Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Kırparak yayınlanırsa olacağı o:deli:
Sabah izledim ben ,bir de şimdi izleyin ,aynen komik gelecek mi?

Evet daha halen komik. Cümleyi Erdogan ile basliyor. Sonra bir ara unutuyor gibi. Sonra konuyu sütlaca bagliyor.

Yoksa sizce 18 yasinda hayatinda sütlac yememis genc, sütlaci secer tabi demesinin nasil beyin firtinasi oldugunu düsünüyorsunuz?

Insanlar surda sogani bile zor aliyor. Ve bu sahis bir parti baskani. Dogru düzgün kendini ifade edemedi ve sütlac diyor ya! Sütlac! Bunu halen daha nasil savunursunuz!

Sizler böyle yazınca yemin ediyorum Allah sizi inandırsın bugün köy pazarına giderken önce soğan patatese gitti gözüm :KK70:patates soğan 2-3 hafta öncesine göre buranın fiyatları üzerinden değerlendirirsem epey pahalanmış, soğanı 50 ila 75 kuruştan alıyordum 2 lira olmuş, patatesinde kilosu 1 lira ile 1,25 arasında değişiyordu o da 2,5 lira olmuş :))))

Devir ekonomi devri, artık açık parfüm bile almayın lütfen :))) hemen bir aktara gidiyorsunuz, badem yağı, susam yağı, jojoba yağı gibi taşıyıcı yağlardan birini kapıp içine parfüm zevkinize göre turunçgillerden oluşan yağlardan ya da sedir ağacı yağı, sandal ağacı yağı gibi yağlardan 5-10 damla damlatıp kendi parfümünüzü yapıyorsunuz, ohhh miss gibi :-)

Eski ince çoraplardan bulaşık süngeri, eskiyen tişört veya eteklerden kırkyama yeni kıyafetleri yapıyorsunuz, patates soğan almayı da başarırsanız lütfen kabuklarını atmıyorsunuz biraz killi toprak, biraz saman ve biraz kum dolu sandıklara ekiyorsunuz patates çıkıyor, cücüklenmiş soğanları da batırın saksıların kenarlarına soğan yetiştirin, eski toprağız biraz faydamız olsun :KK70:

Bakıııın benim tarlam, nane, maydanoz, soğan, tatlı ve acı biberim de var, bu gidişle patates de ekerim :)
Eki Görüntüle 2159167 Eki Görüntüle 2159168
Çok güzeller :) ben limon ekmeyi düşünüyorum sizede tavsiye ederim internette araştırabilirsiniz sandığımız kadar zor değil :)

Kırparak yayınlanırsa olacağı o:deli:
Sabah izledim ben ,bir de şimdi izleyin ,aynen komik gelecek mi?

Başta kıraathaneyi İnce ortaya atmış sanıyor diye düşündüm siz atınca gördüm neyse ki o fikrin Erdoğan'dan çıktığını biliyormuş :deli:
Evet yine çok çok komik geldi çünkü kıraathanenin menüsünü genişleten bizzat cumhurbaşkanı. Tatar böreği falan :KK70:

Sizler böyle yazınca yemin ediyorum Allah sizi inandırsın bugün köy pazarına giderken önce soğan patatese gitti gözüm :KK70:patates soğan 2-3 hafta öncesine göre buranın fiyatları üzerinden değerlendirirsem epey pahalanmış, soğanı 50 ila 75 kuruştan alıyordum 2 lira olmuş, patatesinde kilosu 1 lira ile 1,25 arasında değişiyordu o da 2,5 lira olmuş :))))

Devir ekonomi devri, artık açık parfüm bile almayın lütfen :))) hemen bir aktara gidiyorsunuz, badem yağı, susam yağı, jojoba yağı gibi taşıyıcı yağlardan birini kapıp içine parfüm zevkinize göre turunçgillerden oluşan yağlardan ya da sedir ağacı yağı, sandal ağacı yağı gibi yağlardan 5-10 damla damlatıp kendi parfümünüzü yapıyorsunuz, ohhh miss gibi :-)

