Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Peki sana bir soru? Şu görüntü seni korkutmadı mı? Ellerinşn kanıyla dağdan indiler ... Ve sen buna rağmen Erdoğan hata etti diyip yoluna devam ettin ama... Şimdi sadece bir ziyarey ve mitingi bahane edip Allah rızası için chp ülkeyi bölecek deme güzel kardeşim... Bu korkuyu içinde taşıyorduysan o zaman da korkacaktın.. Şimdi hiç korkma..

Ooooohhhhhh:) benim mesaj işe yaramış :))) şaka şaka... Devede kulak elbette.. Ama olsun oh içim rahatladı.. Eşşek şakası bu...
Tipik sosyal medya şeysi işte.. hava atacaktı aklı sıra olmadı.. Ama ceza alacakmış sanırım almalı da... ona Belçika da resim çekmeye izin verenlerde ceza almalı.. bu nasıl lakaytlık..

Tipik sosyal medya şeysi işte.. hava atacaktı aklı sıra olmadı.. Ama ceza alacakmış sanırım almalı da... ona Belçika da resim çekmeye izin verenlerde ceza almalı.. bu nasıl lakaytlık..

Alsın zaten..Almalı... Böyle şeyin şakası mı olur? Sosyal medya hastalığı değil bu.. Bildiğin aptallık sözğm meclisten dışarı...

Alsın zaten..Almalı... Böyle şeyin şakası mı olur? Sosyal medya hastalığı değil bu.. Bildiğin aptallık sözğm meclisten dışarı...
Hastalık konusuna girip de banlanma yayım dedim... bi hemen düzelt beni bi hemen gör... Hiç es geçme

O anca hata ettim diyor kabul ediyor.Memleketin, milletin anası ağladı onun hatalarından.

Devlet yönetiyorsun bardak kırmıyorsun aaa pardon diyesin.

şimdi kandilde köklerini kazıyor.

Arkadaşım hala ne diyorsun.Kandil falan kalmadı.Kandil

pkk tarafından boşaltılalı yıllarrrrrr oldu.Bunu bütün dünya

biliyor. Sizin asrın lideri de biliyor merak etme.Ama halk arasında

merkez kandil diye akla yerleştiği için sizin ki boş sığınakları

vuruyor.Aç gözünü araştır.

Akpye oy verenlerden de korkacak mısınız? Yani bir oy hdpye bir oy inceyeden ürküyorsunuz ama bir oy hdpye bir oy akpye diye düşünen yok mudur sizce?

Ben ne eleştirdim ne de birşey yazdım. Kimseyi de savunmadım sakin olun. Ama bazıları kabul etmiyor ya beraber çalışma yaptıklarını onun için paylaşayım dedim. Neden bu kadar sinirli sinirli cümle kuruyorsunuz bana anlamıyorum

Yok sinirli değilim ben:) mimik olmayınca öyle algılanıyor burda:) ben fikrinizi merak ediyorum sadece o kadar..

:) es mi geçeyim:) tamam peki:)
15 Temmuzda belimiz boştu, 24 Haziran da dolu olacak diyen abiye yorum yapmıştım hatırlarsan... abicim hürmetler
Burada olmayan birineydi lafım ama kibleyerek adamın söylediğini onaylayanlar olmuş.. simdi yazarım kadına eltisi görümcesi okur mokur yine ban yerim. Secime kadar kalayım sonra giderim zaten...
O yüzden ayartma beni :)))

Yok sinirli değilim ben:) mimik olmayınca öyle algılanıyor burda:) ben fikrinizi merak ediyorum sadece o kadar..
Ben baştan beri hep ayni şeyi söylüyorum herkes menfaati için herşeyi yapar. Para ve gücün olduğu yerde kimse yüzde yüz bir adaletten bahsetmesin. Dün Erdoğan el sıkıştı bugün Kılıçdaroğlu. Biz sadece resmin görünen yüzüyle cümle kuruyoruz acaba arkada neler oluyor?

