Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Tamam diyenlerden biri Dersim'li
Birleşeceğiz diyorlar ya
Yersen

Anliyorum dediklerini. Biri kapatilip, digerin acilmasi neysede, kapatilmayi bile denenilmedi ki. Onu birak, adam onlar ile koalisyon kurmak istiyordu. Hani sorun sadece bir acilip biri kapatilsin sorunu degil ki.

Bence artik sinir yok, kalmadi. Süriyeliler oy verebiliyor. Adam 15 yil önce firin yoktu diyor. Onu gectim, kendi muhafaza ettigi OHAL'i secim vaadi olarak kaldirmayi düsünüyor. Ve millet halen ona oy vermek istiyor. O kadar olay oldu, üstünü hata ve "aldatildim" diyerek kapatildi.

Yani eger daha güclenecekse, kesinlikle tekrar is birligi kurar Gülen ile. Ki anladigim kadari ile yeni bir cemaat varmis, menziller. Ancak onlar Gülen kadar güclüler mi bilmiyorum.

Ayrica fetöcü akpli mv adaylari üzerine bunu buldum. Bank asyanin kurucusunun kiz kardeside mv adayi. Bir aralar bir foto vardi fetö ve bir kac kisi ile beraber. O fotodaki kisilerde mv adayiydi. Kim bilir burdaki arkadaslar bu konuda daha yardimci olabilir.

https://www.birhaberoku.com/100-yillik-pranga-diyen-bank-asya-kurucusunun-kizi-akp-adayi-22324.html

Yanilmiyorsam erken secim diye Erdoganin 3. hakki yanmiyordu. Ve belli ki en iyi seneryoda iyi partiye, ve en fazlasi hdp'ye oynuyor koalisyon olayinda. Yoksa Ince, Bahceli gibi asla olamaz. Chp'nin Akp ile koalisyondan girmesi, chp'nin sonu demektir. Ama haklisin siyaset iste :) cümlende beni cok güldürmüstü.

Ben kimsenin danışmanı değilim. Reklam filmi ajansımda yok. Bu reklamın filmi var dedim ve çakma dedim. bu sebeple orjinal fikir sunmam gerekmiyor. Bir evin mutfağı küçük demek için mimar mı olmak gerekiyor.
Yeni kan taze kan sizsiniz! biz eskimemize rağmen bizdenorijinal fikir istiyorsunuz. Siz taze kanlardan orijinal fikir istemem suç mu? Benim suçum ne

Yeni kan taze kan sizsiniz! biz eskimemize rağmen bizdenorijinal fikir istiyorsunuz. Siz taze kanlardan orijinal fikir istemem suç mu? Benim suçum ne
Cevap bekliyorum sizden. Erdoğan'ın mitinglerini canlı yayınlayan TRT neden Muharrem İnce'nin İzmir mitingini yayınlamadı?

Bişi dicem az bi dayak yedikten sonra arkadaşını toplayıp gelenler gibisiniz Bir mesaj yazana kadar 4 alıntı Siz hepimiz ben tek uleeeeynnnn devam devam devam

Bişi dicem az bi dayak yedikten sonra arkadaşını toplayıp gelenler gibisiniz Bir mesaj yazana kadar 4 alıntı Siz hepimiz ben tek uleeeeynnnn devam devam devam
Siz herkese birşeyler yazıp sonrada niye bana yazıyorsunuz diyorsunuz. Ben size tek laf etmedim siz soru sordunuz cevap verdim. Bir daha vermeyeceğim iyi geceler size

Ben sizden yazdıklarımın hiçbirine mantığa yatkın bir cevap alamadım. Dalga geçip 8975923 tane ifade koyuyorsunuz. Dayak mı attınız yani?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…