Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Babamı bu sebeple kaybettim ben. ama bugüne kadar Akp hiç oy vermedim baştan beri belliydi ülkenin bu duruma gelecegi

Çam devirmedigi gün geçmiyor..
Şehitler üzerinden propaganda yapılmasına da ayrıca sinir oluyorum...
Sürekli cevap hakkı doğuracak söylemlerle sulandırmasa ortalığı nolur sanki:)))
Olmaz tarzı bu çünkü...Benim teyzemin kızı var fanatik erdoğancı.. Erdoğanın erkek versiyonu sana yemin ederim... Geneli böyle... Hepsi demiyorum.. Erdoğan nasıl dalgavari konuşuyorsa rakipleriyle o da aynı... Sabırla kuzenlik ilişkimizi sürdürmeye çalışıyoruz :) allahtan aynı şehirde değiliz.. Yazdan yaza memlekete gidince görüyorum:)

Birinin babası öldüyse ve akp li değilse baş sağlığı dilenir...
Ve bir diğerinin de babası ölmüşse ve akp li ise sonuç ahaber olup beğeni toplanır....
Bu ne yapmacık ilişki....
ALYA_DUA sözüm size değildir başınız sağolsun

amanın ağır mi konuşcan sen benimi uzeeecen senben kürtler dilini rahatça konussun ,kültürünü rahatça yasayabilsin diye yanlis ama hatasını kabul eden millet diyen vatanım diyen, her türlü alavare dalavereye dur diyen ,mazluma sahip çıkan, adama oy verdim vermeye devam edeceğim. Sen Aponun heykelini dikecegiz diyen!hdp barajı geçti diye pilav dağıtan, ypg e, pydye terör örgütü diyemeyen,demirtasın eşine moral ziyareti yapan ,hdp bayrakları ile mitingler yapan ve bunu hak olarak gören partiye oy veriyorsun vermeye devam edeceksin! Ya da savunmaya diyelim hadi simdi sen yoluna ben yoluma

Burdan babamın olümünü siyasete karıştırmak hiç ama hiç istemiyorum yazıyı gorunce eklemek istedim sadece ve eyt haklarını vermeyende akp olunca bi nevi intaharına sebep... başsaglıgı dilekleri için degil babamdan sebep degil ben hiç akp olmadım zaten...

Ama yapmayın ya demeyin böyle şeyler adam daha ne yapsın ülke için halkı için yollar köprüler havalimanları fabrikaları kapattı aman ne işe yarıyorlardıkı çalışmayıp evde yatsak daha iyi ünüvrrstleri çogalttı herkez ünüverste okusun ama iş bulamasada olurr tarımı bitirdi millet ugraşmasın diye ihracat bitirdi ne çalışıp yabacılaramı yollayalım yatalım daha iyi en önemli vadleri sıralıyor işte ülkede çalışan cok az insan kaldı çalışmayanlar boş boş evdemi otursun kırathanlerde bedavaya çay içip kek yesinler daha neyapması lazım görmeniz anlamanız için acaba herşeyi yaptı yapcak bişey kalmadı en güzel vadleri sıralıyor şimdi

Çok pardon yanlışsam düzeltin.. Akpli olduğunu bildiğimiz bir aekadaşın babası vefat etti de başsağlığı akpli diye mi dilenmedi.. Doğru mu anladım..? Merakımdan sordum..

Size sadece baş sağlığı diledim...
Ayrıntısında değilim zaten genel olarak yorumladım
Yorumlara göre diyelim...

Çok pardon yanlışsam düzeltin.. Akpli olduğunu bildiğimiz bir aekadaşın babası vefat etti de başsağlığı akpli diye mi dilenmedi.. Doğru mu anladım..? Merakımdan sordum..
Aynen öyle maalesef ahaber oluyor çünkü Akp li olup babası ölünce
Ve yaşadığı mağduriyeti anlatınca...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…