Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ben olayı gerçekten bilmiyorum o zaman...
İçimde kalmıştı yazamamıştım sebep aynı olmasa bile aynı acı paylaşılıp birinde ahaber yakıştırması yapılıp alay ediliyor ve beğeni topluyor...
Diğerinde de gördüğünüz yorumlar oluyor
Görünce de yazmadan geçemedim

Tabiki öyle... Ölüm bu başka bir şeye benzemez.. Allah kimseyi sevdikleriyle sınamasın... Ben olayla ilgili hiçbir fikrim olmadığından dolayı bir yorum yapamayacağım... Ama Allah tüm herkesin ölmüşlerine rahmet etsin... Mekanları cennet olsun diyebilirim sadece... Başka da bir şey yazmayalım.. Acılar tazelenmesin..

Amin

Aleykumselam sinope_ alıntılara tek tek cevap veremedigimden genel olarak o sırada aklıma gelen ısimleri yazdım. Dilerim sizinlede nabız yükselip gerilmeden seçim gününe gelebiliriz. Her neyse her kürt pkklı değildir demissinizya, ben de diyorum ki hiç bir kürt pkklı değildir. 1.maddede hala inanan! Ki nasıl inanıyorlar neye inanıyorlar ülkenin bölünmesini hak mı görüyorlar bilmiyorum? 2. Maddede hdp bu yola çıkarken evet kürt halkı temsil etmek için çıkmıştır iyidir güzeldir diyelim. Ki Erdogan'in dileğide buydu.Ancak adamların söylemleri heykel dikmek,tükürükte boğmak!! pkk ve ypgyi terör kabul etmemek (aynısını chp'de yapıyor) ışte bunlar mi kürt halkını temsil edecek?Yoksa vatanımin bölünmezliğine göz dikecek. Erdogan demis ya hdp barajı geçmesin diye elbette gecemesin. Gectilerde ne oldu?

Son düzenleme:

Canım bak tabi ki gerginlik olmadan güzelce konuşalım.. Bak şimdi sen ülkenin bölünmesinden korkuyorsun ya barzani ile kolkola olduğunda ve öcalana sayın denildiğinde de korkmadın mı? En büyük sorun bu... Barzani ve öcalan haysiyet kazandırıldı canım bu ülkede... Sadece mitinge giden hdp li insanı baz alarak chp ülkeyi bölecek kavramını çıkaramazsın .. Selahattin Demirtaşı gizli saklı ziyaret etmedi ki... Tüm adayları ziyaret ettii.... Erdoğana da gitti. Şimdi şunı düşün.. Erdoğanı ziyarey etti diye akpli mi olacak? Korkma sen Atatürkçü bir adamdan bu ülkeye asla zarar gelmez... Neden dersen böldürtmez de ondan ... Ne geldiyse başımıza bunum tek müsebbibi Erdoğan.. 16 yıldır ülkeyi yöneten erdoğan olduğuna göre bence bu konuyu uzatmayalım derim.. Ziyaret etmesi onun bu ülkeyi böleceği anlamına asla gelmez .. Sadece bir ziyaret
Ha gider sayın öcalan diyerek masaya otururr.. Barzani ile miting yapar.. İşte o zaman asla dönüp oy vermem..

Eki Görüntüle 2158766 Twitterde oy toplama çalışmaları başladı. Chp ve Hdp beraber .

Hakkımızda hayırlısı olsun Rabbim kötüye fırsat vermesin inşallah .

Akpye oy verenlerden de korkacak mısınız? Yani bir oy hdpye bir oy inceyeden ürküyorsunuz ama bir oy hdpye bir oy akpye diye düşünen yok mudur sizce?

Ya arkadaşım sen ne diyosun?????Bunları kim getirdi? İyi bak resimlere burası TC toprakları.

Buna izin veren TC hükümeti.

Bunlar terorist .Dağdan iniyor.Kim indiriyor.TC .

Hdp mecliste yıllardır.Ne yapabildi??? Ne yaptıysa hükümetten destek aldığı için yaptı.

Eki Görüntüle 2158766 Twitterde oy toplama çalışmaları başladı. Chp ve Hdp beraber .

Hakkımızda hayırlısı olsun Rabbim kötüye fırsat vermesin inşallah .

Of ki of.Ya kavga edene kadar sizinkiyle kankaydılar ya.Ama kendisi kendiyle bile kavgalı

olduğundan onlarla da etti.Açılım derken dağdan katiller inerken pek memnundunuz.

Şimdi oy vermeyiz deyince mi kötü oldular??? Bugün akp ye oy verecez desinler en büyük

hayranı olursunuz.

Kabul etsenizde etmeseniz de kürttler de bu ülkenin vatandaşı.Hepsi bu savaşı desteklemiyor.

Onlar da bıktı.

Ben bunlar ile ilgili bir çok şey yazdım.Cozum süreci böyle olmamalıydı dedim..Farklı olmalıydı dedim.Ve bu görüntüleri hicbir zaman onamadım. Ki kendiside kabul ediyor hata ettiklerini ve şimdi kandilde köklerini kazıyor. Hani hiçkimse kalmadı diyenlere inat! Nush ile ile uslanmayanı etmeli tekdiiir ,tekdir ile uslanmayanin hakkı kötekdir.

Bu ne zamanın ,ne izmiri
Bu kadın Belçika havalimaninda sandık başında ve İzmir havalimaninda sandık başında oy kullanırken 2 resim koymuş face ine... 2 kere oy kullandım falan diyede paylaşım yapmış orada burada.. işte çok tepki alınca şaka yaptım dedi. Belçika da resim çektirdim sadece. Oyumu İzmir de 1 kez kullandım diye açıklama yapmış.
Suç duyurusu vs oldu. Chp Belçika sandık yetkili de incelemiş olayı..
Sosyal medya hastalığı işte.. kadının profiline baktım ben.. hava atmalar ayricalikliyim ben tarzı gibi paylaşımlar olmuş da işte iş çığırından çıkınca özür falan işte.. ayyyy 5 sayfa evveline bakaydın ya yazdırdın bana hikayeyi. Telefondan imla hatası yapıyorum. Doğru yazamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…