Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bugün Kadıköy'de 3 lise öğrencisini darp etti polisler
Açıp baktınız mı ?
3 tane "çocuk"
Yazıklar olsun
Kraldan çok kralcı olanlara bin kat yazıklar olsun !!!!
Gördüm biraz önce. Tam bir rezillik. 18 yaşından büyük yoktur aralarında. İşte böyle bir ülkeye emanet çocuklar. 5 yaşındaki kardeşim için o kadar endişeleniyorum ki.

Perinçek'i tam ciddiye alıcam bir gülme geliyor kızma ama Mune
Sürekli kendiyle çelişen biri.

Parti kapatmak hoş şeyler değil. Parti kapatmak bir şeyleri çözseydi DTP kapatılınca çözülürdü.

Ama HDP'deki eş başkanlar da dahil bazı milletvekillerinin "terör örgütü propogandası yapmak" suçundan yargılanmasını isterim.
HDP bana göre ne Kürt vatandaşlarımızı temsil ediyor ne de niyeti barış ve kardeşlik. Ben böyle düşünüyorum.

Yazıklar olsun size
Siz ve sizin zihniyetinize

Hiiiiç kusura bakmayin da rahmetli Bülent Ecevit çok haklıydı burada.
Merve Kavakçı denilen provokatör o gün bu eylemi bilinçli bir şekilde yapmıştı.
Türban serbestiyeti tartışılmaya başlandığı bir dönemde kalkıp mecliste böyle bir harekette bulunmak amacını aşan bir davranıştır.
Leyla Zana denen insan artığı da Kürtçe yemin etmişti yaşınız tutar mı hatırlar mısınız bilmem.
Millet meclisi köy kahvesi gibi bir yer değildir, kafaniza gore iş yaparsanız kapıyı gösterirler.
Kalkip Fetö hayranı bir kadını savunmayın burada.

Aynen öyle. Artık insanlar bilinçli. Kimse örtüye de örtünene de karışmaz.

Bir tek o kaldı çünkü .. Yanlıştı,hataydı.Bir sürü insanın canı yandı... Asla böyle bir şeyin olmayacağına eminim.. Herkesin canı çol yandı.. İyi o zaman biz de hep diyelim ki şortlu kadınlar dolmuşta tekmelendi acıtasyonu yapalım bundam sonra da.. Ama nedir? Olay sadece türban değil ki? Çok daha önemli sorunları var artık bu ülkede... Türban sorunu diye bir sorun yok.. Olmasın da zaten.. Ama başka bir sürü sorun var..

Sordugun soru Hollanda'nin bile ilgisini cekmis, referandumda Tayyip'e tek adamligi verebilecek kadar guvenen Turkiye'ye donsun dedi, hepsi uc bucuk atti..
Sende gurur mu duydun. Dusun elin adami bile Erdoğan dan cekiniyor.

Kesinlikle. Ben örtünmüyorum ama örtünene de saygı duyuyorum. Ama örtünenlerin çoğu açık giyinen kadınları bakışlarıyla da olsa rahatsız ediyor. Sonrası psikolojik ve fiziksel şiddet işte.

Bakınız örtülü bir kuzenim var. Benden yaşça küçük olduğu halde her seferinde iğnelemeler, örtülü olduğu için cennetlik olduğunu sanmalar falan vesaire.

Yani öncelikle kadınların birbirine saygısı yok. Biz kadın olarak birbirimizi desteklesek, giyimlerimize- kuşamlarımıza önce biz karışmasak. Ne bir devlet eli ne de bir erkek eli dokunabilir.

Ama yok bu ülkenin temelinde hezimet var. Ayrışmaya, ayrıştırılmaya sevdalı bir millet var. Sağolsun başımızdakiler de bunu çok çok iyi başarıyor.

Ha bir de söylemeden edemeyeceğim; bu ülkeye yol yabdı, köprü yabdı, havalimanı yabdı diye oylarını tereddütsüz bilmem kime verenler. Bu kadar kör olmayın bee. Yazıktır, günahtır iki gün sonrası çocuğun büyüdüğünde yolumuz var köprümüz var diye mi avutacaksın? Çocuk okumak ister, öğrenmek ister sonra iş sahibi olmak ister. Yatırımınızı yoldan, köprüden yana yapmayın. Eğitimden, gelişimden yana yapın. Yukarda sakin yazmaya çalıştım da bunları hatırladıkça yine delirdim. Ulan takmışız bir örtü de örtü. Din de din. Yaşa kardeşim dinini. Kimse elinden almayacak örtünü. Tabii insan gibi örtün. Burkaymış, çarşafmış onlara tahammülüm yok. Çoğu insanın da yoktur. Bu coğrafyanın başındaki en büyük bela din. Başka da bir şey söylemeyeceğim.

bizim için yok hükmündedir dedikleri 2004 mgk kararları da var. Cemaat bir terör örgütüdür faaliyetlerine acilen son verilmesi gereklidir diyen. Bu kararı da basiret ve feraset sahibi Ahmet Necdet Sezer onaylamıtır ama uygulanmamistir.
Çünkü cemaat akp kardeşliğine menfaat ve haram tatlı gelmiştir .

O konu önceki sayfalarda konuşuldu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…