Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Alttaki alıntıları katşılaştırmanı istiyorum, tabii elimizdeki tek done bu değil Liva, başka işaretlerde mevcut, yoksa bir kelime üzerinden x kişi falancadır demeyiz.

Bu konuya gerçekten moralim bozuldu başka done varsa sunabilirmisin Mune lütfen bu yakıştırma hiç hoş değil kimse çoluk çocuk değil bu tarz birşeye hayatta girmem hiç hoş değil gerekirse bu siteye girmem yorumda yapmam ama böyle bir suçlamayı asla kabul etmem hepimiz aklı başında insanlarız 2 gün yada 3 gün için böyle bir girişime asla girmem

Ip çakışması vardır liva. Emin olmadan mune böyle bir açıklama yapmaz.

Topikte sadece bu kadarını aktarabilirim, kişilerin gizliliğini ihlal edecek türden bilgileri topikte alenen yazmamız yasak.

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...-secimi-anketi.1072170/page-796#post-56350219

Topikte sadece bu kadarını aktarabilirim, kişilerin gizliliğini ihlal edecek türden bilgileri topikte alenen yazmamız yasak.

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...-secimi-anketi.1072170/page-796#post-56350219
Özelden atabilirmisin ne yakaladın çok merak ettim istersen banla birdaha girmeyeyim bu siteye çokta hayatım kararmaz ama beni böyle çocukça işle suçlayamazsınız bana özelden yaz söz banlamasanda birdaha asla yorum yapmam çok markalısı değilim

Beni çok sevindiren bir haber paylaşmak istiyorum arkadaşlar...
2-3 milyon mağdur, aileleri ile birlikte 10 milyon civarı...

EYT ( Emeklilikte Yaşa Takılanlar ) olarak da TAMAM diyoruz...
Hayırlı uğurlu olsun... Yıllardır prim günü dolmuş, hizmet süresi bitmiş, devlete hizmetini yapmış ama buna rağmen maaşı bağlanmayan, gençsin diye özel sektörde işe alınmayan, çocuğunun cebine 1 simit parası koyamayan yaş beklerken ölen, intihar eden arkadaşlarımız nihayet bu seçimde tek ses olmayı başardı...
Benim de 3.5 yılımı gasp etti bu iktidar. Ama brn daha çok arkadaşlarım adına sevindim bugün . 8-9 yılı aşkındır bekleyenler var. Hani aman aman bir maaş almayacaklardı belki ama hissettikleri değersizlik duygusu Suriyeli yardımlarının ayyuka çıkması ile katlandı son yıllarda. Üvey evlat muamelesi gördüler yıllarca.. Dertlerini kimseye anlatamadılar. Muhatap bulamadılar. Kapılardan kovuldular. Çok sevindim onlar adına. Gerçekten çok büyük mağduriyetler yaşandı aile içlerinde... Ama son ana kadar beklediler. Dikkate alınırız diye.. sabırla, taşmadan taşkınlık yapmadan. Eyt tshrt leri ile AKP mitinglerine alınmadılar, dövüldüler, kovuldular.. Basbakan tarafından dalgaya alındılar.." bekleyin daha çok beklersiniz " sözleri ile rencide edilip asağılandılar...
Çok sevindim bu karara... Sn. Başkan teşekkürler. Emeğiniz katkınız yadsınamaz...
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156492826102206&id=657122205

Herkes ben zannedip dalga geçmiş pes bravo

Herkes ben zannedip dalga geçmiş pes bravo
Ben de yazdım Mune o mesajı yazdıktan sonra çünkü üsluplar çok benziyordu ha sen illa ben değilim diyorsan aynı ip adresinden başkası üyelik almış olabilir. Yöneticiler nereden bağlandığınızı görüyorlar ikinci üyeliklerden bu şekilde emin oluyorlar.
Sert bir şekilde yazmamıştı kimse güldük geçtik açıkçası.

İp adresini filan olamaz yok öyle birşey ben almadım diyorum isterlerse ban yapsınlar girmem artık ama ben almadım böyle bir suçu kabul etmiyorum sert yada hafif ben benim olmadığım suçla asla suçlanmak istemem ve kendimi suçlamdıramam ben değildim girince görünce şok oldum

Ip çakışması vardır liva. Emin olmadan mune böyle bir açıklama yapmaz.
Birine 2. üyelik demişsem elimde ispat olmadan demem doğru, sadece ben de değil, Kazen'de yazdı, üyeler de yazdı, herşey ortadaydı.
Liva5990 özelden görsel atacağım, bir kere değil birkaç kere çakıştığını göreceksin ve rica ediyorum sen veya herhangi bir üye bu tip durumlarda çocuklarınızı ortaya koymayın lütfen.

Tamam burdan tartışmayalım özelden at kimse evladını bu tarz saçma şeylere sıkamaz merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…