Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Erdoğan bu ülke için günahını bile vermez bırak kendi kasasından köprü yaptırmayı
Bu konuda da bu kadar netim

Peki Suriyelilere ne demeli bizim asker orda savaşırken onlar ülkenizde gününü gün ediyor..sağlık yeme içme her konuda ilk onların önceliği var..her bayramda ülkelerine gidiyorlar..şimdi de gitsinler temelli bakalım. .ülkemizde o kadar fakir durumu zayıf insan varken biz başkalarına o imkanı sağlıyoruz ..bu durum içler acısı. .gidemezler seçim yakın çünkü..

İnce ne güzel konuşuyorsun öyle keşke dış mihraklar izin versede gelebilsen asıl dış mihraklar bizimle uğraşıyor senin gibi düşünceleri olanlarla uğraşıyor ama anlayana ah ah

Bende doluyum ama tıp arkadaşım tıp buranın bizlere ihtiyacı var biz içimizi biliyoruz herkes bizim içimizi biliyor anlayana kurunun yanında yaşta yanıyor maalesef
Anlıyorum canım cokandır sadece okuyup çıkıyorum. Dayanamadım. Yazdım ama yazacak. O kadar şey varmı arkadaşım. .şimdilik susma vakti...Fikrimin İNCE gülü

Bekir Bozdağ ile düşüncesi olan saygı değer AKP li arkadaşım yorumlarınızı bekliyorum kimseyi etiketlemedim orataya sordum sizce adalet bakanlığını hakediyormu tek sorum bu adalet bakanlığı nedemek sizce bu Ada'm bu mevkiye yakışıyormu o unutulmaz kulaklardan silinmeyecek videosu varken soruyorum size o Ada'mı gördükçe elektrik çarpmışa dönüyorum yemin ederim

Bu arada benim vergilerimle yapılan herşeyi kullanırım bu zaten bize lir lütüf değil yapılması gerekenler nameaver kendi paramla yapmış gibi çek kanka bu daha güzel
Marmarayı hiç kullanmadım ama parasını verdim.. gönül rahatlığıyla kullanın arkadaşlar

Anlıyorum canım cokandır sadece okuyup çıkıyorum. Dayanamadım. Yazdım ama yazacak. O kadar şey varmı arkadaşım. .şimdilik susma vakti...Fikrimin İNCE gülü
Ya varya tam hayalimin Cumhurbaşkanı heeee buarada dur kimse duymasın ama vaad ettiklerini yerine getirmesin değiştirmeye hazırmısın kimsenin babasının malı değil bu ülke demeye hazırmısın hazırsan işte bu arkadaşım işte bu kimse babamızın oğlu değil demi arkadaşım

Aynen bende öyle düşünüyorum. .hazırım arkadasim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…