Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Anlamak zor bunları..
çokta zor değil aslında kendi çocuğuna eşine vermediği değeri bu ülkenin çocuklarına kadınlarına vermeyeceği de aşikar. çocuğuna eşine ayıracağı 5 dk yı bile haram olarak görüyorsa bu zihniyet üzerine çok fazla konuşmaya da gerek yok bence.

İnanırız diyolar çünkü Erdoğan ın söz verip yaparız dediği bir sözünü yapmadığını görmedik şükür.. bu koyun olduğumız için değil.. ona güvenimizi boşa çıkarmadığı için..

İnanırız diyolar çünkü Erdoğan ın söz verip yaparız dediği bir sözünü yapmadığını görmedik şükür.. bu koyun olduğumız için değil.. ona güvenimizi boşa çıkarmadığı için..

Haa akp ile mhp nin ittifakını soranlara yazmıştım tekrar yazıyorum.. ülkenin içininde bulunduğu zor durumda şartlar neyi gerektiriyorsa o yapılıyor.. çünkü o parti bu parti yok Türkiye var..
Ulkenin icinde bulundugu zor durum mu? 16 senedir iktidarda tek basina AKP var. Neyi istemis de yapamamis? Hani ulke gulluk gulistanlikti?

O köprüye ben taksiciyi yanlışlıkla soktum gecenin saat 01:00 inde. 2 yil kadar önce.. Allahini seven taksimetre ne yazdı diye sormasın

Peki şu feto olayı yaşanmadan önce ona hoca efendi diyenler kimlerdi

Bu beyefendiler kandirildiysa kocaaaaa başbakan di o zaman ülkedeki başkaları da kandırılmis olamaz mı

Her verilen vaat le her yapılan şeyle bizde kaç liralık vergi çıkıyor

Sadece sıra almak la ilaç bulmak la yol yapmak la olmuyor maalesef bulunduğum ilcede belediye akp ama çivi çakmiyor sağolsun

Büyükşehir oldukta merkez el atıyor sağolsun

İnsanlar hizmet görünce şaşırıyor burda ben büyük yerlerde görmüştüm

İnsanlar sanki tekerleği yeni keşfetmiş gibi davranıyor randevu alımına

Her muayene de hastanesine göre en az 4 lira verildiğini

Eczane de ilaca elini uzatırken toplu para istendiğinde ne düşünüyorlar acaba

Birde soruyorum hangi sözü verdi ve tuttu sadece bana bunun cvp ini verir misin ???

Ülkeyi kendi haline bıraksa yapıcaklar... maalesef ülkemizi her taraftan yok edip ele geçirmeye çalışan güçler var..
Kimmis onlar? AKPnin beraber yuruyup getirip devletin ve ordunun tum kademelerine yerlestirdigi FETO mu? BOP esbaskanligi ugruna onundeki butun hukuki engelleri kaldirip bol bol anlasmalar yaptigi, istedigini satin almasinin onunu actigi Israil mi? Kim? Ne istedilerse vermemis mi daha? Daha cok mu istiyorlarmis yoksa?

Yoldan bahsetmedım . Marmaraya bir kere binmek daha nasip olmadı Ama bakıyorum hep Yapma etme dıyenler 100 kere bındı .
Bilhassa diğer köprüler , havaalanları ..
İzmirdeyim mamaray nedir hic ilgilenemedim o yüzden Türkiye istanbuldan ibaret değil öyle sanılsada

Bu arada benim vergilerimle yapılan herşeyi kullanırım bu zaten bize lir lütüf değil yapılması gerekenler nameaver kendi paramla yapmış gibi çek kanka bu daha güzel

Atatürke laf edenlere de onun verdiği haklardan vazgeç o zaman diyesi geliyor insanın.. Ona karşı olan öğretmen kadınlar çalışmasın, ona karşı olan kadınların kocası üstlerine 3 tane daha imam nikahlı getirsin, resmi nikah kıymasın diyesi geliyor insanın... Araba kullanma hakkı kadınlara daha yeni gelen ülkeler var.. Sen de araba kullanma o zaman diyesi geliyor insanın... Seçme ve seçilme hakkından vazgeç diyesi geliyor insanın... Bu ülkede Atatürkü anlamayan kadınlar var.. Git medeniyetsizlik nasıl bir şeymiş öğren diyesi geliyor insanın ..

Evet verdim ben bunu saklamıyorum,çünkü beni yönetecek dindar bir kişiyi istemiyorum..
Bahçelinin zaten şansı olmadı ki hiç..
Hdp desen aslaaaaaa.
Kim kalıyor geriye..
Tam tersini bizler için düşünürseniz eleştirecek birşey aramaya gerek
Evet bende iktidarın yanlışlarına yanlış diyorum herşeyini doğru bulmuyorum ama bana göre de Erdoğan dan başka oyumu layık gördüğüm kimse yok

Köprü hayranları bu size.

