Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ha bir de şunu söyleyeyim.
AKP seçmeninin hepsinin beyni yıkanmış demedim iyi okursan yazdığımı, oradaki kastımı anlarsın.
Listelerdekilerin bir çoğu yalan bunlar yillarıyla ortaya çıktı ama seçmenler hala kopyalamaya devam ediyor. Çünkü rte ye inanıyorlar ağzından ne çıksa inanıyorlar. Beyin yıkanmasından kastettiğim de bu.
Kavga mavga sevmem.
Sana bir örnek vereyim, benim annem akp'yi desteklerdi taaa ki bu seçime kadar.
O da görüyorsa artık gerçekleri ki dediğim dedik bir kadındır. Bu iş tamam demektir.
Daha ben bir şey söylemeyeyim :)

Benim bir paylaşımımda bulup çıkarır mısınız bunları.Kaç kere nereye ne yazmışım.
Asla eskiden bunlar da yapılmış diye birşey yazmadım. Devletin yapmak zorunda olduğu şeyleri yaptı diye yazmanın manası yok ama yapılanları inkar etmenin de manası yok.

Haburda yapılan karşılamaya kimseden cvp gelmiyor :)) askerin başına çuvalda geçirdiler bi ara o zamanda içiniz yandı mı o utançta size yetsin reisiniz niye bir şey yapamadı

yok onu habire soruya soruyla cevap vererek geçiştiriyorlar.
verecek cevap yok çünkü.

Kimsenin bir şey inkar ettiği yok valla vergi vermekten bize para kalmıyor :)) kullanıyorsam parasını ödüyorum çatır çatır ki kullanmadığım şeyin bile parasını ödüyorum .. ama yolla otobanla karın doymuyor bacım üretim lazım fabrika lazım ekip biçmek lazım kendi kaynaklarımızı kendimiz kullanmamız lazım yahu tohumumuz bile ithal daha ne diyorsunuz Allah aşkına

Doğrudur . Ben burada kopyala yapıştıdan ziyade yaşanmışlıkları anlatan beyanı esas alırım ve onlara cevap vermeye çalışırım .
Doğru ya da değil kendi cümlesini kurabilen başkasının ağzından konuşmayan yorumlara saygı duyarım. Anlattıkların doğrudur. AmaAma gelenek ve alışkanlıklar da var kırsal kesimde. Bugün bile memlekete gittiğimde yengem fırında degil kuzibe sobada yapar borek corek islerini. . Yıllardır fırın mutfakta durur ama soba hala baş köşede..musluktan sıcak su akar amasobanın üzerinde güğümde durur.
İhtiyaç görmediklerinden aslında yokluktan diyemiyorum.
Yol kısmına gelince de zaten oy aldıkları yerlere hizmet de ağır davranıyorlar. Nasılsa cepte hesabı. Bir kere oy oranını düşürün yollarınız hemen yapılır demiştim Karadenizli bir arkadaşa. Yani yüzde 85 oy alıyorsa oraya gitmiyor devlet bana göre. Ya da daha geç ya da oylar düşünce diyelim..

Yok sen bilmiyorsun bu topiğin başında sebze meyve yiyemiyoruz dediğimde biri bana biz her gün bol bol et yiyoruz demişti sen düşün artık...

Dün de dedim valla hiçbir yerde bu kadar siyaset konuşmadım diye.
Sosyal medyada bir kelimem yoktur ki kimseyle münakaşaya da girmem.
Hiçbir Cumhurbaşkanı benim babamın oğlu değil :)
Ama ne olur
Bakarsın ülkeye insanlar nasıl anlaşıyor, üretim nasıl, geliştik mi, işsizlik ne seviyede vs vs düşünür karar verirsin medeni bir şekilde düşünceni söylersin.
Ben maalesef bizi birbirimize düşürmeye çalışan bir iktidar görüyorum mesela. Ayıp değil mi?
Bu halk olmasa onları kim seçer?
Niye hak hukuk dışında söylemler çıksın ki ortaya.
Niye kardeşçe yaşayamıyoruz da birbirimizi yeriyoruz.
Buna sebep kim?
Bu gibi şeyleri düşünmek çözüme ulaştırır.
Yoksa kim ne parti tutarsa tutsun kimin umrunda, gereksiz polemik...

Yok sen bilmiyorsun bu topiğin başında sebze meyve yiyemiyoruz dediğimde biri bana biz her gün bol bol et yiyoruz demişti sen düşün artık...
Evet eşi her gün etli yemek yermiş sefası olsun.

Buzdolabı muhabbetinde de "Hiçbirinizin buzdolabı boş değildir geyik yapıyorsunuz çekin de koyun kendi dolabınızı." diyen üyeye "Çekip koyayım." Dediğinde de " Ne gerek var nereden çıkardınız ."diye üste çıkmıştı.

İnsanların acılarını hafife alamazsınız.
Yaşamayan bilemez size bir şey olmuyor diye bu kadar rahat konuşmayın. İnsanlar acı çekti bu hatalar yüzünden hala çekiyor.

Benim hangi hareketimle ya da cümlemle insanların acısını hafife aldığımı çıkardınız?
Benim ailemde şehit olup olmadığını canımın ne kadar yanıp ne kadar yanmadığını nerden biliyorsunuz?

Dolabı hala çekebilirim değişen bir şey yok hatta dün çocuğa salatalık almaya gittiğimde şoka girdim etiketi görünce yaz günü sayıyla aldım

Türban mağduriyeti de hala seçim vaadi ya da karalama kampanyası olarak kullaniliyor. Üzerinden geçmiş 20 sene.
İnsanlar hala bununla korkutuluyar hala kara propagandasi yapılıyor. Bunu isitalim ama pkk ile işbirliğini isitmayalim mi diyorsunuz. Bana sorarsanız ikisi de koktu. Lafını bile etmeyelim. Ama biz yapınca olur başkası yapmasın zihniyeti hiç adil değil.

Çok rahat hataymış geçmiş geçmiştir demenize kızıyorum.
Tüm bunları yaşarken sert değildi de ben yazınca mı sert geldi size?

Ailenizde vefat ya da şehit varsa Allah gani gani rahmet eylesin. Şayet birinin hatası yüzünden sevdiğinizi kaybedince başkaları "Hataymış, geçmiş geçmişte kaldı önümüze bakalım." dese kabul edebilir misiniz?

Fetö soruşturmasına izin verecekti yanlışlık oldu! İsrail mi kahrolsun İsrail ne alakası var!!

Gizli mi? Yoo açık açık yaptı üstelik halkının desteğini ala ala yaşa var ol akp!
Yaptıysa millet için yaptı.!!

Çünkü fabrikalar zarar ediyordu halkın parası boş mı gitsin? Ne yaptı bir akrabası gönüllü olsu bu çileyi zararı çekmeye o satın aldı!!

Pkk kandırdı
Fetö kandırdı
Dili sürçtü!

Yazık vatansızmı kalsınlar, insanlık namına yapıldı yoksa avrupadan gelen parayl alakası yok!

Ve en önemlisi hepsinin sorun olması kandırılması, dilinin sürçmesi hep dış güçlerin oyunu hepsi!!!

Cevap yüzde doksan böyle.

Oylar İNsanlığa ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…