Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Dış güçlere inanıyom ben

Yandaş bir şekilde kurgulanmış videolardan nasıl bir sonuç çıkarmamızı bekliyor acaba
Kurgulanmasına degilde anlatılanların içeriğine bakaydınız keşke.ulusal, halk tv ve benzerlerinin hep yaptığı şey değil mi kurgulamakadamlar ezan okunurken bekliyor (!) birde diyorlar ki erdogan ezanları 15 dk.gec okutuyor biz bekleyelim

Sonunda hepsi devam mı diyor
Kaldıramadım izlemeyi. Tamam diyen kız çirkef konuşuyor, devam diyen çocuk sakince konuşuyor. Yersen. Gerçekte devam diyenlerin büyük çoğunluğu üniversite mezunu bile değil. İki cümleyi yan yana getiremiyorlar.
Çocuğun "imf'ye borcumuz kalmadı, ekonomimiz büyük" dediği yerde herkesin birbirine bakıp utanması kısmında dayanamadım artık
Komedi

Erdoğanın mitinglerini baştan sona yayınlayan TRT'nin bugünkü Muharrem İnce İzmir mitingini yayınlamamasına ne diyorsunuz?

Ben bahsettiğin kanallardan hiçbirini izlemiyorum :) Yandaş bir video serisinin içeriği ne kadar samimi olabilir? Akıl var mantık var yahu. Adam incelik yapıp ezanın bitmesini beklemiş şu yazdıklarına bak

Pattis ve sogan yıl boyu artmadı neden acaba sebeb 1 haftadır arttı. Buna inanmak :) dış güçler diyim bari ne diyim neyini anlatim ben bunun

Allah belasını veremdi gitti şu dış güçlerin...valla nesi varsa anlatın bi biz göremdik şu dış güçleri...adı var kendisi yok...tavşan seysi gibi kokmaz bulaşmaz...

Haha bu şeye benziyor; teşhis koyamayan dr herşeye psikolojik der çok gülesim geldi...durun ben size cumhurbaşkanınım yıllaaaar önce dış güçlerle ilgili düşüncelerini açılladığı videoyu bulayım o benden daha iyi anlatmış

Ooooooo küçümseyicimizde gelmiş hoş gelmiş (!)Hayır bak hele 2 lafı bir araya getiremeyen (!) Kültür_tahsil ön koşulu saygı ile başlar. Siz nerden başlamak istersiniz?

Halk tv ulusal tv bu ve trt bu komik videolar hepsi aynı işte nesine inanalım kimi nasıl etkilesin...

Pattis ve sogan yıl boyu artmadı neden acaba sebeb 1 haftadır arttı. Buna inanmak :) dış güçler diyim bari ne diyim neyini anlatim ben bunun
Ya sizin gerçekten hayali düşmanlarınız var. Vallahi. Başınızdaki adamın yarattığı hayali düşmanlara milyonlarca insan inandınız. Sizi incelemeleri gerek bilim adamlarının.
Kim bu dış güçler ya?
Dolar ve euro'nun yükselmesi, ülkemizde tarımın bitirilmesi ve dışarıya bağımlı kalmamız, her şeyin ithal edilmesi ve kur yükseldiği için fiyatların da artması.. Sayayım mı?
Geçen sene 1 tl olan soğan bu sene 5 tl dedi bana manav
Ohal öncesinde dolar 3.03
Şimdi kaç?
Ohal neden kalkmıyor????

Siz oradaki vecizeyi anlayamamissınız !!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…