Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Eh nereden biliyorsunuz Aa dogruyu söylüyor diye? Gercekten o sandiklarin acildigini verklaring sayildigini? Tutanaklarin tutuldugu? Hic bir yere bir haber ajansi ve devlet'in verdigi bilgiler bu kadar celismez. Celismemeli.

Geri zekali degiliz. Neyi anlatmaya calistiginizi gayet iyi biliyorum fakat ben islerin öyle olmadigini savunuyorum. Yani madem AA daha hizliymis, o zaman YSK'ya ne gerek var demi??
Çelişen nedir cidden? Oylar sayıldı da oranlar mı farklı çıktı? Arkadan geliyoruz diyor adam. Sağlama yapıyor yani. Gerçekten çok şaşkınım şu an ciddi misiniz diye?

Ama neden düşük başlayıp yükselmiyor bu Nasıl matematik

diğer mesajımda tek tek anlattım.
nasıl düşük başlasın asıl sizinki nasıl matematik?
bir sandık açıldı yüzde 70 akp çıktı 30 chp. bunu nasıl düşük yüzde ile versinler?
açılan sandık sayısı arttıkça yüzdeler iner çıkar.

Yok canım biz oy vermiyoruz ki zaten onlara göre çalarak iktidar da ak parti... bir de demezler mi hayranlık diye kaşına gözüne hayran değiliz... liderliğine yaptığı işlere hayranız... çok şükür. Çok da takmamak lazım söylenenleri biz kendimizi biliyoruz sonuçta
Halbuki her yenilgide yaygara koparıp oyumuzu çaldılar diyene kadar nerede hata yaptık diye düşünseler daha iyi olurdu böyle boş işlerle uğraşmasalar...

Yapmayin lütfen bu kolaylığı bir ben mi görüyorum. 29 mayısta hastaneye gittim 22 haziranda mr çekindim. Ki ankara eğitim ve araştırma çok çok kalabalık bir hastane
Sağlık ve eğitim alanında beklenilen atılımı henüz yapamadı, ama istisnalar vardır siz gibi mesela bu arada oyum Akp.

Bunu soylemis olabileceginize inanamiyorum.
Ben hic biriyle tanisirken hangi partiye oy verdin diye sormam.
Veya arkadasim bana yakin olan siyasi partiden baska bir partiye oy verdi diye onunla arkadasligimi kesmem.
Bu baska dusuncelere saygi duymuyorsujuz anlamina geliyor.
Halbu ki demokratik bir toplum istemiyor muyuz hepimiz
Bir ülkenin yüzde ellisinin hice sayıldığı kararina saygi duyulmadığı herkesin korkarak yaşadığı yerde demokrasi olmaz hanimefendi
Kazandık nihaha koyun dediler koyduk diyen insanlarla normal hayatta elbette görüşmek istemem
Ben kendi dayimla amcamla konuşmuyorum bu yüzden

Yapmayin lütfen bu kolaylığı bir ben mi görüyorum. 29 mayısta hastaneye gittim 22 haziranda mr çekindim. Ki ankara eğitim ve araştırma çok çok kalabalık bir hastane

Bizzat yaşadım, babamı geçen ay özel bir hastanede check-up yaptırdım. Bazı hastaların sonuçları (MR CDleri yani) bekleyip alıp gittiklerini gördüm.

- yahu CD'ye gerek yok doktorunuza çıkın onun ekranına düşüyor

dediğimde tedavilerinin devlet hastanesinde olduğunu ve MR için 5-6 sonraya gün verildiğini bu sebeple sadece MR için özel hastaneye geldiklerini öğrendim.

Zaytung haberi değil bire bir yaşadığım olaydır.

X