Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Devamını da alayım lutfen anlayamadım sevgili boncukk
Yazarım da ban gelir. Akp nin milletvekili sayısı azalsın. Salt çoğunluk ve karar yeter sayısı oluşmasın diyerek terörist olduğunu bildiginiz adamlari üzerimizde söz sahibi yaptınız. Kim kime destek veriyorsa ondandır. Şahsi olarak söylemiyorum ama oy veren herkes t..... dir

Yıllardır chp'ye oy veririm,bir gün olsun aklıma bile gelmez hdp'ye oy vermek..
Terörist bir partiye oy vermek mümkünmü hiç..
Keşke diyorum bende hiç vermeyeceğim chp ye oy vereydiimde chpliyim diyen hdpye oy vermeyeydi...cok acitti canımı cokkk

Üf.

Olsun dünya krize girse de bizim ülkemiz girmemeliydi. Hep cahapenin suçu 90 yıldır çekilen çile!!! neyse o çile

Abla ben anladım galiba bunlar 94teki İstanbul'daki su kuyruklarını diyor, kuyruk diye. :)

Tutuklu yargılanıyor. Mahkemesi sonuçlanmadı. O yüzden aday olabildi.

Açıkçası seçim öncesi ciddi bi şekilde Erdoğan kaybedecek şeklinde kesin konuşmalar yapıldı, sosyal medyada hakeza öyle, Muharrem İnce yaptığı açıklamada ne olursa olsun kazanacağız açıklamasını yaptı çok kesin bir dille ve açıkçası bu kadar nasıl emin oluyor demekten kendimi alamadım ama her seçim öncesi CHP cephesinden aynı söylemler geliyor sonrasında da hırsızlar diyorlar zaten Türkiye tarihine de baktığımızda hiçbir zaman Atatürk dönemi de dahil seçimle başa gelmemiş bir partiden bahsediyoruz şaşırtıcı olan bir şey yok. Aynı zamanda oy çalmak cidden imkansıza yakın özellikle İstanbul da Bizzat sandık başkanı yakınlarım olduğu için biliyorum. Oylar defalarca sayılıyor. Zarflar tek tek açılıp herkese gösteriliyor. İşaretlenen oylar defalarca kontrol ediliyor. Oyları çalacak olsalar yüzde 52 civarlarında kalmazlardı, milletvekili hedefine tam olarak ulaşamadılar mesela çalsa bunu riske atmazdı. Zaten İstanbul ciddi bi göstergeydi her zaman İstanbul ne ise Türkiye geneli de o şekilde çıkıyor, bu seçimde de aynısı oldu. Birde neden yüzde 96 da demişler çünkü itiraz edilen sandıklar sonuca ulaşılmadan açıklanmıyor zaten bişeyi de değiştirmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…