Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Hahaha çok iyi ya :KK70:
Muhalefet neyi kınadıysa misliyle yaşıyor ilahi adalet!
Erdoğan a yapılanlara montaj deyince söylemedikleri kalmıyor
ince terörist ile görüşür nezaket olur...
İnce’nin eşi selonun eşini ziyaret eder incelik olur...
Halkı ittirir yanlışlık olur...
Yanlış birşey söyleyince dili sürçmüş olur...
Sert konuşur ne var bunda Erdoğan da yaptı olur...
Usülsüzlük olur normal olur...
Olur da olur ince yapınca doğru Erdoğan yapınca yanlış olur :işsiz:
Muharrem İnce'nin "Akşener'i ziyaret ettim, Erdoğan'ı ziyaret ettim, Demirtaş'ı ziyaret ettim" dediği kısımdan alınan "Demirtaş'ı ziyaret ettim" ve yanına montajlanan "Çok selamları var" düzmecesinden mi bahsediyorsunuz?
Diplomasızı 16 yıl denedik. Bir de diplomalıyı deneyelim bence.

Bir arkadaşımın kızına da ilkokul öğretmeni tacizde bulundu. Çocuk anlatıyor kucağına alıyor beni popoma birşey batıyor diye. Şoklara girdik :oha: Ben şimdi devlet okullarının hepsi aynı diyebilir miyim?

Evet kötü şeyler yaşanıyor ama tedbiri biz alacağız. Önceden de oluyordu herşey ama basın ve haber kanalı bu kadar yoktu. Kimse uğradığı tacizi tecavüzü anlatamıyordu ki. Kadınsan hele tecavüze de uğrasan o...u olan sendin. Şimdi herkes sosyal ortamda tv lerde çatır çatır hakkını savunuyor.

Bir de hükümet herkesin güvenliğini nasıl sağlayabilir ki? Dayısı yeğenine, babası kızına tecavüz ediyor. Devlet idam getirsin bence. En güzeli en temizi. Çocuk istismarı mı anında idam..

Idami bende onayliyorum hayta hadim edilsin pislikler

Size bol sohbetler bayanlar ben bugun oglumun elbiselerinin etiketlerini falan cikaracagim surda stres yasamak istiyorum dilerim cocuklarimiz her anlamda ozgur olduklari ulkede yasarlar :* gelirim yine

Bebek konusunu biyolojik terimlerle anlatmayı deneyin en azından cevabını aldığı için tatmin olur :)

Yok anam anlamıyor benim ki :KK70: Nasıl nasıl diye diye arka arkaya 50 soru geliyor baş edemiyorum. Bu sene 5. Sınıf ,6 da başlar herhalde idrak etmeye:KK70:
Geçenlerde tüp bebeği sordu nasıl oluyor senin ki karnında onlar tüp içinde mi büyüyorlar dedi:KK70: anlattım anlattım. Eee niye direk karnında olmamış ki bunlar çok saçma dedi gitti :KK70:

Ki bunun örneğini 23497852359 kez falan gördük bu ülkede
Bu kadar adaletsizlik içinde bunun adil olabileceğini düşünmek baya hayal...
Demokratik bir ülke olsaydık kimse idam ile bu sorunların çözülebileceğini düşünmezdi. Herşey ortada. Tecavüzcü hakimin karşısına takım elbisesi ile çıkıp pişmanım diyince bile hemen iyi hal indirimi alıyor.

Yok anam anlamıyor benim ki :KK70: Nasıl nasıl diye diye arka arkaya 50 soru geliyor baş edemiyorum. Bu sene 5. Sınıf ,6 da başlar herhalde idrak etmeye:KK70:
Geçenlerde tüp bebeği sordu nasıl oluyor senin ki karnında onlar tüp içinde mi büyüyorlar dedi:KK70: anlattım anlattım. Eee niye direk karnında olmamış ki bunlar çok saçma dedi gitti :KK70:
O zaman işiniz zor:KK70:

X