Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Kaldıramadım izlemeyi. Tamam diyen kız çirkef konuşuyor, devam diyen çocuk sakince konuşuyor. Yersen. Gerçekte devam diyenlerin büyük çoğunluğu üniversite mezunu bile değil. İki cümleyi yan yana getiremiyorlar.
Çocuğun "imf'ye borcumuz kalmadı, ekonomimiz büyük" dediği yerde herkesin birbirine bakıp utanması kısmında dayanamadım artık
Komedi
Tamam diyenlerden biri Dersim'li
Birleşeceğiz diyorlar ya
Yersen :KK66:

Parti olmasına engel olunamıyor işte, çok enteresan ülkedeyiz.
Sen kapatıyorsun o açıyor ve daha güçlenmiş şekilde yapıyor bunu.
Parti olmasa, bağımsız giriyor, başkanı tutukluyorsun eş başkan diyor, e o da terörist diyorsun, cenazeye gitmek suç mu diyor.
Aynı duyarlılığı şehitler için göster diyorsun, zorunda mıyım diyor?
E bir de milliyet farkı olunca yaptırım uygulandığında, azınlıklar, haklar diyor.
Kürtlerle alakası olmamasına rağmen, oralar kaynıyor.
Bilmiyorum gerçekten engellenebilir miydi girmesi?

Arınç’ın oğlu harici dikkatimi çeken isim olmadı.
Ama bu konuda at izi it izi karıştı gerçekten, çünkü kendileri de çok iç içe girdi.
Her şeye rağmen bu mevzunun geri dönüşü olamaz. Ben bu konuda çok netim. Akp seçmeni bile olsa herkesin bir sınırı var. Bunca darbe girişimi, sivil kayıp, tutuklama, ortalık karışması, cemaatler bilmem neler, sil baştan kabul edemezler.

Koalisyon meselesini dün gördüğümde bugün taaa 2012-2013 dönemine kadar başkanlık adı anılmaya başlandığı zamana kadar geri donup okudum.
Her haber, koalisyon bizi mahvetti, olmaması için başkanlık şart, minvalinde.
E şimdi koalisyon anılıyor.
Bence erken davrandı Erdoğan.
Bana kalırsa zaten başkanlığı alacak, ama mecliste çoğunluk sağlaması mümkün değil.
MHP de olsa mümkün değil. Hatta MHP illerde çoğunluk sağladı diyelim 10 milletvekili ancak çıkaracak.
Bu adam yasa geçirmek için çoğunluğa ihtiyaç duymayacak mı?
Yada tekrar seçime gidecek
Giderse kendi getirdiği sistem gereği, 3 başkanlık hakkından biri yanacak.
Bunu göze alır mı? Hiç sanmıyorum .
Erken davrandı dediğim de, hdp meclise giremezse bir ihtimal çoğunluk sağlayabilir.
Ama o da bunun Olmayacağının farkına vardı demek.
Yada iyi partide çözülme olur, seçilen vekillerden birilerini kaparsa bu da kendini kurtarmak için bir adım olur.

He olmadı bir koalisyon ortağı olacak ve hayal edemiyorum kim olacağını.
O yüzden kimse kraldan çok kralcı olmasın. Diğer partilere hakarete varan söylemlerde bulunmasın, Akşener e fetocu, ince’ye tacizci, hdp ye terörist derken bir bakmışsın birliktesiniz :)
Siyaset işte...

Anliyorum dediklerini. Biri kapatilip, digerin acilmasi neysede, kapatilmayi bile denenilmedi ki. Onu birak, adam onlar ile koalisyon kurmak istiyordu. Hani sorun sadece bir acilip biri kapatilsin sorunu degil ki.

Bence artik sinir yok, kalmadi. Süriyeliler oy verebiliyor. Adam 15 yil önce firin yoktu diyor. Onu gectim, kendi muhafaza ettigi OHAL'i secim vaadi olarak kaldirmayi düsünüyor. Ve millet halen ona oy vermek istiyor. O kadar olay oldu, üstünü hata ve "aldatildim" diyerek kapatildi.

Yani eger daha güclenecekse, kesinlikle tekrar is birligi kurar Gülen ile. Ki anladigim kadari ile yeni bir cemaat varmis, menziller. Ancak onlar Gülen kadar güclüler mi bilmiyorum.

Ayrica fetöcü akpli mv adaylari üzerine bunu buldum. Bank asyanin kurucusunun kiz kardeside mv adayi. Bir aralar bir foto vardi fetö ve bir kac kisi ile beraber. O fotodaki kisilerde mv adayiydi. Kim bilir burdaki arkadaslar bu konuda daha yardimci olabilir.

https://www.birhaberoku.com/100-yillik-pranga-diyen-bank-asya-kurucusunun-kizi-akp-adayi-22324.html

Yanilmiyorsam erken secim diye Erdoganin 3. hakki yanmiyordu. Ve belli ki en iyi seneryoda iyi partiye, ve en fazlasi hdp'ye oynuyor koalisyon olayinda. Yoksa Ince, Bahceli gibi asla olamaz. Chp'nin Akp ile koalisyondan girmesi, chp'nin sonu demektir. Ama haklisin siyaset iste :) cümlende beni cok güldürmüstü.

Ben kimsenin danışmanı değilim. Reklam filmi ajansımda yok. Bu reklamın filmi var dedim ve çakma dedim. bu sebeple orjinal fikir sunmam gerekmiyor. Bir evin mutfağı küçük demek için mimar mı olmak gerekiyor.
Yeni kan taze kan sizsiniz! biz eskimemize rağmen bizdenorijinal fikir istiyorsunuz. Siz taze kanlardan orijinal fikir istemem suç mu? Benim suçum ne :bicak::deli:

Yeni kan taze kan sizsiniz! biz eskimemize rağmen bizdenorijinal fikir istiyorsunuz. Siz taze kanlardan orijinal fikir istemem suç mu? Benim suçum ne :bicak::deli:
Cevap bekliyorum sizden. Erdoğan'ın mitinglerini canlı yayınlayan TRT neden Muharrem İnce'nin İzmir mitingini yayınlamadı?

Bişi dicem az bi dayak yedikten sonra arkadaşını toplayıp gelenler gibisiniz:confused: Bir mesaj yazana kadar 4 alıntı :rolleyes:Siz hepimiz ben tek :KK4:uleeeeynnnn:KK71: devam devam devam:KK37::-)

6E222320-4E87-440C-807B-CD0D2A9FC77A.jpeg
:KK45::KK45::KK45::KK45:

Bişi dicem az bi dayak yedikten sonra arkadaşını toplayıp gelenler gibisiniz:confused: Bir mesaj yazana kadar 4 alıntı :rolleyes:Siz hepimiz ben tek :KK4:uleeeeynnnn:KK71: devam devam devam:KK37::-)
Siz herkese birşeyler yazıp sonrada niye bana yazıyorsunuz diyorsunuz. Ben size tek laf etmedim siz soru sordunuz cevap verdim. Bir daha vermeyeceğim iyi geceler size

Ben sizden yazdıklarımın hiçbirine mantığa yatkın bir cevap alamadım. Dalga geçip 8975923 tane ifade koyuyorsunuz. Dayak mı attınız yani? :KK70::KK70::KK70:

X