Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bişi dicem az bi dayak yedikten sonra arkadaşını toplayıp gelenler gibisiniz Bir mesaj yazana kadar 4 alıntı Siz hepimiz ben tek uleeeeynnnn devam devam devam
At gözlüklerini çıkarıp, takım tutar gibi parti tutmayı bırakıp gel öyle siyaset konuşalım bana göre tribünlerdeki holiganlar gibi davranıyorsun

Ben cevap bekledim bekledim sonunda dedim ki dogru dürüst cevap alamadım , sonra hiç beklemedim zaten cevap yok :) az kaldı zaten inşallah BAŞARACAĞIZ

Trt niye yayınlamadı bilmiyorum .Sadece dogru degil evet .Kim alıntı yaptı hatırlamıyorum

Ya Allah aşkına bu şimdi milleti birbirine düşürmek değil mi? Şimdi biz de akp ye verilen her oy fetöye destektir mi diyelim? Ne diyelim .. Yahu insanları bölmekten, fitne tohumu ekmekten bıkmıyorlar... Yeminle... Ağzı da çarpılmamış ki şunu söylerken.! Tövbe tövbe ...

Sogan ve patateste oylemi :)))ben ne diyeyim insallah gercekleri gordugubuzde gec olma ben yinede hepimiz icin ferah ekonomi istiyorum

Ferah ekonomi ferah insanlar ile olur.
Süleyman Demirel in bir sözü var: ''Benim vatandaşım rahat yaşamayı istemezse; ben onu nasıl rahat yaşatabilirim.'' diye.

Sağlam ekonomi, gelişmiş ekonomi dürüst sağlam insanlarla, gelişmiş insanlarla sağlanabilir. Bugün siz kime güvenebilirsiniz de vadeli satış yapabilirsiniz? Kanunları sürekli dolandırıcının menfaatine yapılması (ev hacizinin kalkması, emekli maaşına haciz konulamaması, karşılıksız çek de hapisin kaldırılması gibi gibi) ekonomiye vurulan darbelerdir. Kim kime nasıl güvenecek de bu ülkede ticaret yapacak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…