Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Bir arkadaşımın kızına da ilkokul öğretmeni tacizde bulundu. Çocuk anlatıyor kucağına alıyor beni popoma birşey batıyor diye. Şoklara girdik Ben şimdi devlet okullarının hepsi aynı diyebilir miyim?

Evet kötü şeyler yaşanıyor ama tedbiri biz alacağız. Önceden de oluyordu herşey ama basın ve haber kanalı bu kadar yoktu. Kimse uğradığı tacizi tecavüzü anlatamıyordu ki. Kadınsan hele tecavüze de uğrasan o...u olan sendin. Şimdi herkes sosyal ortamda tv lerde çatır çatır hakkını savunuyor.

Bir de hükümet herkesin güvenliğini nasıl sağlayabilir ki? Dayısı yeğenine, babası kızına tecavüz ediyor. Devlet idam getirsin bence. En güzeli en temizi. Çocuk istismarı mı anında idam..

Muharrem İnce, tüm başkan adayları ile görüştü. Selahattin Demirtaş’ta başkan adayı elbette onunla da görüşecek. Biz usülsüzlüklerin alâsını şu 16 yılda çok iyi gördük :) Siz kabullenmemek için herşeye ya photoshop ya da montaj diyorsunuz. 24 Haziran’dan sonra herşey ortaya çıkacak tabii şaibesiz bir seçim olursa :)

Onların montaj olduğunu 3 harfli ABD mahkemesine söylermisin. Montajlar yüzünden en az 35 milyar dolar ceza yenecek. Madem montaj ise neden savunma yapılmıyor.

Sen inceye güvenmem diyorsun ya işte ben de asla Erdoğana güvenemem... Defalarca kandırılan bir cumhurbaşkanına güvenemem... Bak ülkenin geldiği hale.....Sadece bir cezaevi ziyaretinnden terörist çıkarımı yaptıysan söylemleri barıştı diyen dağdan inen eli kanlı teröristler neydi? Bak ikisi arasındaki uçurum çok büyük... Sen ondan sonra kaç şehit verildiğini biliyor musun? Öcalana ve Barzaniye ne sözler verildiyse artık ondan sonra olmayınca sürekli öldürdüler... Terörist ile sözleşme yapılır mı ? Erdoğanın düştüğü duruma( yani barzani ve öcalandan bahsediyorum) İnce düşsün bir tan dahi oy verirsem insan değilim.. O kadar söylüyorum ... Eğer Erdoğanın yaptığını muharrem ince yapsın asla ve de asla oy vermem.. O habur rezaletinde sinirden ağlıyordum titreye titreye.... İkincisi yaşanmamalı... Eğer yaşanacaksa bunu Erdoğan yapar... Buna emşn ol.. Ve sen yine dönüp oy verirsin.. Ama ben muharreem inceye oy vermem böyle bir rezaletten sonra... O tam olarak bir rezaletti çünkü.. Rezalet.. Yüz karası... Asıl hainlik o idi.

Tabi sen referandumda oy kullanmadan önce 123. 124. ve 127. maddelere bakmadan sürü psikolojisi ile oyunu evetten yana kullandın. Sana anlatayım o maddeler özerk bölgeler, eyaletler kurma yetkisini dağıtarak içeriyor. CHP’nin seçim beyannamesinde özerlik görünce mi uyandın?

Çocuklara iyi dokunuş kötü dokunuş eğitimi diye bir video izlemiştim.. Bedenlerinin özel olduğunu öğretmek zorundayız cinsiyet gözetmeksizin.. İdam ödül bence.. Ömür boyu tecrit, af kapsamı dışında..

İdam geldiğinde bazıları tarafından kötüye kullanılabilir. En iyisi hadım + ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası

Yorma kendini sakın..
Teröristle ele ele oldukları zamanı sorsan ne diyecekler..

Sürü psikolojisi tanımı bu cevabınızla cuk size oturdu

Sabah sabah estiniz gürlediniz. Bende kendimi heder ettim de şurada bir cevap veren olmadı ya kritik Kürdistan yorumlarıma... Sustunuz sonra..
Daha da yazmam...

Oğlumun gittiği okulda bu sene çok önem verildi rehberlik tarafından bu konuya . Çok güzel anlattılar çocuklara. Talep edilince yapılıyor demek ki okullarda.

Ama benim saf oğlum hiçbir şey anlamamış 10 yaşına geldi dün akşam bana diyor ki taciz ne demek anne Bebeği karnına nasıl koydular anne Hayırlısıyla biyoloji dersi başlasaydı da öğrenseydi

tecrit dedim ya bende.. hadım da etmem hiç bile.. 4 duvar arasında kendini.... yavvv tövbe tövbe..
Ben size ithafen demedim zaten :) cinsel dürtülerini hissetmeyince daha da ağır olur onlar için. Tek başlarına olsalar bile kendilerini tatmin etmek ne yapabileceklerini biliyoruz

Bebek konusunu biyolojik terimlerle anlatmayı deneyin en azından cevabını aldığı için tatmin olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…