Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Erdoğan kendi ağzını toplarsa millette toplar .. devlet adamı konuşmayı bilmez lanlı ulanlı pata küte dalarsa millet ne yapsın
Katılıyorum

Sen ananida al git de.
Sehide Kelle de.
Chp liderine kanalizasyon agızli de.

Nasil çirkin bir uslupdur.
Nasil ağzından salyalar saçarak konuşmak.

Tv izleyemez olduk yandaş medya yüzünden zaten.

Kızlar banlanmayın daha sakin
TamamEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
Gelip insanların damarına basmayacaklar o zaman teröristle halay çekilirken sesini çıkaramayıp burada insanlara boş boş imalı imalı iftira atamaz kimse. Kim sessiz kalabilir bu iftiralara?
Herkes kendisine bakacak. Bu kadar kışkırtma bu kadar üste çıkma olamaz.

:KK200:İnşallah kavga olmadan, kan dökülmeden geçer yarından sonra. Gönlümden Muharrem İnce nin Cumhurbaşkanı olması ve öevcut iktidar partisinin hükümet kurucak sayıya ulaşmaması geçiyor ve böyle olmasını yürekten diliyor, temenni ediyorum.
Allah ülkemize iyi gelecek, ileriye götürecek ve gerçek anlamda insan arasında ayrım yapmayacak bir Lider nasip etsin.

Herkese saygı duyuyorum dilerim karşık görüşlerde bana, benim gibi düşünenlere saygı duyar.

Vakit TÜRKİYE vakti —>>>*TAMAM*:dua::dua::dua:
(İnşallah)

Sizin hata dediğiniz şeyler yüzünden insanlar öldü öldü !
Söylesenize çözüm sürecinde şehirlere yerleştirilen bombalar yüzünden ölen askerlerin annelerine, eşlerine, çocuklarına, fetö hatası yüzünden ordudan atılan iftira atılan askerlerin ailelerine, geçmiş oldu bitti çare yok diyin bakın size ne cevap verecekler?

Bu kadar sert yazmanıza gerek yok.
Hatalar yüzünden savaşlar da çıkıyor.
Geriye dönülüp birşey yapılabiliyor muyuz? Yanlışa yanlışla mı karşılık vermemiz lazım.

Erdoğan yaptı ben de yaparım mantığı bu işte.

Şu açılım rezaletini halayları türküleri muhalefet yapsa 1000 yıl konuşur beddua ederdiniz.
Ama şimdi hataymış diye sıyrılmaya çalışıyorsunuz, sustunuz yine yapsalar yine susarsınız.
Burda boş boş vatan millet sakarya muhabbeti yapmayın, yapacak son insanlarsınız.

Bu topic açıldığından beri ara ara hep yazdım son kez yazayım bana bunu mantıklı izah edin gidip AKP ye oy vermezsem şerefsizim...

Fetö soruşturmasına neden AKP hayır dedi
Ensar soruştumasına neden AKP hayır dedi
İsraille yapılan anlaşmaları neden iptal ettirmedi AKP

Bu arada Kardak kayalığı yüzünden kriz çıkmış bir ülke nasıl oldu da onca adayı Yunan'a gizliden peşkeş çekti...

Neden çok karlı kamu fabrikaları yok pahasına yandaşlara satıldı...

Neden megri megri türkü söylendi
Neden dön artık bitsin bu hasret dendi
Neden şehide kelle , acılı insanlara ananı da al git dendi..

Neden Suriyelilere vatandaşlık verildi

Neden neden neden

Varsa benim bilmediğim Adil geçerli haklı bir neden yarın oyum AKP ye....

Geriye dönülüp birşey yapılabiliyor muyuz? Yanlışa yanlışla mı karşılık vermemiz lazım.

İnsanların acılarını hafife alamazsınız.
Yaşamayan bilemez size bir şey olmuyor diye bu kadar rahat konuşmayın. İnsanlar acı çekti bu hatalar yüzünden hala çekiyor.

Hâlâ suriyelileri ülkede tutmak geriye dönüp yapılacak bisey degil mesela.
Anlık durum buradan başlanabilir.
Siz memnunsanız eger iktidar destekçisi olarak memnun olanlar her 3 suriyeliyi evine alsin.

Biz istemiyoruz ülkede suriyeli gormek

Ben sorularıma cevap alabildimmiki?ancak önceden böyle yaptılar şöyle yaptılar. Şimdi icin cevap verdiniz mi

şimdi dediğiniz ?
hdp yi ortaya atıp ordan prim yapmaya çalışan sizsiniz.
bende dedimki hdp ile koalisyon yaparsa ne yaparsınız. kabul edemem dediniz. şimdi de diyorum ki e önceden kabul ettiniz ne değişti?
daha açık nasıl yazabilirim artık bilmiyorum inanın.

X