Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Adamın mitingine gelmiş 2-3 milyon kişi. Onun takibini o yapmayacak eğer yasa dışı birşey ise orda devletin görevlisi yok mu, polisler nerde? Yok o kişinin o bayrağı açması birilerinin işine geliyor diye dokunmuyorlarsa o başka.
Kürdistana bende karşıyım ama kürt halkına sormadan ne halde oldukları bilinmeden devlet ile pkk uzlaşmaya gitti!! Nerde görülmüş eli silahslı terör örgütü ile anlaşmak.!!!
Allah tüm terör örgütünün belasını versin hepsinin ayrım yapmadan hepsinin Allh belasını versin destekleyenlerde cehennemi boylar umarım.

Bu örnekler çok arkadaşım maalesef, gerçek adaletin olduğuna inanmıyorum şu an.
Umarım seçim sonuçlarıyla birlikte masumların hepsi işlerine dönerler.

Bu arada hangi miting ben görmedim söyler misin bakayım

Bu örnekler çok arkadaşım maalesef, gerçek adaletin olduğuna inanmıyorum şu an.
Umarım seçim sonuçlarıyla birlikte masumların hepsi işlerine dönerler.
Kesinlikle adalet diye bisey yok.onlara gore karsit fikirlimisn teroristsin.kendiler sutten cikma akkasik hersey dis guclerin oyunu vs soylenecek cok sey var da bosuna konusuyormusuz gibi kimse bizi anlamiyor insanlar hipnoz olmus sanki.guzel dilekleriniz icin cok tesekkurler.Rabbimin adaleti buyuk ona inaniyoruz.

Gören de chp bilerek isteyerek hdp bayrakları astırdı zanneder ya nasıl bu kadar kolay iftira atıyorsunuz?
Biri cıkıp hdp bayragı salladı diye chp ile hdp kol kola mı oluyor? Ki ne malum o kişinin bunu bilerek yapmadıgı veya birileri tarafından algı için gönderilmediği? Siz hep provokatör diyorsunuz ya belki o da öyledir neden olmasın.
Sahte broşür bile bastıran zihniyetten her seyi beklerim ben.
Bunlar da dolanır ayaklarınıza daha öncekiler gibi elbet.

Tamam da peki hdp liler neden gelmiş o mitinge? O rahatlığı nereden bulmuşlar yani neden niçin.. Harfiyen katılıyorum vatanımızı bölmeye kimsenin gücü yetmeyecek. Allah onlara fırsatta vermesin inşallah. Söyleyecek söz yok herkes ateş olmuş püskürüyor ne yazık ki.. Tek temennim ülkemiz için hayırlısı neyse o olsun.

Şu konuyada bi açıklık getirelim ..
Mecburen bende kopyaladım başka türlü anlamıyorlar :)

AKP'nin ve havuz medyasının Saadet Partisi açıklamaları yalan çıktı!

24 Haziran seçimine saatler kala AKP kurmayları ve havuz medyası hep bir ağızdan Saadet Partisi'ne karşı çirkin saldırıya geçti. Seçim öncesi "Saadet Partisi'ne verilen oylar boşa gidiyor" hezeyanlarında bulunan AKP'li isimlere ve havuz medyasına yanıt YSK'dan geldi. YSK'nın yayınladığı geçerli oy pusulasında partiye verilen her oy partiye gider açıklaması AKP'li isimlerin ve havuz medyasının haberlerini yalanladı.

Hanımlar şu fotoğraflara bakmanızı istiyorum, seçilme olasılığı yüksek adaylar olduğu için sadece bu 3 adayın fotoğrafını koyuyorum, bakınız hangisinin geleneksel aile yapısı diğerinden farklı?

Sadece ünvanları siyasi, onlar da sizin gibi halk, siyasilere kendinizden ayrı, kendinizden ayrıcalıklı, kendinizden farklıymış gibi davranmayın, inanç mı? Bakınız fotoğraflara, aile hayatı mı? Bakınız fotoğraflara.

Sizden, sizin aile yapılarınızdan, sizin değerlerinizden farklılar mı?

Anneler ve oğulları, eşler, torunlar, kayınvalideler.

Onlarda bizim gibi tavuk yumurtası yiyor, kuru fasulyenin suyuna ekmek banıyor.

Bugün buradalar, yarın emekli olurlar yerlerine başkaları gelir, o yüzden kavgalarınız manasız.

Son düzenleme:

Hdp yi destekleyen olabilir siyasi bir parti neticede. Devletin organı değil mi Ysk. Hdp nin seçime girmesine müsade ediyorsa sıkıntı yoktur!
Hdp içinde ki millet vekillerinin bazılarının söylemlerini duydum onlar kesinlikle pkk ya destek vermekten tutuklanmalı ancak demirtaş ın son konuşması pkk ile bağımız yok amacımız adalet diyor. Buna bir kürt ya da bir başkası inanıp oy verebilir. Devlet tarafından yasal olarak görülmüş ve seçime giren bir partiye ne denilebilir ki? Ama şunolsa güzel olurdu teröre destek veren , suç işleyen milletvekilleri görevinden alacak ve yasal işlem yapılacakları mahkeme çıkartacak bir yasa olsa keşke! Şu dokunuşmazlık herkes için kalksa!

Temennine kayılıyorum ülkem için en iyisi olsun. Üniter yapıyı sağlamlaştıracak birlik ve beraberliğimizi kim pekiştirecekse o gelsin başa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…