Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Köprü hayranları bu size.

Benim annem Bursalı dolayısıyla çocukluğumdan beri gider geliriz.
Çocukluğumdan beri ben bu köprü olayını duyarım yani Akp marsı keşfetmedi.
Hep söylenirdi ama yapılamadı.Sizce neden?
Çünkü bütçeye uymuyordu.Ülkeye çok yük getiriyordu.Çok elzem değildi.
Siz altınızda işinizi gören bir araba varken gidip aslında gücünüzün yetmeyeceği
bir araba alıyor musunuz? Aklı olan almaz, olmayan alır.Sonrasında da
kendi yaşamsal ihtiyaçlarından , çoluğundan çocuğundan kısar ödemeye
çalışır.

Olay tam da budur.Bizim ülkemiz için şu an lülstür.Üstüne bir de olması
gereknden çok daha pahalıya mal edilmiştir.Ülkenin sırtına yüktür.

Hepimiz isteriz en güzeli bizim olsun ama bir de gerçekler var.Ayağını yorganına
göre uzatmak var.

O bayıldığınız hastahanelerde teknoloji eski birçok imkansızlık yaşanıyor
teknoloji eksikliğinden.Ama halkın bundan haberi yok.Ameliyat yapılıyor mu?
Yapılıyor.Görüntüleme çekiliyor mu? Çekiliyor. v.s. Ama en iyi şekilde
yapılıyor muyu soran, bilen yok.Hayır yapılmıyor, yapılamıyor çünkü
teknoloji eski.

Bizim önceliklerimiz var.Biz herşeyi yoluna girmiş, milli geliri aşmış bir ülke
değiliz.Sağlık, eğitim gibi önceliklerimiz olmalı.Köprü şu an bize lüks.
Hadi yapıldı.Geçmesi mümkün olmayan sayıda araç garantisi nedir???
Erdoğan köprüleri cebinden yapmadığı gibi cebinden de ödemiyor.
Erdoğan bu ülke için günahını bile vermez bırak kendi kasasından köprü yaptırmayı
Bu konuda da bu kadar netim :KK66:

Peki Suriyelilere ne demeli bizim asker orda savaşırken onlar ülkenizde gününü gün ediyor..sağlık yeme içme her konuda ilk onların önceliği var..her bayramda ülkelerine gidiyorlar..şimdi de gitsinler temelli bakalım. .ülkemizde o kadar fakir durumu zayıf insan varken biz başkalarına o imkanı sağlıyoruz ..bu durum içler acısı. .gidemezler seçim yakın çünkü..

İnce ne güzel konuşuyorsun öyle keşke dış mihraklar izin versede gelebilsen asıl dış mihraklar bizimle uğraşıyor senin gibi düşünceleri olanlarla uğraşıyor ama anlayana ah ah:işsiz:

Bende doluyum ama tıp arkadaşım tıp buranın bizlere ihtiyacı var biz içimizi biliyoruz herkes bizim içimizi biliyor anlayana kurunun yanında yaşta yanıyor maalesef
Anlıyorum canım cokandır sadece okuyup çıkıyorum. Dayanamadım. Yazdım ama yazacak. O kadar şey varmı arkadaşım. .şimdilik susma vakti...Fikrimin İNCE gülü :KK45::KK45:

Bekir Bozdağ ile düşüncesi olan saygı değer AKP li arkadaşım yorumlarınızı bekliyorum kimseyi etiketlemedim orataya sordum sizce adalet bakanlığını hakediyormu tek sorum bu adalet bakanlığı nedemek sizce bu Ada'm bu mevkiye yakışıyormu o unutulmaz kulaklardan silinmeyecek videosu varken soruyorum size o Ada'mı gördükçe elektrik çarpmışa dönüyorum yemin ederim:kızgın:

Bu arada benim vergilerimle yapılan herşeyi kullanırım bu zaten bize lir lütüf değil yapılması gerekenler :deli: nameaver nameaver kendi paramla yapmış gibi çek kanka bu daha güzel :KK70:
Marmarayı hiç kullanmadım ama parasını verdim.. gönül rahatlığıyla kullanın arkadaşlar :KK49:

Anlıyorum canım cokandır sadece okuyup çıkıyorum. Dayanamadım. Yazdım ama yazacak. O kadar şey varmı arkadaşım. .şimdilik susma vakti...Fikrimin İNCE gülü :KK45::KK45:
Ya varya tam hayalimin Cumhurbaşkanı heeee buarada dur kimse duymasın ama vaad ettiklerini yerine getirmesin değiştirmeye hazırmısın kimsenin babasının malı değil bu ülke demeye hazırmısın hazırsan işte bu arkadaşım işte bu kimse babamızın oğlu değil demi arkadaşım:KK5:

Marmarayı hiç kullanmadım ama parasını verdim.. gönül rahatlığıyla kullanın arkadaşlar :KK49:[:işsiz:/QUOTE]
Yes ben 3 kez kullandım panik atak olduğum için dakikalar bana geçmedi ama her saniyede Japon'lar ne akıllı adamlarsınız demeden yapamadım tabi kullanıcam olmasada olurdu varsa ödüyorsam kullanıcam Atatürk'ü beğenmiyen varsa gitsin bu ülkeden Ozaman kanun yap yap bir türlü Atatürk'ü silemediler ne esaslı adammış vesselam...Hele bir sizde giriş trafiğinde bekliyenleri görün rezalet sahilden geçerken görüyorum bumu yolu kısaltmış dememek içten değil ama olsun Marmaray saolsun dimi Marmara'ya girmek için 1 saat trafikte bekleyen vatandaş ne işine yaradı acaba​

Ya varya tam hayalimin Cumhurbaşkanı heeee buarada dur kimse duymasın ama vaad ettiklerini yerine getirmesin değiştirmeye hazırmısın kimsenin babasının malı değil bu ülke demeye hazırmısın hazırsan işte bu arkadaşım işte bu kimse babamızın oğlu değil demi arkadaşım:KK5:
Aynen bende öyle düşünüyorum. .hazırım arkadasimEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

X