz kendinizi. Kuran evrenseldir.Lütfen artık kapatabilir misiniz bu konuyu.

X