Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ah neden aklım almıyor ki bir parti kazanınca karşı partiler saldırıya geçiyor. Neden yobaz gerikafali Suriyeli sevici oluyor. El insaf ya ben de AK Partiye oy verdim bir MHP li olarak.

Kimseyle bu güne kadar bir tartışma yaşamadım Suriyeli insanlardan haz etmiyorum iyi bir eğitimim olduğuna inanıyorum. Sırf AK Parti ye oy verdim diye neden yobaz ve geri kafalı oluyorum. Benim ve çevremin diğer partili arkadaşlarla hiç bir kavgamız olmadı bu nefret söylemlerini kesinlikle kabul etmiyorum.

Sonra da neden ülke bölünüyor o sözleri söyleyenler yüzünden bölünüyor işte. Lütfen belli bir kitleyi asagilayip küçümsemeyin.

Şimdi diyeceksiniz onlar da bize öyle söylüyor ben onlardan değilim çevremde de o söylemleri söyleyen kimse yok. Çünkü benim akrabalarımın bir bölümü CHP ye bir bölümü IYI Partiye bir bölümü de benim gibi MHP li olup AK Partiye oy verdi. Lütfen rica ediyorum sırf sizinle aynı görüşte değiliz diye bize yobaz vs söylemleriyle hakaret etmeyin.

Heyt be yol yaptı yol! Aç bakalım 16 yıl önce Türkiyede ki ağaçlık alanları ve şimdikileri. Aç bakalım kaç tane fabrika satılmış. Evet yaptığı köprüden ''sadece parası olanlar geçsin'' dedi ve ücreti 110tl yaptı. Ülke inşaatla mı kalkındırılıyor sayın çok zeki arkadaşım? Bu yolda devam arkadaşlar! Burada müslümanım adalet istiyorum diyorsunuz ama tecavüze, istismara sesiniz çıkmıyor. Ne güzel kafa valla
Ay vallahi sadece gülüyorum :KK70:
Senin başkanın gelseydi herşey bedava olacak heralde:KK70:

Ve nerden biliyosun canım sesimizn çıkmadığını?

Kusura bakmayın nolur o size değildi. Bazı yorumlara kızıp yazmıştım göndermekten vazgeçtim taslak kaydetmiş.

Görgü bilmeyen insan işte. Üst komşum ben çamaşır asarken üstümden silkeliyor. Yaptığın çok ayıp dedim bana demediğini bırakmadı. Deli dedim uzak durdum.
Sizin komşuda inşallah taşınır da rahatlarsınız. Çok zor bilirim.

İnşallah gider. Ama gelen gideni aratır diye korkuyorum. Allah hepimizi hayırlı insanlarla karşılaştırsın.

Yalnız şunu fark ettim iyice kutuplastik gitti
Akpli biriyle asla arkadas olmak istemem şahsen onlarda benle olmak istemesin
Bunu soylemis olabileceginize inanamiyorum.
Ben hic biriyle tanisirken hangi partiye oy verdin diye sormam.
Veya arkadasim bana yakin olan siyasi partiden baska bir partiye oy verdi diye onunla arkadasligimi kesmem.
Bu baska dusuncelere saygi duymuyorsujuz anlamina geliyor.
Halbu ki demokratik bir toplum istemiyor muyuz hepimiz

Ettim sonuç yok.

İmza toplayalım dedik. Oturanlar değil ev sahipleri imza atackmış kimi dairelerin ev sahipleri başka şehirlerde olmadı yani.

Üstüne üstlük öyle güzel bir komşu ki, siyah temiz çamşırlarımın üstüne çamşır suyuna batırdığı banyo paspasını asıyor. Aşağıda rengi atmış çamaşırlarla sanat eseri ortaya çıkardığını zannediyor.
Suriyelilerin çok olduğu bi şehirdeyim.. bende artık güvenli bölge oluşturulsun ve gitsinler diyorum.. ama halkın arasında yaşayan suriyeliler huzursuzluk çıkarırsa şikayet üzerine çadır kentlere gönderiliyorlardı..

E vermislerse nolmus bunda yasalara aykiri bisey mi var isteyen istedigine oy verir degil mi
Tamda istediğim soruyu sordun :)
Madem hdp ye oy vermekte bir sıkıntı yok neden hdp yi millet ittifakına dahil etmeye çekindiler? Seçmenimizin gözünde terör partisi ile ittifak kurarsak bu kötü görünür sebebi ile olmasın sakın!

Abla şu akp seçmeninin yere göğe sığdıramadığı bir devlet hastanesine git MR 6 ayda çekiliyor değil mi ?

ama özel hastaneye git hemen çekiliyor.

İşte onun gibi bir şey bu ...
Yapmayin lütfen bu kolaylığı bir ben mi görüyorum. 29 mayısta hastaneye gittim 22 haziranda mr çekindim. Ki ankara eğitim ve araştırma çok çok kalabalık bir hastane

Yalnız şunu fark ettim iyice kutuplastik gitti
Akpli biriyle asla arkadas olmak istemem şahsen onlarda benle olmak istemesin
:) kimle arkadas olacagina herkes kendisi karar verecek tabi:) ben bu durumun bize has bise oldugunu dusunuyorum. Yani Turklere..Valla umrumda degil kim hangi partiyi tutmus burda ne yorum yapmis. Forumda bile bunu sorun eden kisiler var. Bi topicte karsima ciksa burdan biri yardimci olacagim fikir verecegim birsey olursa yazarim. Asla kincilik yapmam. Ee tabii herkes ayni olamaz:)

Buarada komsum var koca chpli kadin ak partili:) adami seviyorum bi kere:) bu konulari o anlatsada saygisizlik asla olmaz aramizda...cokta guzel komsulugumuz var sukur.
Ayni kp chp li:) kv akpli:) olunca oluyor demekki.. herkes yapamaz

Size bir Ömer Hayyam rubaisi bırakıyorum;

Celladına aşık olmuşsa bir millet
İster ezan ister çan dinlet
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet
Müstehaktır ona her türlü zillet.

Üzerine alınanlar çıksın, kasıyor...

X