Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Hiiiiiiii müsriiif :)))) pirinç nerenin Çin mi Kanada mı :-)
Tereyağ pahalıysa yeme hemşehrim margarin neyine yetmiyor, hanım tereyağlı pilav yiyecek diye he heeyyy :KK70:

Karnımı acıktırdın zaten, soğan kırıp yiyeyim desem onu da yiyemiyorum, en iyisi yımırta kırayım ekmeği koklatarak yerim gider :KK70:

Biz gezdik gezdik ee hamileyim sürekli karnım acıkıyor ayak üstü karnımızı doyurduk ben hesap ediyorum bak buja vereceğimiz parayla soğan patitis alırdık diye neyse ki ucuzken biraz almışım büyükleri ikiye bölüyorum. neyse gebelik şekeri çıktı çok tereyağlı pilav da yiyemiyorum patates de benim oğlan anne karnında tasarrufu öğrendi

Oy calinma korkusuyla insanlar olaganustu tedbirler almak zorunda birakildi. Bu bile bir utancdir ulkemiz icin. Ama gelmis hala calindi diye aglamayin haaa re re rö yapiyorlar.

Tesebbusleriniz olsa da bu kez oylar calindiii demiceeeem kendi adima.
Cunku bu kez basaramayacaksiniz En Büyük TÜRKİYE

Bazı haber kaynaklarından izlediğim doğudaki sandık olayları videoları ülke için bu utancın hala devam ettiğini gösterir.

evet kaybedersek oylarımız çalındı diyeceğiz.bu haksızlıklara,yalana,hırsızlıklara,ocakları sönen ailelere sırf kendi partisi olduğu için susan,kör sağır dilsiz olanlar....bu dünyada da öteki dünyada da ellerimiz yakanızda.haram zıkkım olsun.
çalıyorlar herşey ortada,silah sıkıyorlar,tehdit ediyorlar,engel oluyorlar görmedikkii duymadıkkii yalankii! hala hebele dübele pes ya pes!

Doğu illeri gerçekten muamma!!!

Evett sandık sonuçları böyle giderse bay bayyyyyyy

Keşke ama böyle gitmez fark çok çünkü.. söylediğim gibi referandumda hayır çıkmış sandıklar bunlar...ama şunu söyleyeyim bundan önce 70 ler 80 lerle akp çıkan sandıklarda oranların 50 55 lerde kaldığını söylüyor arkadaşlar

Bugün bize çanta telefon buraktırdılar bıraktırsınlar sıkıntı değil zaten öyle olması lazım ama facebookta maşallah arkadaşlar kabine telefonla girmiş mühürlerini basmış ve paylaşmış. Hayır tarafınızı zaten biliyoruz bir de foto çekip onaylamaya ne gerek var zaten yasak olan birşeyi.yapıyorlar

Kiraathaneyi nasil biliyorsunuz bilmiyorum ama Resin bahsettigi kahvelere benzer kiraathaneler degil...
Insallah açılır kiraathaneler ....

iyi de reisin söylediği şeyleri yapmak ićin kıraathanelere gerek yok ki...seçim vaadi olacak bi yenilik mi??

20180624_181847.png
20180624_181907.png
hmmmmm şimdi itibar mi edelim ?:KK14:

X