Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bende birçok sorunun cevabını istedim hiç cevap gemledi sende bekleme:)
Ben bekleyeceğim yine de gerçekten inanarak savunuyor mevcut iktidarı, bir bildiği vardır diye düşünüyorum.
Yatana kadar kontrol edeceğim bakalım gelir cevap, belki beni yormamak için araştırma yapıyordur.

yatmak icin mi kurtardilar
Sizi tebrik ederim. Tek başına savunmaya çalışıyorsunuz. Karşınızda dinleyen sorgulayan araştıran bilen, bu kadar kadın varken cesaretiniz takdir edilesi. Sadece cesaretiniz. Bu cesarete biraz araştırma biraz bilgi sorgulama eklenirse ne mükemmel olurdu.

Kızlar patates soğan demişken pazarda limonun kilosu 9-10 tl olmuş ne alaka bu konuyla demeyin yetkililerin bir el atması lazım bu konuya

Evet ya yol yapılır ya yatılır. Başka hiçbir şey yapılamaz ülke için
Başka ne yapılabilir.. Eğitim demeyin çünkü eğitim seviyesi arttıkça oyları azalıyor. Başka ne olabilir sanayi yatırımı falan ona da teşvik verdiler. Yeni fabrika yok ama istihdam desteği var. olmayan işe yeni insanlar alınsın diye. Tarım hım o bitti ama yol yaptılar o da borçla.

Az evvel geldim marketten.
Serbest piyasa da soğan kuru : 1.09 USD

Sizler böyle yazınca yemin ediyorum Allah sizi inandırsın bugün köy pazarına giderken önce soğan patatese gitti gözüm patates soğan 2-3 hafta öncesine göre buranın fiyatları üzerinden değerlendirirsem epey pahalanmış, soğanı 50 ila 75 kuruştan alıyordum 2 lira olmuş, patatesinde kilosu 1 lira ile 1,25 arasında değişiyordu o da 2,5 lira olmuş :))))

Devir ekonomi devri, artık açık parfüm bile almayın lütfen :))) hemen bir aktara gidiyorsunuz, badem yağı, susam yağı, jojoba yağı gibi taşıyıcı yağlardan birini kapıp içine parfüm zevkinize göre turunçgillerden oluşan yağlardan ya da sedir ağacı yağı, sandal ağacı yağı gibi yağlardan 5-10 damla damlatıp kendi parfümünüzü yapıyorsunuz, ohhh miss gibi

Eski ince çoraplardan bulaşık süngeri, eskiyen tişört veya eteklerden kırkyama yeni kıyafetleri yapıyorsunuz, patates soğan almayı da başarırsanız lütfen kabuklarını atmıyorsunuz biraz killi toprak, biraz saman ve biraz kum dolu sandıklara ekiyorsunuz patates çıkıyor, cücüklenmiş soğanları da batırın saksıların kenarlarına soğan yetiştirin, eski toprağız biraz faydamız olsun

Bakıııın benim tarlam, nane, maydanoz, soğan, tatlı ve acı biberim de var, bu gidişle patates de ekerim :)

Maşalllahhhh.... Saygılaaar:)

neyi biliyorlar ya ne diyorsun sadece camur atmayi biliyorlar onlara da guluyorum..

yatmak icin mi kurtardilar
Şu nasıl bir yaklaşım yahu ? Hiç mi saygınız, vefanız, minnetiniz yok geçmişinize atanıza dedenize vatan için can verenlere ?
Yazık yazık.. bu kadarı olmaz az edep yahu...

Son düzenleme:
Harikaymışş yaa maşallaahh

Maşalllahhhh.... Saygılaaar:)
Teşekkürler, salatalıkları yemeye başladık bile, duygusal aileyiz yetiştirdiğimiz herşeye bağlanıyoruz, eşim salatalığı cacığa doğradığımı bilmeden içti, nasıldı dedim ay mis gibi olmuş deyince o bizim salatalıktı dedim geri püskürttü insan çocuğunu yermiymiş, bu devirde yemeyip de ne yapayım dalında mı çürüsün
Şaka bir yana da hem ne yediğimizi bilmek hem de hobi maksatlı başladım, onları her gün sulayıp ilgilenmek bile kafamı dağıtıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…