Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Tamam ona tamamda hadi ittirdi anası babası diyelim muamele öylemi olmalıydı çocuğa yazık oldu üzüldüm
Hoş şeyler değil bunlar evet.. bir de hava sıcak. Yeri geliyor günde 3 miting.. stresli bir süreç.. vs vs çocukların o hengamede ne işi var.. 88 yaşında babam c tesi gideceğim dedi. Olmaz dedim. 3 gündür trip atıyor bana.. bu da benim çocuğum.. dün akşam tırnaklarını kesmek için 1.5 saat yalvardım :)))

Açıkçası bayılanlardan çok azı tahmin etmiyordur bayılacağını. Hassas olan bilebilir yani tansiyonu olan, astımı olan vs. Ben gitmiyorum çünkü boyum kısa ve kalabalıkta fenalaşıyorum.

Bence 2. Tur olacak ve o iki hafta çok sert geçecek buna hazır değilim

Tanıdığınız seçilir umarım demem gerek ama ne yalan söyleyeyim MHP eskisi gibi olmadığı için diyemiyorum

Allah başınızdan eksik etmesin nefesi yeter
Hiç sorma 30 sn TVde görünsün yeter galiba o ebeveynlere

Olsun kısa boyun avantajıda çok mesela geç yaşlanırsın minyonluktan başkaaaa bilemedim şimdi
7. Sıradan aday zor gibi ama inşallah olur ilerisi için mecliste bir tanıdığımızın olması iyi olur :)))

Evet iki taraf da razı durumu. Kim şikayet etmiş bilmiyorum ama gündeme yeni getirilişi çok manidar

Kimsenin şikayetine gerek yok.Rutin kontrolde çıkmıştır.

Şu an Suriyelilerde aynı durum var.TC vatandaşı olmadıkları için sgk yok.Teftişe gelindiğinde

onlar sorulmuyor bile.Görmezden geliyor memur.

Ben onun tribin yerimmm:) ellerinden öperim .. Allah başınızdan eksik etmesin:)

Maşallaah Allah sağlıklı ömürler versin ellerinden öperim... ben onu temsilende orda olurum hiç üzülmesin o

Kimsenin şikayetine gerek yok.Rutin kontrolde çıkmıştır.

Şu an Suriyelilerde aynı durum var.TC vatandaşı olmadıkları için sgk yok.Teftişe gelindiğinde

onlar sorulmuyor bile.Görmezden geliyor memur.
Vasıfsız eleman alımlarında sgk istemem parasını verin.maaşım geçinmeye yetmiyor diyenler oluyor.. o riski alamıyorum makina lar var çünkü..
Mecburen eşi de çalışıyor olan ya da bekar ailesi ile yaşayan insan tercih ediyorum
Acı ama gerçek ((

Bende instagram keşfette denk geldim googleda çıkar belki aratırsanız :)

Sanirim buldum ve yapilan harbiden cok cirkin. Sanirim tam önemli birsey diyecekti. Yine yaptigi dogru degil tabi. Farkli bir üslüb ile yaklasabilirdi.

Ve bence evet cocuklar siyasete alet edilmesin. Ya hayir o sicakta yasli bir adami dinliyor. Bu cocuk ne anlar bundan? Nasil sikilmistir o. Umarim hic degilse bare bu mitingler sag salim atlatilir ve birsey olmaz.

Mune de yazıyor, ne demişler imam şeyy cemaat şeyy
Şimdi bir defa eyyyy deynepnaz bu topikte konu dışına çıkmak serbest, ben şahsen kendi şahsım olarak konulan kurallara uyarım, konu dışı yazılmayacak yerde yazmam, bu sebeple bir defa imam olarak doğru yoldayım, siz de peşimden gelmeye korkmayınız lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…