Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Çok doğru utanacak ne var ortada?
Tarım ülkesi ülkem mercimeği nohutu ithal ediyor. Et fiyatları yüksek diyoruz "tarım" bakanımız benim eşim kilosunu 29 liradan alıyor diyor. Sonuç olarak et de ithal ediyor. Patatesin kilosu 6 tl oldu sonuç KKTC'den patates ithal edilmesi düşünülüyor.
Her yıl eğitim sistemi değiştiriliyor. Notları düşük olan sınıfta kalmıyor. 2+2 yi bilmeyen adam bile lise mezunu oluyor. İşsizlik had safhada olmasına rağmen kontenjanlar düşürülmüyor üstüne yeni üniversiteler açılıyor. Enflasyon sürekli artıyor elektrik faturasından bile TRT payı alınıyor. Daha sayayım mı?

Tarım ülkesi ülkem mercimeği nohutu ithal ediyor. Et fiyatları yüksek diyoruz "tarım" bakanımız benim eşim kilosunu 29 liradan alıyor diyor. Sonuç olarak et de ithal ediyor. Patatesin kilosu 6 tl oldu sonuç KKTC'den patates ithal edilmesi düşünülüyor.
Her yıl eğitim sistemi değiştiriliyor. Notları düşük olan sınıfta kalmıyor. 2+2 yi bilmeyen adam bile lise mezunu oluyor. İşsizlik had safhada olmasına rağmen kontenjanlar düşürülmüyor üstüne yeni üniversiteler açılıyor. Enflasyon sürekli artıyor elektrik faturasından bile TRT payı alınıyor. Daha sayayım mı?

Anlatma, anlatma. Bak 1200 küsur sayfa olmuş; anlatma.

Pekii neden Tayyip açılışı yüksek yapıp düştü o Nasıl birşey sanki önce içlerine doğmuş gibi o zarFlarımı açıldı 5 yaşında çocuğum var ona anlatsam Güler

Fake haberlerin ve yorumların en çok olduğu saatlerdeyiz şu anda.
Sosyal medyayı hiç takip etmiyorum ben sadece TV açık, arada bir kanalları değiştiriyorum o kadar.
Kimse kimseyi kırmasın boş yere.
Aynı ülkede kardeşçe yaşamayı bile beceremiyorsak tek sıkıntı iktidar değildir.
Milletin yararına olan bir sonuç olur inşallah ve umarım bugün güzel bir Türkiye için sandıklara gitmişizdir.

En azından bir deneseydiniz
Hem sürekli aynı partiye oy vermek hem onlar atamadığı için ağlamak
Üslubunuzu çirkinleştirmeyim lütfen. Ben oyumu menfi amaçlarla vermiyorum. Belki ben atanamıyorum ama bunun dışında ülkem adına çok hizmetlerini görüyorum ona göre veriyorum.
Sizinle bu çirkin üslubunuzu düzeltmediğiniz sürece daha fazla tartışmak istemiyorum lütfen alıntılamayın.

Aralarında kan davası olduğu söyleniyor çok üzücü bir olay Allah rahmet eylesin

Onu da duydum diğer haner kaynaklarında. Kim olursa olaun ölenlerin ailesine sabır diliyorum.
Ölümün rengi, ırkı, mezhebi olmaz.

Kesin dille söylemedim olabilir dedim

Neticede burada paylaştığınız için düşüncenizi yorum yapma gereği hissederek düşüncelerimi söyledim.

Tamam haklısınız sinirleriniz gerildi, bakınız şu an kulağıma Doğu Perinçek'in sinir krizi geçirdiğine dair sesler geliyor nette açtığımız haberlerden, siyasiler de gergin, halk da gergin ama biz sakin olmaya çalışalım, ne akpli ne chpli ne diğer partilerin seçmenleri olarak bize yakışmayan tavırlara girmemiz şık durmuyor, bizlere yakışanı yapalım, hem ben gerçekten burada hepinizin yazıp eleştirmesini, sonuçları değerlendirmesini istiyorum, sinirlenirsek ağzımızdan nahoş sözler çıkar banlanırız, değer mi? Değmez bence :)

Hiç bir şey bir insandan önemli değil. Herkes birbirine saygı duysa ne güzel geçiniriz.
Kim kazanırsa kazansın netice de yarı yarıya görüşler. Bu ülkenin yarısı diğer yarısından mefret ediyor. Ne kadar üzücü. Allah sonumuzu hayır etsin.

Fox veya kanal A ikisinide sevmiyorum:) TRT izliyorum

Tam kanalı☺️
Tabi tercih meselesi herkes istediği kanalı izleyebilir. İzlemediğim ve vergimden pay aldığı için haram ettiğim bir kanaldır o kanal!

Çok guzelsin , pek guzelsin ,bence senın dediklerini yapalım ,o kadar çok şey yazılıp çiziliyor ki neye nasıl inanacağımızı şaşırır hale geldik..
Her seçimde doğruluk payı olan haberler kadar spekülasyon maksatlı, halkı galeyana getiren haberler de çıkar, halkın nabzını yoklarlar, tepki ölçerler, hepiniz dinliyorsunuzdur, partiler sandık sonuçlarını sıkı bir şekilde takip ediyor, oy oranlarını, açılan sandık sayılarını söylüyorlar, Anadolu ajanstan da veriler geliyor, ortada bir usülsüzlük varsa partiler seçmenlerinin hakkını korumak için devreye girecektir, itiraz mı etmek gerekir, sonuçları mahkemeye mi götürmek gerekir ne gerekirse yaparlar.

Bakınız geçmiş seçimde Yalova seçim sonuçlarına, itiraz edilmişti, işin peşi bırakılmamıştı, gereken yapılmıştı.

Burada akp yüzde 90 aldı veya akp baraj altı kaldı, chp ipi göğüsledi Cumhurbaşkanı kesin İnce gibi söylemler ütopik ve manüplatif şu anda, bu bu gece boyu sürecek bir süreç gibi görünüyor, bize düşen sakinliği korumak:)

[
Bence chpliler bile oy verdi bu secimde erdogana.. neden mi? Pkk ya destek verdikleri icin. Helal olsun o chplilere diyorum. Neden mi? Olayi kisisellestirmeden olayin sadece ince erdogan meselesi olmadiginin farkinda olduklari icin
Halkı kin ve nefrete tahrik !tehlikeli zihinler bunlar

X