Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Anlamadığım nokta neden ısrarla parti başında

E senelerdir de CHP de Kılıçdaroğlu var.Hadi Erdoğan seçim kazandı hala partinin başında.Ya Kılıçdaroğlu 7 seçim kaybetti ama hala O seçildi.

Bırakabilir sıkıntı yok ki.. Bıraksın.. Muharrem İnce de genel başkan olmak istedi ama olmadı... Demokratik bir yarış içinde.... Akp de siz böyle birşey olduğunu hatırlıyor musunuz? Mesela akp den başbakan sonra cb olup sonra tekrar akp genel başkanı olmak neden? Başkası olsun onu da? Ne bileyim bu kadarı fazla değil mi? Zaten en tepedeki adamsın...

Terasım da var da terası boş seviyorum ,toprak dökülür çamur olur ,balkon yıkaması zor olur falan diye hiç düşünmedim ama salatalık dalından koparıp yemeyi çocuklar seviyor ,salatalık yapsam iyi olacak,bu hafta diksem geç olur mu ki?

Masallah sizin orasi ne guzelmis bizim burada salataliklar cicekte daha
Babam bahceyi soganla doldurdu topragin kalitesi duser dedim dinlemedi, tohumu cok almis diye kiziyorduk adim attigimiz yer sogan oldu, simfi baktim ileri gorusluymus

Sağ görüşlü fakat bu seçimde partiyi sağı solu unutmuş İnceyi destekleyen bi çok tanıdığım var...İnce bu yönüyle diğerlerinden farklı...Elbette İnceyi beğense de yılların alışkanlığı ile oy vermeyecek iyi partiye yönelecek olan da az değil...

Bunu bilmesinde veya dile getirmesinde takdir edebileceğim bir şey yok benim için..
Her şey kabak gibi ayan beyan ortada. Disi tirnagi yer tutmaz artik Mhp' nin.Aksini söylese tuhaf olurdu zaten..
Öncelik elbet de hepimiz için ülkenin bekası... ben ki demokrasi adına baraj altı kalmasın diye zamanında MHP ye de oy vermiş biriyim. Şurada kimse istemez yıkılıp dağılmayı.. en fazla birbirimize sarıyoruz işte... Ama MHP bu seçimde son olarak tüter ve sonra sonsuza kadar söner.
Sebebi de tek başına bu adamdır.. kanaatim budur.. seçimden sonra konuşuruz yine :)))

2 kere başkan olabiliyor zaten ,başka hakkı yok
Şunun şurasında 10 seneye ne kaldı,az sabırlı olun be

Ya arkadaşım bunun ciddiye alınacak tarafımı var.Yapmayın yaaa

E senelerdir de CHP de Kılıçdaroğlu var.Hadi Erdoğan seçim kazandı hala partinin başında.Ya Kılıçdaroğlu 7 seçim kaybetti ama hala O seçildi.

Aynisi Bahceli icin gecerli degil mi? Hem secim kaybetti hem düne kadar Erdogana agir hakaret ediyordu.

Simdi "önce ülkem, ben zaten secimi kaybederdim" demesini kutluyorsunuz. Peki neden Bahceli'nin halen parti baskani oldugunu yadirgamiyorsunuz? Madem Bahceli kaybedecekti, mhp partiside baska biri yok mu?

Kendi partilerinden bir cumhurbaskani adayi bile yok. Peki mhp neden hala var? O zaman partiyi kapatip, herkesin akp'li olmasi daha mantikli degil mi?

Bu arada ben evet Kilicdaroglunun parti baskani olmasini cok yadirgiyorum. Senelerdir diyorum partinin basinda yeni, genc ve dinamik birinin gelmesinin gerektigini.

Benim eşimin evinin bahçesinde var limon portakal bile var. Unutmazsam gidince çekerim. Kimse bana nispet yapamaz :))
K.p evi yani. Eşimin evi benim evim galiba
He heyyt bee limonumuz ,hıyarımız yoksa elma,armut ,ayva ,erik ,kiraz ,dut,üzüm ,incir ağacım var,kızdırmayın beni gider çekerim de karanlık ,bir şey gözükmez

MHP'li milletvekilinden flaş 2.tur açıklaması: Erdoğan'ın karşısındaki adayı destekleyeceğim
MHP İstanbul milletvekili Atila Kaya 24 Haziran'daki cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda Erdoğan'ın karşısındaki adayı destekleyeceğini açıkladı.

MHP'de genel başkan Devlet Bahçeli'ye muhalif tavırlarıyla dikkat çeken İstanbul milletvekili Atila Kaya, 24 Haziran'daki Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turuna Meral Akşener veya Muharrem İnce kalması durumunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısındaki adayı destekleyeceğini söyledi.

Kaya, FOX TV'de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına katıldı.

Kaya'nın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Bizi kendi adayımızı olmadığı seçime bizi mecbur bıraktılar. Tek adam rejimini temsil eden şahıs belli Erdoğan. Özgür basını, parlementer sistemi, kuvvetler ayrılığını savunan adaya oyumuzu vereceğiz.

DEVAM EDİYOR...

DEVAMI
İkinci turda sayın Akşener kalırsa ona oy veririz. Sayın İnce kalırsa ona veririz. MHP'nin ülkücü zihniyetten uzaklaşmasını kabul etmiyoruz.

Birinci turda üç hilale mührü vuracağız ancak Erdoğan'a oy vermeyeceğiz
https://www.google.com.tr/amp/s/m.m...sisindaki-adayi-destekleyecegim-secim-4202210

Bay bay hepınız

He heyyt bee limonumuz ,hıyarımız yoksa elma,armut ,ayva ,erik ,kiraz ,dut,üzüm ,incir ağacım var,kızdırmayın beni gider çekerim de karanlık ,bir şey gözükmez
maşallah..
Erik incir dut portakal var hepsini haftasonu çekerim.
Bu arada konu dışı yazıyoruz upps

Eklentiler

• IMG-20180616-WA0012.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 26
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…