Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Sizin bu Süleyman Soylu gururlandığınız adam var ya demokrat partideyken yaptığı bir mitinge Erdoğanın çatır çatır sattığı kurumları sayıyordu..Google da aratın bulursunuz... Neler söylemedi ki... Koltuk sevdası işte tam olaral bu oluyor.. Haysiyetini ayaklar altına almak...

1954 doğumlu Erdoğan 1950'de sona eren CHP'nin tek partili iktidar döneminde 75 kişilik sınıfta okuduğunu iddia etti.

Reenkarnasyona inansak mı?

https://mobile.twitter.com/errdemglr/status/1004818583413755904/video/1
Bu arada özellikle İstanbul'un bazı semtleri ve doğudaki bazı illerde 75 olmasa da çok kalabalık sınıflar hala var.

Sene 2005 ben 5. Sınıftayken sınıfım 50 kişilikti. Akdeniz'de güzide bir ilimizin merkezdeki en bilindik okullarındandı. 2005'te iktidarda kim vardı?

Son düzenleme:
Ben bu adamı kaale alıp dinlemiyorum bile. O kadar yorumlamaya cevap olarak bununla cevap vermek Benim gitme zamanım gelmiş demektir
O kadar yorumu belge getirerek yazan benim. Sen istatistik de neymis, yasanmislik onemli dedin ciktin isin icinden.. Istatistik her bilimin ana muraacat alanidir. Istatistik yasamin tam da gercegidir. Hepimiz ayni seyi yasamiyoruz, istatistik kimlerin kac kez ne yasadigini gosterir. Bu senin icin birsey ifade etmiyorsa zaten konusmanin da bir anlami yok. Fi tarihinde surda soyle bir olay olmustu'lar gercegin ne olduguna isik tutmaz. Yasadigin bir tek olayi butune genelleyemezsin. Ne siklikta oldugu onemli.
15 yil once bir bardak kirdim.. Oyleyse ben sakarim.
Gunde iki defa bardak kirarim, oyleyse ben sakarim..
Ikisi de yasanmislik.. Biri istatistik sonucu, biri yasanmislik sonucu cikan karar.. Hangisi dogru?

Ay sus sus bilmiyor mu sanki
Adı gibi biliyor çaktırma

Tatlimmmm oncesi buydu siz nerede yasiyordunuz

Evet şu anda böyle bir krizin içindeyiz... Ecevit krizin içindeyiz diyerek doğruları söylemiş hep.. Ama erdoğan varolan bir krizi dış güçlere bağlayarak uyutuyor... Dış mihrak hep dış mihrak... İçimizdeki mihraklaro ne yapacağız bilemedim.. Bu ekonomik sıkıntıda marmaristeki 300 odalı saraya şileden kum taşımak ....

Reis’e, Uzun Adam’a oy verenler; gerçekten vicdanınız rahat mı? Bakın asla yönlendirme, algılarla oynama gibi bir durum yok. Sadece gerçekten vicdanınız rahat mı? Kafanızı yastığa koyarken bir kez daha, bir kez daha düşünün.

Sevim Tanürek desem...
Konuyu örneklemek bâbında.

Bacım bu akşam kahvaltılık türü takıldık, yumurtalı patates salata, sigara böreği, acı sos yapmıştım, tatlı olarak da şekerpare

Şimdi yürüyüşe çıkacağım, dönünce adayların açıklamalarından eklerim, Perinçek'le Demirtaş'ı konu olarak açmıştım ama buraya da yazarım, mesela Perinçek demiş ki ben Cumhurbaşkanı olacağım, Cumhurbaşkanı Erdoğan ülkeyi iflasın eşiğine getirdi, borç dilenen yönetici devri bitti, Millet ittifakı bir proje, ben gelirsem NATO'dan çıkacağız, hdp'yi kapatacağım demiş.
Başlıklar bunlar en azından, yazının tamamı da burada: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...dirgesini-acikladi-hdpyi-kapatacagiz.1076192/

İktidar ve muhalif seçmenler ne diyorsunuz bu işe

20 sene önceki Doğu Perinçek'i tanımasam acaba derdim de...
Öncesi / sonrası cetveline bakıyorum. I Ih Sayın Doğu Perinçek bizim hafızamızı fazla hafife alıyor.

Hıı menü pek sağlam değilmiş benim amacım menüydü zaten ben cevabımı aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…