Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
https://www.facebook.com/209310009090708/posts/1991910757497282/

Diplomata adam da kaçırttınız ya helal vallahi.. Diplomat fetöcü 2 iş adamını bayıltarak kaçırıyor .. Kim yaptırıyor bu işi? Niye yapıyor? Fetöcü olduğunu biliyorsan neden tutuklatmıyorsun? Prosedürden anlamam ama bayıltmaktaki amaç ne yahu? Diplomatların getirildiği hale bakın...

Reklamda dikakt ettinizmi hiç,fatih abdulhamitin adları söylenirken..
Sen ki diyor ATATÜRK için...
Ne kadar manidar değilmi..

Reklamda dikakt ettinizmi hiç,fatih abdulhamitin adları söylenirken..
Sen ki diyor ATATÜRK için...
Ne kadar manidar değilmi..

Bende hiçbir milli duygu uyandırmıyor bu reklam Erdoğan reklamı olduğu için değil gerçekten de öyle ezbere söylemiş olmak için söylenen cümleler. Bir kere bile Kurtuluş savaşından bahsetmeyen, Atatürk adını ağzıma almaya sürekli Osmanlı ve padişahlarına özenen bir insanın Bandırma vapurunu gösterip Cunhuriyete sığınmasını iki yüzlülük olarak adlandırıyorum sadece Lozan'a bile af söyleyen insanlar bunlar ama bizim gözümüzü boyayamıyorlar işte. Her seçimde aynı vatan millet sakarya asker konularına gelmiyorlar mı? Samimiyetin zerresi yok.

Nedense abdülhamitttttt hann demesi çok içler acısıydı..

HanimKelesimiGetir diploma konusunu sormuştun ,belki görmüştürsün yedek subay olarak yaptığı askerlik resimleri vardı nette.Sen asker eşisin bilirsin ,4 sene üniversite okumayan biri askerliğini yedek subay olarak yapabilir mi?Yoksa o zamanlar nasıl olsa ileride Cumhurbaşkanı olacak bu şahıs,izin verelim diploması olmasa da olur mu dedi
Marmara Üniversitesi olarak açıklama yapıldı ,o zamanlar diplomalar gösterildi inanılmadı,belgeler sahte denildi .
Kendi milletvekiliniz bizzat açıklama yaptı hatırlıyorum ,deslerine girdim diye ,daha ne yapılsın sizin inanmanız için.Diyelim kendi gösterdi yine inanacak mısınız?Veya inandınız ispatlandı diyelim ,sizin için değişecek mi diploması olduğu?Bak burada da yazıyor sınıf arkadaşlarından biri de Marmara Üniversitesinde profesör olan Mehmet Emin Arat,inanmak istemedikten sonra ne yazılsa boş.

Madem diploma bu kadar önemliydi sizin için rahmetli Erbakan 39 yaşında profesör olmuştu,öğrenim hayatı başarılarla doluydu,neden değeri olmadı,gerçi cevabı belli de neyse...

Diploma ne zaman gösterildi ben görmedim,bu kadar hararetle diploma soruluyorsa o zaman çıkartılır insanlara gösterilir değilmi...

Diploma ne zaman gösterildi ben görmedim,bu kadar hararetle diploma soruluyorsa o zaman çıkartılır insanlara gösterilir değilmi...
Bence de göstersin ,belki nasıl olsa yine inanmayacaklar diye düşünüyor olabilir ama madem hocası var,sınıf arkadaşı var ,gösterse de susulsa...

https://turkiye.net/yazarlar/konuk-...-ve-askerlik-donemleri-ile-diploma-sorunsali/

Erdoğan'ın yandaş medyada çıkan yedek subaylıkla ilgili haberler, ve diplomanın yayınlandığına dair haberlere en net ve açıklayıcı yanıt bu linkte bir göz gezdirin bakalım mezun olma tarihleri arasındaki tezatı, ysk ya sunduğu diploma tarihi ile Marmara'nın hemen çıkarıverdiği diploma tarihi arasındaki farkı? daha birçok şeyi. Çok uzun olduğu için linkini paylaşıyoruım sadece ayan beyan ortada.

Kaldı ki; hepimizin sosyal medyasında bu teknolojide illa da üniversite arkadaşı varken bunca senedir Belediye Başkanı, Başbakan ve Cumhurbaşkanlığı yapan birisi için birinin çıkıp biz üniversitede beraberdik dememesi ya da bir hocanın çıkıp evet ben ona bu dersi şu amfide verdim dememesi, hiçbir şekilde üniversite kampüsünde tek bir fotoğrafını olmaması, mezuniyet fotoğrafını olmaması, mezuniyet belgesi diye yayımlanan belgede o zamanın imza ve mührünün olmaması üstünkörü anlattığım şeyler dahası ve fazlasını linkte okuyabilirsiniz!

Erbakan olayına gelince onun siyasi tarafı kendi şahsıma beğenmesem de kişiliğini, bilgi birikimini, kelimeleri seçmekteki özenini takdir etmişimdir ki okuyan insan ilim bilim insanı kendi her ortamda belli etmektedir rakiplerine hitabı ve konuşma tarzı buna örnektir!

Şüphelerinizin giderilmesi için bence de paylaşılmalı.
Hocası olarak Aydın Ayaydın var,sınıf arkadaşları olarak şu an Marmara Üniversitesinde olan Mehmet Emin Arat ve bir link vereyim size bu şahıs da sınıf arkadaşı olduğunu söylüyor
http://www.ensonhaber.com/sahte-diploma-iddiasina-erdoganin-arkadasi-noktayi-koydu-2016-06-02.html
Mezuniyet belgesinde imza ve mührün olmamasına da burada açıklık getirilmiş
https://odatv.com/marmara-universitesinden-erdoganin-diplomasi-aciklamasi-0306161200.html

"TAYYİP BEY İLE 4 SENE AYNI OKULDA AYNI SINIFTA DERS ALDIK"
Tayyip Bey ile tam 4 sene hatta biraz da fazlası aynı okulda, aynı sınıfta bazı günler de aynı sırada çok kıymetli hocalardan ders aldık. Mezun olduk mu? Hayır ben olmadım olamadım ekmek parası derdindeydim ve 4. Sınıftan 3 ders takıntı ile okulu bitiremedim, diploma alamadım. Tayyip Bey de diploma aldı mı alamadı mı ben bilmiyorum. Diplomasını alıp almadığı konusunda da bir şey diyemem.
paylaştığın sayfadan aldım okudum adam ben mezun olamadım erdoğan oldu mu olmadı mı bilmiyorum diyor bunada açıklama yap cnm o zaman

O kısım benim de dikkatimi çekti ama ;
Orada hocalarının ismini yazmış,inanmayan o isimleri araştırabilir,sorabilir ,ortaya çıkar diye düşünüyorum.

İki kişiyi örnek veriyorsunuz sadece ki bunlarda sonradan ortaya çıkmış kişiler. Hani fotoğraflar hani amfisi okuıl notları vs. Bütün üniversite mezunu liderler kendileri paylaşıyor diplomasını çünkü bir yere üniversite diplomasını vermeszsiniz aslı sizde kalır aslı gibidir mühürü vurdurup gerekli yerlere verirsiniz yani aslı Erdoğan'da olmadı lazım ki bunca olaya lafa kendisinin göstermesi gerekirdi. Ayrıca verdiğiniz link oda tv linki başka link bulup koyamıyor musunuz? Tarihlerdeki çelişkiyi en ince ayrıntısına kadar verdiğim link anlatıyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…