Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Sen gel hep böyle bize düşünmeyle hayal kurmayla bile huzur ver valla köy pazarı, kendi yetiştirdiğin sebze meyve oohh miisss güzel bahçenin bereketi bol olsun
Teşekkür ederim biraz da topiğin stresi gitsin diye giriyorum, çok konuşup çok yazıyorum ama herkes sakinleşsin kimse kimseyi kırmasın istiyorum, eskisi gibi hayaller kuralım, tek üzüntümüz tek derdimiz kırılan tırnağımız olsun istiyorum, eski komşuluklarımız yeniden yeşersin, birbirimize ocu bucu demeden güleryüzle sıcacık bir merhaba demeyi öğrenelim istiyorum, yüreklerimiz öfke yerine sevgiyle dolsun, intikam duygularının yerini vicdan ve merhamet alsın istiyorum, domateslerimi herkesle paylaşayım, ağız tadıyla neşeyle bir sofranın etrafında buluşalım istiyorum, eşarp mı takmış şort mu giymiş demeden yüreklerimizi ısıtan sohbetler olsun istiyorum, çok şey istiyorum biliyorum ama bir gün hepimiz için bu isteklerime kavuşacağım biliyorum

Ben hiçbirini anlamadım bahçeli ne diyor anlamadım. Sizler sayesinde anlıyorum
O programın 10-15 dk sını izledim.. adam boşluğa bakarak bilinçsizce konuşuyor.
Konuşmanın ekseni seçilirse cumhur ittifakı recep kardeşimle kardeş kardeş ülke yöneteceğiz falan sanıyor kendince vs..
Ve konuşmayı nazlı yönlendiriyor.
İşin aslı bu adam bitmiş ama hala peşine takılan bir kitle var.. yazık ülkeme..
İstikbali bunlara kalmış..

Ben hiçbirini anlamadım bahçeli ne diyor anlamadım. Sizler sayesinde anlıyorum
Diyor ki Muharrem İnce işi sulandırıp değersizleştiriyor oralet vs. diye.

Ama Erdoğan Eskişehir'de "Tatar böreği de olur." falan diyince Muharrem İnce "Oldu olacak arnavut ciğeri de ekle." Tarzında konuştu.

Yani menüyü genişleten zaten bizzat Erdoğan :)

Yadırgamamak lazım...Tayyip Erdoğan bu ülkede bir sürü vasıfa sahip olduğu için aynı partiden başka biri cb adayı oldu diye sıkıntı var sanmaları normal... Ben de şunu merak ederim hep neden hep Erdoğan? Mesela neden? Akp nin içinde başka kimse yok muydu? Kimse ben aday olmak istiyorum diyebildi mi? Duydunuz mu? Hadi biri çıksaydı da akpden ben de aday olmak istiyorum deseydi de görseydik? Koskoca partide bir Erdoğan mı var? Bıraksın gitsin mesela... Bunların sevdası sadece erdoğan... Akp falan değil... Teyzenin biri Ahmet Davutoplunun başbakanlık yaptığı dönemde başbakan RTE sanıyordu... Sokak röportajı vardı... Sadece Erdoğan dan mı ibaret bu parti?

Ben de az izledim ,neden aday olmuyorsunuz sorusuna verdiği cevap ta güzeldi.Önce Türkiye'nin çıkarı sonra ben ,partim dedi,benim milletvekili sayım belli,etim butum belli,kazanamayacağımı bile bile oyalanmanın gereği yok tarzında birşeyler söyledi

Kibir.

E senelerdir de CHP de Kılıçdaroğlu var.Hadi Erdoğan seçim kazandı hala partinin başında.Ya Kılıçdaroğlu 7 seçim kaybetti ama hala O seçildi.

Normal balkonlu evlerde bile yetiştiğini gördüm umarım bizim evlerde de yetişirTerapi gibi geliyor

:))))
deynepnaz bir gör terasımı, ortanca, orkide, sardunyalar, domates, biber, salatalık, nane, maydanoz, soğan, erikle hurma çekirdeği de daldırdım bir saksıya ama hala ses soluk yok, ahirette gidemez göremez hasret kalırsam diye dünyadaki cennetim yaptım terasımı, hepsini seviyorum, konuşuyorum, sularken, kucağımda dört bacaklı minik kızımla, hayatımızı böyle küçük cennetler haline getirebiliriz aslında, tüm bahçeye ekmesen de saksılara eksen olmaz mı? Sırık salatalık saksıda yetişiyormuş, benim salatalıklar sırık salatalık, çeri domateslerim biberlerinde biri tatlı kıl biber, diğeri de yediveren mi yedi kardeş mi öyle bir ismi var acı biber, ekin ekin yiyin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…