Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Dunya da duzdur o zaman.. Ben yerde yuvarlaklik gormuyorum..
Bak bu adamda kendince gece ve gunduzu aciklamis, senin istatistik ve yasanmisliklari aciklamana benzer bir sekilde..
Güneş ışınlarıyla aydınlandım bir anUygun emoji yok sen anladın onu nekadar sinirlensemde şurda biri birşey yayınlıyor ve ben kahkaha şov

Okudum ben de o haberi. Ne yaşandı bilmiyorum sadece okuduğumuzu biliyoruz ve inanıyoruz. Ben inanıyorum açıkcası. İntiharın şakası olmaz. Bir de 5 günlük bir asker vardı 15 Temmuz’dan yargılanan. Mesela onu da çok merak ediyorum. Keşke elimde olsa görüşe gidebilsem de ne yaşamış anlatsa. Ama şu da var ki gerçekten o gece birşeyleri değiştirmek için yola çıkan insanlar vardı ve olmadığını görünce kaçtılar. Sadece benim yakinen tanıdığım 2 aile şu an Yunanistan’da paşa paşa yaşıyor. Biri Amerika da hemen şirketini kurdu yazın ailesini alıp gidecek. Bunlar bizim etrafımızda bilinen fetöcülerdi. Büyüktüler kaçmaya kudretleri vardı ve kaçtılar. Şimdi içerde masum olanların üzerine basarak kaçtılar.

Fetö Erdoğan’ı kandırmadı demiyorum dini kullanarak kullandı diyorum. Çünkü Erdoğan’ın da yarası din. Dinci diye red edile edile birşeylere sahip oldukça ezilen taraftan ezen tarafa geçildi. Bunu da daha önce yazdım bence altında yatan travmatik olaylar sebep oluyor bunlara. Devleti denetleme mekanizması içinde psikiyatristler de olsa

Liderimin damadı olayı anlattı ,dedi ki bir adam böyle böyle dedi bize o kadar güveniyor dedi. Gülerek anlattı. Kendi fikri gibi neden yazıyorsunuz

SİZ ve SİZİN gibiler

Peki...

Yillardir burada azimle muhalefeti destekleyen arkadaslari tebrik ederim.
Yenildiniz de yenildiniz ciktiniz yenildiniz bir daha yenildiniz ama masallah hala azimlisiniz

Bir türlü anlayamayacaksınız değil mi? Biz bunları zaten biliyoruz... Bu tartışma demokratik bir yarışın içerisinde olmuştur ve bitmiştir... Kemal Kılıçdaroğlu ve İnce demokratik bir şekilde yarıştılar... Bunu kendileri de saklamıyor ki... Oldu ve bitti.. Kaç kez paylaşıldı şu video şurda... Ve ben hep aynı soruyu sordum.. Dedim ki akpnin içinden biri çıksında böyle çatır çatır Erdoğana konuşsun... Gelen cevabı söyleyeyim.. Bizim partimizde dava arkadaşı satılmaz koltulz sevdası için denildi hep... Ben de dedim ki Erdoğan dava arkadaşı Ahmet Davutoğlunu yani seçilmiş bir cumhurbaşkanını indirdi dedim... Çıt yok... Neden seçilmiş bir başbakanı keyfine göre indirdi... Seçilmiş belediye başkanlarını indirdi dedim... Çıt yok.. Demokrasi o kadarcık kalmış işte siz anlayın gerisini...

Yenildiniz de yenildiniz ciktiniz yenildiniz bir daha yenildiniz ama masallah hala azimlisiniz
İyide ne var bunda Ada'm dobra dobra felsefesini açıklamış partisinin yanlışlıklarını eksikliklerini yüzüne vurmuş bak işte nasılda tarafsız partisiz bir Cumhurbaşkanı adayı örnek alınacak insan partisinin içindeyken bile yanlışlarını hatalarını görebilen bunuda dile getiren çok az kişi var çok şükür incemiz bunlardan değil şuan ne diyorsa geçmiştedede onu demiş ben sadece CHP'nin Cumhurbaşkanı Değilim diyor ya işte dobra söylüyor

Ataturk'ten feyz aliyoruz. O da butun hainleri ve dusmanlari denize dokene dek yilmamisti, eldeki imkanlar ne kadar kisitli olursa olsun. Bize de sunu miras birakti:

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahili ve harici bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şeraitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerait, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve cumhuriyetine kasdedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr-ü zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk İstiklâl ve Cumhuriyeti'ni kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! (1927)

Dunya da duzdur o zaman.. Ben yerde yuvarlaklik gormuyorum..
Bak bu adamda kendince gece ve gunduzu aciklamis, senin istatistik ve yasanmisliklari aciklamana benzer bir sekilde..
Ben bu adamı kaale alıp dinlemiyorum bile. O kadar yorumlamaya cevap olarak bununla cevap vermek Benim gitme zamanım gelmiş demektir

Güvenebiliyor musunuz yürekten. ? Ciddi anlamda soruyorum.. Kötü niyet aramayın lütfen:) yani bu kadar kolay aldanan biri sizce daha iyisini de yapabilir mi hala şu ülke için... Buna inanabiliyor musunuz? Biliyorum devamscısınız... :) ama gönül rahatlığı var mı yani:) bakın menzil destekliyor şimdi de.. Ya yine aynı şeyler olursa Allah korusun...

SİZ ve SİZİN gibiler

Peki...
Onu goruyorum, bunu goruyorum, ama arkasinda kimbilir ne var o yuzden oyum Tayyip'e diyen sen ve senin gibi dusunenler degil mi? Biz hesap sormak istiyoruz, siz hayir devam diyorsunuz. Evet, aynen oyle diyorum bu durumda..

Birkaç sayfa önce yazdım, oy vermemektense şans vermeyi tercih ediyorum.

Liva seni özlemiş, görmezse üzülüyormuş dediler geldim ortalık sakinmiş ne güzel, hem de çok güzel yazışmalar var karşılıklı, beni niye araya aldın reklam diye
Arada geliyorsun yemek tarifi filan sonrada konuyla hiç alakası olmayan Cumhurbaşkanı adayının açıklamaları filan bir an tokat gibi oluyor ne bileyim işte buraya girmekten bende beyin eror şu seçim bitsede başka konuya yönelsek yahu gözlerim bozuldu oku yorum yap olu yorum yap tutamıyorum kendimi neyse anlat bakalım menüyü bizde balık vardı salata birde

Onu goruyorum, bunu goruyorum, ama arkasinda kimbilir ne var o yuzden oyum Tayyip'e diyen sen ve senin gibi dusunenler degil mi? Biz hesap sormak istiyoruz, siz hayir devam diyorsunuz. Evet, aynen oyle diyorum bu durumda..

Ben kendi gerekçelerimle bunu yazdım zaten. Evet hataları var ama yine de şu an oy vereceğim kişi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…