Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Pekii neden Tayyip açılışı yüksek yapıp düştü o Nasıl birşey sanki önce içlerine doğmuş gibi o zarFlarımı açıldı 5 yaşında çocuğum var ona anlatsam Güler
Varsayalım ki zarfladı.
Ne işe yarayacak? Sonucu en nihayetinde yine verdiğinde zarflayanların sonucuna göre mi Başkan yapacaklar?

Tarım ülkesi ülkem mercimeği nohutu ithal ediyor. Et fiyatları yüksek diyoruz "tarım" bakanımız benim eşim kilosunu 29 liradan alıyor diyor. Sonuç olarak et de ithal ediyor. Patatesin kilosu 6 tl oldu sonuç KKTC'den patates ithal edilmesi düşünülüyor.
Her yıl eğitim sistemi değiştiriliyor. Notları düşük olan sınıfta kalmıyor. 2+2 yi bilmeyen adam bile lise mezunu oluyor. İşsizlik had safhada olmasına rağmen kontenjanlar düşürülmüyor üstüne yeni üniversiteler açılıyor. Enflasyon sürekli artıyor elektrik faturasından bile TRT payı alınıyor. Daha sayayım mı?

Anlatma, anlatma. Bak 1200 küsur sayfa olmuş; anlatma.
Gangsta' nın dediği gibi anlatma bir oy Akp'ye bir oy Erdoğan'a verdim gitti..

Onu da duydum diğer haner kaynaklarında. Kim olursa olaun ölenlerin ailesine sabır diliyorum.
Ölümün rengi, ırkı, mezhebi olmaz.

Neticede burada paylaştığınız için düşüncenizi yorum yapma gereği hissederek düşüncelerimi söyledim.

Hiç bir şey bir insandan önemli değil. Herkes birbirine saygı duysa ne güzel geçiniriz.
Kim kazanırsa kazansın netice de yarı yarıya görüşler. Bu ülkenin yarısı diğer yarısından mefret ediyor. Ne kadar üzücü. Allah sonumuzu hayır etsin.

Tam kanalı☺️
Tabi tercih meselesi herkes istediği kanalı izleyebilir. İzlemediğim ve vergimden pay aldığı için haram ettiğim bir kanaldır o kanal!

Bu nefret maalesef siyasilerin seçmenlerin hassasiyetlerini seçim söylemlerinde kullanmaları yüzünden oluyor ve seçimler bir müsabaka gibi görülüyor, kazanan kaybeden var deniyor, halka seçimi güreş müsabakası gibi lanse ederseniz biz kazandık onlar kaybetti der, bir seçimde kazanan kaybeden yoktur, halkı kazanan kaybeden diye kategorize etmeye hiçbir siyasinin hakkı yoktur.

Arkadaşlar adil seçim platformundan takip edin sonuçları... evt hayır referandumunda yandaşlar yüzde 68 ile başlatmışlardı unutmayın... AA manipülatif veriler geçmekte seçim sonuçlandığında göreceksiniz ki 2. tura kalıyor bu iş... ne kimse baştan sevinsin ne de baştan üzülsün... seçim 2. tura kalıyor görünen o

Atatürk' ün kurduğu CHP' den de utanıyor musunuz?
neden utanalım? siz tecavüzcüleri koruyan bir partiyi tuttuğunuz için utanıyormusunuz? onlarca çocuğa tecavüz edilip bir kereden bişey olmaz,çocuğun rızası vardı diyen bir partiden utanıyormusunuz?kadını 2.plana atan dövülen,dayak yiyen kadınların karşısında tutum sergileyen partiden utanıyormusunuz?çalan çırpan yalan söyleyen partinizden utanıyormusunuzki chp den utanalım?

Biraz olsun sakinleştik mi? Tüm çabam sizlerin stresinize yenik düşüp ağzınızdan sonradan pişman olacağınız şeyler çıkmasını önlemek, su akar yolunu bulur, bu halk her daim herşeyin en iyisini hak ediyor, hak ettiği değeri mutlaka görecektir, sizler yeter ki umudunuzu yitirmeyin, birlikteliğinizi yok etmelerine izin vermeyin.

Bu nefret maalesef siyasilerin seçmenlerin hasssiyetlerini seçim söylemlerinde kullanmaları yüzünden oluyor ve seçimler bir müsabaka gibi görülüyor, kazanan kaybeden var deniyor, halka seçimi güreş müsabakası gibi lanse ederseniz biz kazandık onlar kaybetti der, bir seçimde kazanan kaybeden yoktur, halkı kazanan kaybeden diye kategorize etmeye hiçbir siyasinin hakkı yoktur.
Çok doğru.
Siyasiler geçici ama bu halkın birlikteliği kalıcı olmalı. İnşallah sonuçlar ülke için ülkesini düşünen halk için güzel sonuçlanır.

Gangsta' nın dediği gibi anlatma bir oy Akp'ye bir oy Erdoğan'a verdim gitti..
Bir mesajınızda bize bidon kafalı diyorlar demiştiniz. Lütfen referandumu hatırlar mısınız ülkenin başbakanı hayır diyenler için terörist kelimesini kullanmıştı. Millet ittifakına oy verdiğim için terörist, nankör ilan edildim. Diğer bir kesim de CHP seçmeni için "dinsiz" ifadesini kullanıyor. Neden olaya tek yönlü bakıyorsunuz? Tek mağdur siz değilsiniz.

Biraz olsun sakinleştik mi? Tüm çabam sizlerin stresinize yenik düşüp ağzınızdan sonradan pişman olacağınız şeyler çıkmasını önlemek, su akar yolunu bulur, bu halk her daim herşeyin en iyisini hak ediyor, hak ettiği değeri mutlaka görecektir, sizler yeter ki umudunuzu yitirmeyin, birlikteliğinizi yok etmelerine izin vermeyin.
Haklisin az biraz evle ilgileniyim sonra doniyim :)))

X