Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Hakkı'mı helal etmiyorum bu ülkede Ergenekon'u çıkaranlara Hakkı'mı helal etmiyorum okyanuslar ötesine selam gönderenlere Hakkı'mı helal etmiyorum önemli şahsiyet diyenlere Hakkı'mı helal etmiyorum ne istedinde vermedik diyenlere Hakkı'mı helal etmiyorum ülkeyi karış karış satanlara Hakkı'mı helal etmiyorum cemeati tüm ülkenin birimlerine yerleştirene Hakkı'mı helal etmiyorum 15 temmuzda insanları sokağa çıkın deyip ölümüne Terk edenlere Hakkı'mı helal etmiyorum dinimi kullanıp halkımı kandıranlara Hakkı'mı helal etmiyorum dinin ana temeli olan oku hitabesiyle okuyup araştırmadan anlamadan başımızdaki felakete oy verenlere şimdi diyeceksiniz sen helal etsen ne olur etmesen ne olur bizler yüzde 50 yiz bilin istedim bizler siz biz demeden yönetilmek isteyen tc vatandaşıyız ama Hakkı'mı helal etmiycem dinimi kullanıp bu ülkeden oy alanlara haram zehiri zıkkım olsun o koltuk haram olsun onlara fetö diye diye can versin onlara destek çıkan bukadar güçlendirenhükümet bu her kimse CHP AKP MHP hiç farketmez Hakkı'm haram olsun 1 kuruşum haram olsun bu aziZ mübarek günlerde bukadar dua ediyorum

En basit eğitim birtane tlfn markası üretelim ya şuan elimizdeki tüm cihazlar bize ait değil biz bukadar akılsızmıyız hayırrrr tabiki değiliz başımızdaki Ada'm olsun yeter ama bu Ada'mın olmasına dış mihraklar asla izin vermiyor dış mihraklar bize oynuyor bize oy oyyyy

https://www.facebook.com/onedioiq/posts/1226785144123146

Siz onu bunu bırakın da bakın Atatürk o yoklukta her fabrika bir kaledir diyerek açmış da açmış... Sonra biri gelmiş... Yemiş yemiş bitirmiş akşama doğru bir sancı... Kıvrım kıvrım kıvranmış ama yine dr yaptığından hiç utanmamış... Kimse de uyanmamış...

İnce dün diyor ki köprünün maliyeti şu fabrikanın maliyeti şu istihdam edilecek işçi sayısı şu kadar
Hala diyorlar ki "4.köprüyü ben yapıcam dedi ama sonra kıvırdı"
Ya yemin ederim beton görmeye ne meraklı milletmişiz hayret ediyorum

Valla ilk 5 dakikada utandım ben ne yalan söyliyim.

Ben 5 dakika bile dayanamadan kapattim. Liseliler bile böyle davranmaz. Ince basinda jüri kesilmeslere bile böyle davranmiyor. Yazik diyorum, cidden yazik.

Bazen artik Atatürkün bu ülkeyi yönetigini inanamiyorum biliyor musun? Bu ülkenin basinda bir nazik, diplomatik ve bir o kadarda istediginin pesine giden, ülkenin bekasini düsünen.

Size cvp verdim hanımefendi.. o msjınızı da görmemiştim arkadaş alıntılayıca gördüm. Üstelik kedi gibi gibi aşağılayıcı şekilde konuşamazsınız..
Ben senden sadece sorularıma cevap vermeni istiyorum.Lütfen gerçekten elimden geldiğince kibar olmaya çalışıyorum ve şu sorularımın cevabını istiyorum.Zira fazlasıyla merak ediyorum söyleyeceklerini.Ek olarak bir kaç soru daha eklemek istiyorum; devlet yöneten birisi kandırılmaya bu kadar müsait olabilir mi sence ? Ülkemiz için doğru olan neyse o yapılmaya çalışılıyor tarzı bir cümle kurmuşsun iki gün öncesine kadar bahçeli ile kanlı bıçaklı değil miydi bunlar ? Şimdi bu tükürdüğünü yalamak olmuyor mu ? Veyahut bizler yurt dışında eğitim görsek batı hayranı oluyoruz da devlet büyüklerinin çocukları Amerika’da okurken neden sorun yok ? Yurt dışını kötülüyorsunuz ama Bilal oğlan italyadan kovulmuştu bi ara:) sizlerin düşüncesine göre bu batı hayranlığı olmalı bunlar neden dile gelmiyor ? Niye bu çocuklar askere gönderilmiyor ? Neden hdp Meclis’te ? Ekonomi bitti bitecek farkında mısın ? Bi köprü muhabbeti aldı yürüdü bizim köprüye değil ülke de bir şeyler üretmeye ihtiyacımız var.Her şeyi ithal alıyoruz.Bırak üretmeyi ülkede ki her şey satılıyor özelleştiriliyor farkında mısın ? Paramızın hiç bir değeri yok.

Yok aslında biz öyle beton yemeye meraklı bir millet değildik de sonradan gördük bazı şeyleri.. Onun görgüsüzlüğü oldu... Köprü oldu kol gibi giriyor her geçiş... Ama fabrikada kaç aile ev geçindirir hesaplayan yok...

Ah keşke başa gelsek türbanlı türbansız inançlı inançsız halkı bir kucaklasak olmuyor işte o dış mihraklar varya bize izin vermiyor iştesize değil bize vermiyor ah bir verse Ozaman millet oluruz Ozaman bir oluruz kardeş oluruz ah Ooo eyyy dış mihraklar

Cevap yok cevap sıfır hadi biriside kendi özgür iradesiyle Cvp yazsın sorulara valla sinir hastası olduk

Benim eşim AKP'li ama inceye verecek haydi kızlar Ben başardım sıra sizde ve en az 17 AKP'li arkadaşımın gerçekleri görmesini başardım ha gayret
Olacak bu iş dış mihraklar var amma sandığa sap çıkarsak yeneriz dış mihrakları haydi kızlar haydi nene hatunlar haydi bu vatan evladına cephane taşımız kafınların kız torunları haydi

Lütfen söyle lütfen
381 tl
Taksiye maslak tan hedefe 3 km kala sapaği bir kaçırdık.. ondan sonra çıkış bulamadık. Gittik de gittik. 90 tl vermen gereken yola o kadar verdim işte. Sen niye yolu bilmiyon diyemedim adama gecenin o vakti. Kafası kızıp in dese kalcam köprünün ortasında.

Offff....! Hedefe 3 km kala da yssk ya girmek çok fena olmuş cidden..

Uçakla yolculuk gibi olmuş .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…