Eski ince çoraplardan bulaşık süngeri, eskiyen tişört veya eteklerden kırkyama yeni kıyafetleri yapıyorsunuz, patates soğan almayı da başarırsanız lütfen kabuklarını atmıyorsunuz biraz killi toprak, biraz saman ve biraz kum dolu sandıklara ekiyorsunuz patates çıkıyor, cücüklenmiş soğanları da batırın saksıların kenarlarına soğan yetiştirin, eski toprağız biraz faydamız olsun :KK70:

Bakıııın benim tarlam, nane, maydanoz, soğan, tatlı ve acı biberim de var, bu gidişle patates de ekerim :)
Eki Görüntüle 2159167 Eki Görüntüle 2159168
Bahçeeeee maşallah. Süpermiş.

Başta kıraathaneyi İnce ortaya atmış sanıyor diye düşündüm siz atınca gördüm neyse ki o fikrin Erdoğan'dan çıktığını biliyormuş :deli:
Evet yine çok çok komik geldi çünkü kıraathanenin menüsünü genişleten bizzat cumhurbaşkanı. Tatar böreği falan :KK70:
Boşnak mantısıda olsun ne yeriz Bee

Teşekkürler, salatalıkları yemeye başladık bile, duygusal aileyiz yetiştirdiğimiz herşeye bağlanıyoruz, eşim salatalığı cacığa doğradığımı bilmeden içti, nasıldı dedim ay mis gibi olmuş deyince o bizim salatalıktı dedim geri püskürttü :KK70:insan çocuğunu yermiymiş, bu devirde yemeyip de ne yapayım dalında mı çürüsün :-)
Şaka bir yana da hem ne yediğimizi bilmek hem de hobi maksatlı başladım, onları her gün sulayıp ilgilenmek bile kafamı dağıtıyor.
Sen gel hep böyle bize düşünmeyle hayal kurmayla bile huzur ver valla :KK36: köy pazarı, kendi yetiştirdiğin sebze meyve oohh miisss güzel bahçenin bereketi bol olsun :KK66:

Her şey yol için :))))))

Daha önce de yazdım bunu tekrar edesim geldi yol deyince.

Yazlığa temizliğe gidiyoruz.Yardımcıma bir arkadaşını getirmesini rica ettim 1 günde bitsin diye.

Bir komşusunu getirdi.8 yıl olmuş İstanbula geleli.Kendi mahallesinden çıkmıyor.Yürüme

mesafesi yerlere gündelik işe gidiyor.Kadıköy, Üsküdar v.s görmemiş.Bin tane otobüs var, yarım

saatlik mesafe.Kocası günde 40.-TL ye halde hamallık yapıyor.4 çocuk.Erdoğan hayranı.

Teme çıktık geliyoruz.Vay babam ne yollar yapmış diye geriniyor.Şaka gibi değil mi???

Sonucunu en çok merak ettiğim seçimlerden birisi olacak sanırım özellikle MHP nin durumunu merak ediyorum ben bu seçimde MHP millet vekili sayısının artacağını düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz hanımcigim sizi alıntıladım ama genel olarak soruyorum
Ben de aynı şeyi düşünüyorum.Ak partinin gerek Suriye politikası gerek bazı nedenlerinden dolayı küskün kitle çok(ben dahil)Çoğu kişi CB seçiminde Ak partiye ,milletvekili seçiminde MHP ye oy vermeyi düşünüyor,yakın çevrem dahil.Bu seçimde yaşanan bir aksilikten dolayı eşimde ben de oy kullanamayacağız,biz oy kullansak biz de aynen böyle yapacaktık tepki olarak.Ak partiye oy vermeyen İYİ partiye oy verir ama Muharrem İnceye oy vermez sağ görüşlü seçmen.Seçimin kaybedeni ise Saadet partisi olur diye düşünüyorum.

kılıçdaroğlu niye aday olmadi soruyorum
cevabini cok merak ediyorum kim soyleyecek

X