Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ülkeyi batıran piki?

Akpartiden önce bu ülkedeki yoksulluk oranıyla şuankini karşılaştırabilirsiniz. Ülkemiz şuan ekonomik acıdan en güçlü 20 ülke arasındadır. Bunu da arastirabiliriniz.
Dolar yükselmesi türkiyeye özel değildir. Bütün ülkelerde dolar degerlenmistir. Değerlenmeye de devam edecektir. Ancak enflasyon oranı artmıyor her geçen sene azalıyor. Bu da Akp nin başarısıdır. Erdoğan sadece bir liderdir. Kurduğu parti bu başarıların gerçek sahibidir

Burada iyi partiyi nereye koyuyorsunuz?
Hadi verdi diyelim. Mhp seçmeni akpye oy verebiliyorsa chp seçmeni de hdp ye iyi partiye oy verebilir.
Sevgili Asilsoy, bunu bir önceki mesajımda açıkladım, sizin için bir daha yazayım. Chp seçmeni iyi partiye oy verebilir evet çok doğal. Aynı şekilde akp de mhp ye...
Zira bunlar bir çatı altında ittifak kurmuş durumdalar.
Fakat chp hdp ile ittifak kurmadı. Peki neden? Sebebi terör partisi ile ittifak kurmanın kendi seçmeni tarafından hoş karşılanmayacağı için... Durum bu iken sizce chp seçmeninin bunu yapması ne derece doğru...
Umarim anlatabilmişimdir.

Ülke mi batmış
Azcık haberleri takip et canım nekadar ilerleme var yazık bilgisiz bilgisiz gelip konusuyosun rezil etme kendini

Ülke mi batmış
Azcık haberleri takip et canım nekadar ilerleme var yazık bilgisiz bilgisiz gelip konusuyosun rezil etme kendini
bir araştır derim :) türk telekom, satılan fabrikalar,satılan her şey önce sen araştır sonra konuş derim birde üslubuna dikkat et lutfen

Tamam siz bildikkernizle kalın gule gule

Yapmayin lütfen bu kolaylığı bir ben mi görüyorum. 29 mayısta hastaneye gittim 22 haziranda mr çekindim. Ki ankara eğitim ve araştırma çok çok kalabalık bir hastane

ne kolaylığı?
çapa dan cerrahpaşadan mr için randevu al bakalım.
annem cerrahpaşa da ameliyat oldu.
sürekli yaptırması gereken testler var rezillik resmen.

Inanın bilemiyorum bakın ultrason derseniz anlarım. Çünkü onda evet uzun zaman veriliyor. Ama mr gece gündüz açık..Hemde Allah razı olsun teknisyenden panik atağım var dedim 2 kere seslendi konuşmalarıyla rahatlattı. Amcaya geçmiş olsun Allah kolaylık versin sizede

Erdoğan seçimde mühürsüz kağıtların sayılmasına izin vermişti ve bunun nedeni çoktan belli. Gitmiyor yapıştı bırakmıyor...
Sadece meraktan soruyorum orada miydiniz? Bu kadar net yazdiginiza göre gözlerinizle gördünüz mü mühürsüz oyların sayıldığını?

Adamlar koyun davar diyo sorun degil koyduk deyince sorun oluyor..cogunlugun dedigi olmuyo mu? Demokrasi bu degilmidir? Allah askina ak parti gelmeden once yaptiginiz suan yapamadiginiz sey nedir mesela?

bir araştır derim :) türk telekom, satılan fabrikalar,satılan her şey önce sen araştır sonra konuş derim birde üslubuna dikkat et lutfen
Yademim neden dikkat edecekmiş üslubuna? Aldılar arkalarına reislerini daha da gram söz hakkımız yok yaşadığımız ülkede. Tabii konuşurlar. Ahhh çok geç olacak ama çok....

Ben seçmenden bahsettim siz konuyu parti ittifakına getirdiniz. Chp nin ittifak kurma sebebini bilmiyorum dediğiniz gibi düşünmüşte olabilir olmayanilirde ama vatandaşların parti değiştirme hakkı var ve yasal olarak seçime katılan bir parti hdp. ( ben siyasi ideolajisini savunmasam da hdp nin ona oy verene yine de saygı duyuyorum tıpkı akp ye oy veren gibi)

Dıbımızdekı seker fabrıkasını sattı mıllet işten cıkacak kendımız uretıoken şimdi başkasına paratı verıp alacaz sekerı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…