Benim annem Bursalı dolayısıyla çocukluğumdan beri gider geliriz.
Çocukluğumdan beri ben bu köprü olayını duyarım yani Akp marsı keşfetmedi.
Hep söylenirdi ama yapılamadı.Sizce neden?
Çünkü bütçeye uymuyordu.Ülkeye çok yük getiriyordu.Çok elzem değildi.
Siz altınızda işinizi gören bir araba varken gidip aslında gücünüzün yetmeyeceği
bir araba alıyor musunuz? Aklı olan almaz, olmayan alır.Sonrasında da
kendi yaşamsal ihtiyaçlarından , çoluğundan çocuğundan kısar ödemeye
çalışır.

Olay tam da budur.Bizim ülkemiz için şu an lülstür.Üstüne bir de olması
gereknden çok daha pahalıya mal edilmiştir.Ülkenin sırtına yüktür.

Hepimiz isteriz en güzeli bizim olsun ama bir de gerçekler var.Ayağını yorganına
göre uzatmak var.

O bayıldığınız hastahanelerde teknoloji eski birçok imkansızlık yaşanıyor
teknoloji eksikliğinden.Ama halkın bundan haberi yok.Ameliyat yapılıyor mu?
Yapılıyor.Görüntüleme çekiliyor mu? Çekiliyor. v.s. Ama en iyi şekilde
yapılıyor muyu soran, bilen yok.Hayır yapılmıyor, yapılamıyor çünkü
teknoloji eski.

Bizim önceliklerimiz var.Biz herşeyi yoluna girmiş, milli geliri aşmış bir ülke
değiliz.Sağlık, eğitim gibi önceliklerimiz olmalı.Köprü şu an bize lüks.
Hadi yapıldı.Geçmesi mümkün olmayan sayıda araç garantisi nedir???
Erdoğan köprüleri cebinden yapmadığı gibi cebinden de ödemiyor.

Bravo diline ellerine sağlık sanki biz istemiyoruz köprü olsun bizi 20 yıllık borcun içine soktu ömrü yetmeyecek borçlar bitmeyecek bizim evlatların sırtına kalacak borçlar

İftar masasında bile burayı açıp bakmak muneeeeee bağımlı ettin bizi biz kime şikayet
Edip seni banlıycaz dakikalar kala bende stres hat safadayken bir girip bakayım dedim şükür yarım saattir bayağı sakinmiş Offf acıktım valla artı sgra şuan bunalımdayım neyse ben ne dediğimi bilmiyorum iftardan sonra görüşelim

Burda "tek adamin dediklerine bakiyorsunuz, niye Ince'ye inanalim" diyorsunuz da, biz yada daha dogrusu ben sadece Ince'nin dediklerine bakmiyorum.

Sonuçta dedikleri Erdoganin arkadasinin yazdigi bir kitapta yazili.
Ondan ziyade, Erdogan ile Gülen yillarin arkadasilar. Kaç fotografi var Gülen ile, "ne istediler de vermedik" gibi laflari var.

Hatta onu geçtim. Su an Arinçin oglu millet vekili adayi, akp için. Bank Asya'nin kurucusun kardeside milletvekili adayi. Fetö ile en güçlu bagi olan kisiler millet vekili adayi! Sirf bank asyada hesabi olan insanlar sorusturma açiliyor, islerinden herseylerinden oluyorlar fakat ne hikmetse bu Arinç ve digerleri için geçerli degil!!

Daha önce bunun konusunu okumustum ve yollanan belgeler zaten Türkçe. Gülen'e karsi dava bile açilmadi! Israil'i o kadar dillendirdiler, Güleni ancak hiç dillendirmiyorlar. Yani adamin kendisini. Sadece insanlara o yaftayi yapistiriyorlar.

O kadar çok delil var ve halen tutturmusunuz "yok tek adamin dediklerini dinliyorsunuz" He he..

Son olarak harika bir video eklemek istiyorum

Devlete ait olan paradan yapılıyor herşey kimse kesesinden yapmiyor yolu da köprüyü de..üstüne üstlük o köprüden geçebilmek için para odeniyor..istanbul ankara uçak bileti 90 iken Osmangazi köprüsünden 146 lira..neymiş efendi köprü yaptik..maddi durumu olmayan ne yapsın..bunlar yerine eğitime ve sağlık sektörüne biraz kullansa parayı. .teknoloji olarak eksik bir ülkeyiz..eğitim keza öyle. .bu sistem değişmeli. . TAMAM !!!

Ya varya şu videoyu izledikçe kendimi parçalayasım geliyor bu Ada'm adelet bakanı ya adalet biraz vicdanınızın adaleti varsa sizi adalet anlayışına çağırıyorum el insaf ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…