Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Iste bende buna guluyorum yapsaydin yani cok guzel bir soz var ulke yonetenlere fanatiklik olmaz kim beni cebimi dusunurse onu dusunurum ama acik ve net cocugumu bu kadar yobaz kutuplasmis ulkede buyutmek istemiyorum
Aynen. Bu gidişle çocuklarımiz öyle ülkede büyümekle kalmayacak emekli olana kadar borç ödeyecekler. Allah sonumuzu hayır etsin. Çocuklarımız güzel günler görsün.

Kurslar konusunda bir fikrim yok ama olduğum yerde ki camii çok güzel 2 saat ders veriyorlar ama çocuklar gitmek istemiyor şimdi de yaz kamplarına bakmak lazım ama doğum yaklaşıyor kim getirip götürecek. Ne bileyim hayırlısı.

Ensar vakfı için de bir adam yüzünden koca kurumun karalanmasını adil bulmuyorum. İstanbul’dayım burada da bir kursta kadın hocalardan biri kızkardeşime asılmıştı Kızkardeşim de hayatta kursa gidecek tip değildir arkadaşı gidiyor diye gitmek istedi babam yollamadı ağladı zırladı gitti . 2 gün sonra arkasına bakmadan geri geldi . Olayı anlattı kurumla konuştuk şimdi o kurumun hepsini suçlayabilir miyiz?

Iste bende buna guluyorum yapsaydin yani cok guzel bir soz var ulke yonetenlere fanatiklik olmaz kim beni cebimi dusunurse onu dusunurum ama acik ve net cocugumu bu kadar yobaz kutuplasmis ulkede buyutmek istemiyorum

İşte bunun için beni muhafazakar birinin yönetmesini asla istemiyorum..
Kutuplaştık ayrıştık sen ben olduk 16 yıldır..

Zaten isteyen cocuk ogreniyor ben ne kadar ogrenmeyi istedimse kardesim o kadar uzakti annem hic bir zaman baski kurmadi kendisi acar bize okurdu insanin icinde olmasi gerekiyor
Komşunun çocukları gidiyor diye ben zorla kuran kursuna gönderildim maalesef, zorlamayla hiç olmuyor. İnsan daha da uzaklaşıyor. Okullarda zorunlu din dersi de olmamalı. Din dersi seçmeli olmalı

Kurm vakif diye degil aslinda dunya pislik icinde goz gore gore lades diyemeyiz illaki heryerde kotu sapik pislik var artik bizim cocuklugumuzdaki insanlar yok biz komsumuzun evlerinin bodrumuna gidip oyun oynardik simdi gonderebilirmiyiz hayir cunku korkuyoruz hukumet insanalrin guvenligini saglamasi lazim devir kotuyse onelmi arttiracaksin

Ahmet Necdet Sezer Bey in kafasına domates atılmıştı. Mahkeme domates atmanın suç olmadığını, tepkiyi ve protestoyu ifade ettiğini; ancak taş veya sert cisim atarsa suç ve suç unsuru olabileceğini takdir ederek ilgili şahsı serbest bırakmıştı.
Şimdiye bak Soma da yapılanlara.

Komşunun çocukları gidiyor diye ben zorla kuran kursuna gönderildim maalesef, zorlamayla hiç olmuyor. İnsan daha da uzaklaşıyor. Okullarda zorunlu din dersi de olmamalı. Din dersi seçmeli olmalı
Ayni fikirdeyim benim kardesimde camiye gelirdi benimle hic icerde gormezdim disarda otururdu :) kisinin icinde olmali okuldakki din dersleride cok verinli degilki bencede secmeli olmali

Hahaha çok iyi ya
Muhalefet neyi kınadıysa misliyle yaşıyor ilahi adalet!
Erdoğan a yapılanlara montaj deyince söylemedikleri kalmıyor
ince terörist ile görüşür nezaket olur...
İnce’nin eşi selonun eşini ziyaret eder incelik olur...
Halkı ittirir yanlışlık olur...
Yanlış birşey söyleyince dili sürçmüş olur...
Sert konuşur ne var bunda Erdoğan da yaptı olur...
Usülsüzlük olur normal olur...
Olur da olur ince yapınca doğru Erdoğan yapınca yanlış olur

Erdoganada 16 yil sans verildi bunada sans verelim bence :)

Lisedeyken seçmemiştim din dersini..
Bizde öyle bir şey yoktu hem din dersi hemde siyer dersi görüyorduk. Siyer dersi normalde seçmeli bir ders ama biz seçmediğimiz halde o dersi gördük. Kardeşim şu an lisede. Okullarında Kuran dersi var kendisi seçmedi ama görmek zorunda. Bunların önüne geçilmeli.İsteyen istediği gibi din eğitimini alsın, istemeyen almasın

Birşey rica edebilirmiyim ?
Yazı renginiz göz yoruyor değiştirebilirmisiniz acaba ?

O Haburdan geçenlerin avukatlığını kim yaptı peki?
CHP genel başkan yardımcılığını da yapan ,diğer milletvekili arkadaşlarıyla terörist cenazesine katılan Sezgin Tanrıkulu.
http://haberegider.com/teroristin-cenazesinde-aglayan-chpli-vekil-terore-karsi-birlik-mesaji-verdi/
Daha öncesine gidelim çözüm sürecine karşılık 1999seçiminde HDPye 20 militan verin bana diyen hangi parti?
Son olarak seçim bildirgesinden özerklikten bahseden kim?Bir solcu yazar olarak
https://odatv.com/chp-acilimlara-doymuyor-27051837.html
Bir daha beni alıntılamazsanız sevinirim .Zira beni küçük gören birine cevap yazma çabasına girmeyeceğim.

Son düzenleme:

Benim zamanımda seçmeliydi din dersi,hatta müzik ve resim dersleride seçmeliydi..

Ben izledim canım.İnce'nin sinirli olduğu malum.Ama buradaki ses kaydı bilinçli olarak yapılmış,özellikle İnce kızdırılmış,küfür edilmesi sağlanmış.Ama yine de böyle küfürleri yakıştıramadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…