Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Oy calinma korkusuyla insanlar olaganustu tedbirler almak zorunda birakildi. Bu bile bir utancdir ulkemiz icin. Ama gelmis hala calindi diye aglamayin haaa re re rö yapiyorlar.

Tesebbusleriniz olsa da bu kez oylar calindiii demiceeeem kendi adima.
Cunku bu kez basaramayacaksiniz En Büyük TÜRKİYE

Evet 3 yarali 1 olu varnis biz ulkece hic bir b.k u adam gibi yapamiyoruz ne adam bi seviniyoruz nede uzuluyoruz

Bir insan canından daha önemli ne olabilir ki! Allah ıslah etsin gözü dönmüşleri.

Gerçekten mi :KK43: Allahım sen koru Ya Rabbi.
Maalesef. Allah yardımcımız olsun daha kötü olaylr yaşanmamıştır inşallah.

Seçimde sevdiğim sözler ;

Seçimlere katılım oranı %90'larda olursa bunların işi bitmiş demektir. Tek korkum katılım oranının %120'lerde olması

Tebessüm ettim yazdığınızı okuyunca. Bu bile öyle sıradanlaştı ki ülkemizde, inşallah bu seçimin adil ve doğru sonuçları olur.

Hiiiiiiii müsriiif :)))) pirinç nerenin Çin mi Kanada mı :-)
Tereyağ pahalıysa yeme hemşehrim margarin neyine yetmiyor, hanım tereyağlı pilav yiyecek diye he heeyyy :KK70:

Karnımı acıktırdın zaten, soğan kırıp yiyeyim desem onu da yiyemiyorum, en iyisi yımırta kırayım ekmeği koklatarak yerim gider :KK70:

ahaha çin çin çakma prinç:KK70:
yumurtalar numaralı artık yürüyen istersen pahalı. ekmeğe salça sür ye neyine yetmiyo:KK70: ekmekte bulamazsan pasta ye:KK70:

Yanlış mı hatırlıyorum sanki öncelerden oranlar veriliyordu ama yasak kalkınca partiler yazıyordu. İnşallah anlatabilmişimdir ne demek istediğimi.
Son seçimlerde yayın yasağı kalkmadan isimlerde veriliyor...az önce hangi kanalda söylendi hatırlamıyorum ama 9 u bulmaz dendi...şimdi sosyal medya da çok aktif insanlar kendi sandık sonućlarıni da paylaşıyorlar ben 3 4 sandık sonucunu aldim bile:halay:umarım böyle gider...gerçi sonucu az çok belli sandıklardı

ne olursa olsun vatana millete hayirlı olsun

evet kaybedersek oylarımız çalındı diyeceğiz.bu haksızlıklara,yalana,hırsızlıklara,ocakları sönen ailelere sırf kendi partisi olduğu için susan,kör sağır dilsiz olanlar....bu dünyada da öteki dünyada da ellerimiz yakanızda.haram zıkkım olsun.
çalıyorlar herşey ortada,silah sıkıyorlar,tehdit ediyorlar,engel oluyorlar görmedikkii duymadıkkii yalankii! hala hebele dübele pes ya pes!

Son seçimlerde yayın yasağı kalkmadan isimlerde veriliyor...az önce hangi kanalda söylendi hatırlamıyorum ama 9 u bulmaz dendi...şimdi sosyal medya da çok aktif insanlar kendi sandık sonućlarıni da paylaşıyorlar ben 3 4 sandık sonucunu aldim bile:halay:umarım böyle gider...gerçi sonucu az çok belli sandıklardı

ne olursa olsun vatana millete hayirlı olsun
Evett sandık sonuçları böyle giderse bay bayyyyyyy

X