Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Dinledim dinledim merak etme

Kac dogumlusunuz.Benim esim diyanette daha 4 yada 5 sene öncesine kadar 5.sinifi bitirmeeyen yaz kuran kursuna baslayamiyirdu.Kayit yapmak yasaktı çünkü. Ha bunun başlangıç tarihi tabiki 98 sonrası.

Bizim elimiz harama kaymaz sen merak etme. Bu ses kayıtlarına da montaj dersin şimdi :)

Bana küfür eden adama kim olursa olsun sizi seviyorum demezdim. Omurga bunu gerektirir lamelif.. var o işte bir bit yeniği.. zamanın bakanı güneş taner in koruması geldi. Arabanızı oradan çekin bakan gelecek diye. Çektim mi ? Çekmedim. Bitti...

Kac dogumlusunuz.Benim esim diyanette daha 4 yada 5 sene öncesine kadar 5.sinifi bitirmeeyen yaz kuran kursuna baslayamiyirdu.Kayit yapmak yasaktı çünkü. Ha bunun başlangıç tarihi tabiki 98 sonrası.
85 dogumluyum ve her yazda kuran ogrenmeye camiye gidiyorduk ustelik her camide sizin oralari bilmem ve insanlar gitmek ogrenmek isterse ogrenir ben ilkokul 5. Sinifta 33 tane dua biliyordum kurani okuyordum heralde tesaduf degildir

Bana küfür eden adama kom olursa olsun sizi seviyorum demezdim. Omurga bunu gerektirir lamelif.. var o işte bir bit yeniği..
Aynen bunu ben de demezdim.Ama memur olmak kolay degil ,napsin bu kadar cirkeflige belkide mecbur.Bu konuda inan yargılayamam.Ha bana a ters ölsem gebersem .Bende ona aynisini 3le çarpar söylerdim.Ancak yaşam koşullarını bilemiyoruz.

85 dogumluyum ve her yazda kuran ogrenmeye camiye gidiyorduk ustelik her camide sizin oralari bilmem ve insanlar gitmek ogrenmek isterse ogrenir ben ilkokul 5. Sinifta 33 tane dua biliyordum kurani okuyordum heralde tesaduf degildir

Kuzum bizim zamanımızda yoktu yasak 28 şubattan sonra başladı. Benim kızım 2002 doğumlu ben onu camiye filan kayıt yaptıramamıştım. 5. Sınıf bitecek öyle geleceksin dediler .

Aslinda sunu demek istiyorum ben cocuklugumdan beri peygamberlerin hayatini merak edip okuyan ogrenmek istene insandim ama benim en kucuk kardesim oyle degil kimse kimsenin dinine engel olamaz insnmiyorum Allahla kula arasina su devirde kimse giremez benim islamiyetten ogrendigim en buyuk sey durustluk ahlak hak yememek sukur pembede olsa hic yalan soylemedim o yuzden siyaset gibi yalan dolu ortama din sokulmaz heleki islamiyet gibi nezih bir din asla alet edilmez

Benim dönem ile yakınsın evet o dönemde bizde gidiyorduk ancak 2000 doğumlular gidemedi malesef kayit yapamadık çocukları.Evde balkonda ben ogretiyordum .

Kesinlikle.Bence bu konuyu kapatalım malesef kaldırmıyor burası.

Mesaja ekleme yaptım görmedin balım.
Zamanın bakanı güneş taner in koruması geldi yemek yediğim restoRana arabanızı oradan çekin bakan gelecek dedi.
Çektim mi? Çekmedim.
Farkı görebildin mi ? O zaman senin bahsettiğin korkular yoktu işte...
Halktık ve hakkımız vardı. Korkumuz yoktu.. geldi bakan selam verdi geçti gitti.

Kuzum bizim zamanımızda yoktu yasak 28 şubattan sonra başladı. Benim kızım 2002 doğumlu ben onu camiye filan kayıt yaptıramamıştım. 5. Sınıf bitecek öyle geleceksin dediler .
Benimki kuran kursu degildi ama cami hocasi ders verirdi yanlis olmasin ama bugun olsa kuran kursuna gonderemem cocugumu sen guvenebilirmisin tatlim hos artik komsuya bile gonderemiyorsunda yani soyle bu hukumetin begendigim yonleride oldu ben kapali degilim.ama arkadaslarim icin en guzeli oldu ensar vakfinda kuan kursu adi altinda pislikler dondugunde hepsini sallandirsaydi inanirdim ama emine bile para yollamis nasil iannip guveneyim

Benim dönem ile yakınsın evet o dönemde bizde gidiyorduk ancak 2000 doğumlular gidemedi malesef kayit yapamadık çocukları.Evde balkonda ben ogretiyordum .
Ben dinine duslun biri olarak soyluyorum din adi altinda olan kurslari vakiflari kapatsinlar kuran dersi okullarda secmeli olsun isteyen cocuk ogrensin

Tayyip Bey ne diyor dün: Amerika da faizler yüzde iki üç , Japonya da eksilerde Avrupa da şu kadar bizdeyse yüzde yirmilerde. O kadar faiz olur mu 24 Haziran da iktidara gelelim dusurecegiz bunu diyor. Sanki şimdi başkası var iktidarda. Bunlar muhalefet vaadleri olması gerekmiyor mu? Sanki bu kadar fazla faiz olmasının sebebi hep baskalari. İlginç geliyor valla.

Nedense herşeyi seçimden sonrasına vaadediyor :)

Iste bende buna guluyorum yapsaydin yani cok guzel bir soz var ulke yonetenlere fanatiklik olmaz kim beni cebimi dusunurse onu dusunurum ama acik ve net cocugumu bu kadar yobaz kutuplasmis ulkede buyutmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…