Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
leylmira leylmira çocuk konusunu şimdi gördüm çocuğun gönlünü kırmasaymış keşke ama ben de insanların bu tavırlarına çok sinir oluyorum. Adam miting yapıyor bari bitirmesini bekle. Bir de bayılanlar :olamaz: Her mitingde fenalaşan oluyor. Gitme kardeşim o zaman :110:

Ben küçükken çok iyi değildi durumumuz buzdolabı bizde de vardı ama fırın davul fırındı. Buzdolabı ekonomi göstergesi mi zenginlik göstergesi mi

Adam koalisyona yol yapmaya başlamışken üstelik...
Ayyy yol dedim yine... yollarda bulurum seni..:)))
Ben anlamıyorum insan sorgulamaz mı
Bu adam yıllardır tek adam olacam diye kimleri feda etti
Şurada seçime sayılı günler kalmış nereden çıktı bu koalisyon işi diye hiç mi merak etmez

Ben de şehit annesine üzüldüm gerçekten... Ama şikayetini yanlış tarafa yapmış... Evladının şehit olmasının sebebi chp değil ki... Akp standına gidip şikayetini dile getirmeliydi.. He ama alınan tavrı asla tasvip etmem.. Bir anne.. Canı yanmış bir anneye hele.. Allah sabırlar versin...

leylmira leylmira çocuk konusunu şimdi gördüm çocuğun gönlünü kırmasaymış keşke ama ben de insanların bu tavırlarına çok sinir oluyorum. Adam miting yapıyor bari bitirmesini bekle. Bir de bayılanlar :olamaz: Her mitingde fenalaşan oluyor. Gitme kardeşim o zaman :110:
Önceden bilinebiliyormu bayılacağı ani tansiyon düşmeleri vs.
Karsta Meral hanıma çok az kişi gitmiş mesela. Bence 2. Tur olmayacak gibi.
Bu arada çok yakın bir tanıdığım MHPden vekil adayı oldu o yüzden MV oyum MHPye :)

Ben anlamıyorum insan sorgulamaz mı
Bu adam yıllardır tek adam olacam diye kimleri feda etti
Şurada seçime sayılı günler kalmış nereden çıktı bu koalisyon işi diye hiç mi merak etmez
Anahtar kelimeler. Yok onu asla yapmıyolar ya. Herkes herşeyi biliyor. TV'den öğreniyorlar işte o konuda az bi eksiklikleri var :)

Adam koalisyona yol yapmaya başlamışken üstelik...
Ayyy yol dedim yine... yollarda bulurum seni..:)))

Bazen diyorum ki bu erken secimi kaybetmek istediginden mi yapiyor? Yani ekonomi kötü ve ülke iflas esiginde. Ince kazanirsa en azindan bu iflasin sucunu Inceye atabilir. Ve kim bilir 5-10 yil sonra tekrar geri döner. Yada oglu tekrar tahti almaya calisir. Yada rahat bir sekilde ülkeden kacabilir diye.

Yani adam kiraathane, bahce felan vaad ediyor. Koalisyondan bahs ediyor. Ancak secmen o kadar alismis ki, vaad felan hikaye. Daima akp'ye oy verecekler.

Bilemedim, cok mu fantastik düsünüyorum?

X