Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Farkında olarak yazan sen isen ben gayet memnunum halimden

yaşı küçük galiba.
imaları üstü kapalı anlatımı anlamıyor yada işine gelmiyor.

L lamelifAmine kaç yaşındasınız?
kaç seçimdir akp ye oy veriyorsunuz?
hdp yi meclise soktuklarında, davulla zurnayla pkk lıları ülkeye soktuklarında da akp limiydiniz? öyleyse neyi savunuyorsunuz?

Zamanında
:))) tamda dediğiniz şeyi kendiniz yapıyorsunuz zaten , ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz .. hastanede sıra vardı tüp sırası ekmek sırası vardı :)) efendime söylim yol yaptı köprü yaptı e yapacak tabi işi ne :)))

Yıllarca geriye gidilmesimi su tüp yağ kuyruğundan sürekli türbandan bahsedenler bunlar dimi ya valla ne kadsr eğleniyorum ben

Birsey icmedim :) insanlara yaklasiminiz ne kadar saygisizca

Bu ülkede özgurluk var.ben bunlari yazdi isem siz akp ye oy verin diye degil.

Hdp yi destekleyen chp,ip ve saadete oy vermektense akp ye veririm ben oyumu
Ama siz istediginize verin saygı duyarim

Tam Beğencektim ne ettiniz. Olmasın

Sizin yaş? Siz Neyi savunuyorsunuz ? ittifak iyi midir ?

Hata yapmış kandırılmışlar öyleymiş :))) bir devlet adamı dünya lideri 5 yaşında çocuk gibi herkese kanar mı :) birde bu terörist hain neyine kanıyorsun as gitsin sallandır !!

Ya en sevdiğim özlü sözlerdendir
'bugün bana (yapılana göz yumarsan) yarın sana (yapılır)' kime anlatır gibi anlattım

Tam Beğencektim ne ettiniz. Olmasın
Ya gercekden hak ediyorlar.
1.600tl maaş alıp 1100 odalı sarayda yaşayan adamı alkışlayanlar boyle yaşamayı hak ediyor.

Bende su halden utanç duyarak üzülerek yazıyorum ama bu insanlar bunu kendileri istediler.
Bizde kurunun yanında yanan yaşız.

Markete gitmem lazım ama buna da cevap yazmadan gidemeyeceğim.

Akp seçmeninin hepsine beyni yıkanan kul demek ne kadar etik ?
Millet neler neler yazıyor dünden beri hepsine inanmamız mı gerekiyor ? O zaman sizin de karşı söylemlere inanmanız gerekmiyor mu?
İnsanlar korkudan oy veremiyor diktatörlük yüzünden demişsiniz, sanırım sosyal medyayı takip ediyorsunuz akşamdan beri hiç görmediniz mi acaba İzmir’de İnce’nin mitinginden sonra ,bir mahalle dolusu insanın Erdoğan’a yaptığı küfürlü marşları. Ne anası kaldı ne başka birşeyi. Bu nasıl bir diktatörlük acaba?
En küçük capsları buraya taşıyıp sayfalarca yazı yazılırken bunun üzerine kimse birşey yazmıyor neden acaba?

Bi ara bunlar turan ordusuda kurmuştu hatta suriyeyi biz aldık diye sevinmişti çok görmemek lazım anlamamalarını :))))

Erdoğan kendi ağzını toplarsa millette toplar .. devlet adamı konuşmayı bilmez lanlı ulanlı pata küte dalarsa millet ne yapsın

Arkadaşım ben milleti baz almam, Cumhurbaşkanı olacak adayları baz alarak çıkarımda bulunabilirim.
Benim yorumumumda bir art niyet aramana gerek yok.
Sen rahat ol, ben sosyal medyaya bakıp da karar vermem. Fake hesaplara inanmam.
Ben copy-paste yapan zihniyeti anlamıyorum her yerde aynı masallar, bunlar da AKP destekçilerinde var kastettiğim buydu, anlaştık??
Şu uzun uzun listeler var ya işte onlar

Örneklerle dolaylı anlatacağım anlayana....geçen gün Muharrem ince 15 temmuzda okey oynuyordu diye kış günü çekilmiş bir foto paylaştı çok yandaş bir medya organı...yerseniz...hiç düşünmesen yiyen çok olmuş...a habere gözüm takıldı gećenlerde gerćekten ilk kez ne diyor diye dinledim...Arkadaş bi güzellik bi refah türk lirasının yeniden yükselişi amerikayı ve dünyayı tedirgin etti yepyeni bir sistem geliştiriliyor dedi...valla baktım dalga mı geçiyor zaytung falan mı okudular diye...sonra vay anasını dedim demek böyle oluyor...

Yukarıdaki yaptı etti listesini değişik bi bakış açısından inceleyelim istiyorum ama biraz toparlayayım az sonra...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…