Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Çok güzeller :) ben limon ekmeyi düşünüyorum sizede tavsiye ederim internette araştırabilirsiniz sandığımız kadar zor değil :)

Ben de düşünüyorum limon fidesi almayı, evim müstakil değil apartman dairesi, üst kattayım, tek alanım terasım, açıkçası bu sene ilk defa başladım terasta birşeyler yetiştirmeye, baştan ikilemde kaldım olur mu acaba diye ama fideleri aldığım ziraatteki beyefendi cesaretlendirdi, o da kendi terasında yetiştiriyormuş, sana vereceğim fideler saksı yetiştiriciliğine uygun olacak, yeterki gübrele ve sulamayı ihmal etme dedi, birer fide aldım, bilseydim 3'er 5'er alırdım ama Allah ömür vermişse seneye domates, biber, salatalık yanısıra patlıcan kabak gibi fidelerde alacağım, limon fidesi de istiyorum, ziraatçi terasta yetişir derse kaparım bir limon fidesi, terasımı küçük bir tarlaya dönüştürmeyi planlıyorum, köksüz taze nanelerim bile köklendi büyüdü, ki buzdolabından çıkarıp daldırmıştım toprağa, soğan dikmiştim denemelik o da oldu, her akşam hem sulayıp hem konuşuyorum hepsiyle, gören normal değil diyecek ama olsun, orkidemi konuşarak düzelttim :))) yaprak bile vermeye başladı, hem stres alıyor, hem keyifli, ondan galiba buradaki dingin sevgi pıtırcığı halim, gerçi tersim de kötüdür topikte kavga çıkarsa aniden çatallı yabalı zebaniye dönüşebilirim :)))

kılıçdaroğlu niye aday olmadi soruyorum
cevabini cok merak ediyorum kim soyleyecek
Çünkü mevzu ülke olduğu zaman CHP'de kimin aday olduğunun tartışması mühim değil. Demokrasi bunu gerektirir. İnce'nin parti başkanı olmasına da gerek yok. Kimse kimseden üstün değil. Herkes aday olabilir, kapişşşş?

Ben hiçbirini anlamadım bahçeli ne diyor anlamadım. Sizler sayesinde anlıyorum

iyi kiviriyorsun he iyi eylendim alkista tutuyorum
bir beslik hakettin

150 m2 bahçem var,millet terasta sebze yetiştiriyor ,ben bahçeye birşey ekmeye üşeniyorum.Sulama parasıyla aynıya gelir ,ne gerek var diye düşünüyorum.Geçen sene ağaçların kenarlarına ,sulama bahanesiyle onar da sulanır diye domates,salatalık,lahana ektim ,çocuklar duvardan atlayıp ağaçlara diye zarar verdi,ben de vazgeçtimBöyle yazınca iyice tembel hissettim kendimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…