Sadece bir vatanım var ,Mevlam zeval vermesin ,kötüye fırsat vermesin.

O kadının ki beyin mi ya :)
Hic mi hesaplayamiyor bazı seyleri :)))
Nerden tutsan elinde kalıyor
Omuz üstü bir "oluşum" var tabi de ne desem bilemedim şimdi
Bu oluşum kelimesi de sahiden havalıymış. Cümle içinde kullanmak bana da nasip oldu şükür:))

Yalnız kadın amma cesur çıktı hala Facebook hesabı açık ve yorumlar inanılmaz Israrla kapatmıyor hesabı Allah’tan Facebook’ta ban yeme olayı yok yoksa adminin işi çok zordu bu gece

İşte sorun nerde başlıyor biliyor musunuz? Mesela bir paylaşım yaptınız ya... İşte o paylaşım bir oy hdpye bir oy akpye de olsa idi de paylaşır mıydınıza geliyor durum? Durum chp olunca fikriniz değişiyor onun anlatmaya çalışıyorum... Korkmaksa habur rezaletinden de korkmalıydınız hem de daha çok korkmalıydınız.. Tabi ki mevzu vatan ve millet. Allah doğacak bebeğinize hayırlı ömürler versin... Güzel bir ülkede yaşasın özgürce çocuklarımız.. Başka ne isteriz.?

Yalnız kadın amma cesur çıktı hala Facebook hesabı açık ve yorumlar inanılmaz Israrla kapatmıyor hesabı Allah’tan Facebook’ta ban yeme olayı yok yoksa adminin işi çok zordu bu gece
Okudunuz mu yorumları.:))) ayyy cok cirkin..kendine o lafları ettirmeye değer miydi yahu
?? 2 layk alacagım diye... en son yorum sayısı 3500 lerdeydi..
Bu yolun sonu nereye gider bilmiyorum...

O dönemde korktuğum dönemdi şimdi de korkuyorum. Sadece Hdp den de değil Hüdapar dan da korkuyorum ben. İkisinin de tek derdi Kürdistan.

Eğer biri AKP Hdp el ele deseydi de inanan olmasaydı aynı paylaşımı görseydim tabi ki yapardım. Eğriye eğri doğruya doğru demek lazım. Kimse benim babamın oğlu değil . Benim tek bir vatanım var insanlar gelir geçer. Kimler kimler vardı seçim arenalarında. Hepsi toprak oldu gitti.

Okudunuz mu yorumları.:))) ayyy cok cirkin..kendine o lafları ettirmeye değer miydi yahu
?? 2 layk alacagım diye... en son yorum sayısı 3500 lerdeydi..
Bu yolun sonu nereye gider bilmiyorum...

Valla okuyordum insanlar da hala yazıyordu Hiç mi kimse uyarmıyor bu kadını bacım hesabını dondur diye . Zevk mi alıyor anlamadım enteresan bir tip. Allah’ım yaşarken neler göreceğiz daha

Evet ben de onu diyecektim.. Hüdapar da akpyi destekliyor mesela.. Beyanı var.. ALLAH kim ki bu ülkenin bütünlüğünü bozmaya çalışacaksa fırsat vermesin diyorum....

Evet ben de onu diyecektim.. Hüdapar da akpyi destekliyor mesela.. Beyanı var.. ALLAH kim ki bu ülkenin bütünlüğünü bozmaya çalışacaksa fırsat vermesin diyorum....

Lafta destekliyorum diyor ama arkada Hdp ye barış çubuğu uzatıyor. Akp den talep ettiklerini alamadı maalesef. O yüzden pek sıcak değiller aslında. Hdp istekleri konusunda daha açık sözlü bunlar daha ikiyüzlü ilerliyorlar.

Hüdapar Hizbullah değil mi ? Kürdistan bağı kuramadım ? Yanlış mı hatırlıyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…