Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ne idugu belirsiz bir yazıyı alıp buraya koyuyorsunuz... Hadi diğer olaylarda video var görüntüler var. Ona da inanmiyorum öyle olaylar olurkeb kim çekilmesine izin verir diyordunuz siz. Görüntüye inanmayıp yukarıdaki cidden ne olduğu belli olmayan şeye mi inanıyorsunuz. Birazcık bilgisayardan telden anlayan insan yukarıdakini yapar zaten. Yaa hayret ediyorum...

Ne yazmışım itibar mı? edelim.Ettim mi demisim

Ne yazmışım itibar mı? edelim.Ettim mi demisim
Öyle olsa bile. Sizin itibar mi edelim dediğiniz şeyle diğer görüntuler arasında dağlar kadar fark var. Hadi siz de-bulabiliyorsaniz tabii- videolu bişey köyün da bari eşit ornekler olsun. Böylesi çarpıtmaya giriyor çünkü.

inci itibar et dediğin videolar komedi gibi yapma

Kuş yüzemediği için talihsiz midir?
Hayır, ama uçamazsa talihsiz olur.
At uçamadığı için talihsiz midir?
Hayır, fakat koşamazsa talihsiz olur.
Peki, insan kaplanla başa çıkamadığı ve sıra dışı işler yapamadığı için mi talihsizdir?
Hayır, onun yaratılış gayesi bu değildir.
Ancak iyiliği, vefayı ve adaleti ne zaman kaybederse işte o zaman yaratılışına ihanet eder ve tüm değerlerini kaybeder.
- Epiktetos

Vicdanım rahat bir şekilde bekliyorum ben ve milletim için doğru olanı yaptığıma inanıyorum.

Cumhuriyeti yeniden bekliyorum inşallah
Sizin de vicdanınız rahatsa sorun yok demektir.

Umutluyum

Allah aşkına bu whatsapp görüntülerini paylaşıyorsunuz bunu her iki taraf için art kötü niyetli herkes yapabilir. Sosyal medyada birsürü video var çatır çatır rte ye basıyorlar görmüyormusunuz.
Çıldırmak üzereyim bu ülkede hakkıyla seçim olmayacak mı

Kizlar mac sonrası yorumcuları gibiyiz düşüncelerimizin hiçbir etkisi olmayacak değil mi? Bizimkiler çalındıysa da sizinkiler çalındıysa da.

Oy çalınıyor kuşkusu olanlar kesinlikle sandık başında olmalı.
Oylar herkese açık veriliyor da sayılıyor da.
Kimse size neden orada durduğunuzu sormaz.
Sorarsa polis çağırırsınız,
Gerekli telefonlar var aramalar yaparsınız.
Ben Doğu bölgesi hariç herhangi bir yerde oy çalınabileceğini düşünmüyorum.
Doğu’nun da dinamikleri farklı. Aile reisi gidip 6-7 kişi adına oy kullanmaya çalışıyor vs..
yada aşiretler karar veriyor deniyor.
Bunları bilmeden orası hakkından yorum yapmak çok zor.
Çıkan görüntülerde de kimin ne olduğunu bilmek imkansız. Kasıtlı çekilebilir, hdp yada akp li yapmış olabilir. CHP bugüne kadar o bölgeden ne kadar oy aldı bilmiyorum. Ama orada varlığı çok olan bir parti degil.
1 oy bile haksızlık olmasın, o konuda netim.
İnce YSK yı beklesin, bu çıkan olaylar genel sonucu değiştirecek degil. Bu kadar endişe etmeyin.
Endişe edenler de lütfen sayımlarda bulunsun.
Her sandık görevlisi, mühürlü olan son sonucu not etsin, YSK açıkladığında kendi elindeki sonuçla YSK sonucunu kıyaslasın.
Farklı sonuçlara böylece itiraz da edilebilir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…